Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Öncelikle Merhaba ben Can yaşım 16 güzelsanatlar okuyorum bu aralar discord da çok takılmaya başladım ve neden kendi sunucumu yapmıyorum diye düşündüm ve yaptım sunucumda rollere göre ödüller vericeğim steam key olsun,league of legends rp leri olsun işte böyle etkinlikler olacak. Katılmak isteyen olursa bekliyorum https://discord.gg/t52yyW

TürkAnime sunucusuna girdim ama her şey çok karışık geldi kimse de yardım etmeyince çıktım :'(

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Asphodeus
      Merhabalar yaklaşık 3 yıldır anime izlemekteyim bu senede manga okumaya başladım,yıllardır turkanimetv de anime izliyorum ve keyif alıyorum artık forumunada katılalım demi

• By EchoHatesU
      Selamlar,adım Yılmaz bazılarıda Çağan der neyse ne:)Orta son öğrencisiyim,yaşımdan dolayı önyargıları olanları şimdiden gitmeleri için rica ediyorum.Düzgün şekilde muhabbet etmek isteyenler için devam,+200 anime izledim o yüzden herhangi bir fav animem yok.4 yıla yakın zamandır anime izliyorum,3 yıl öncesine kadar facebooktaki anime gruplarında aktif olarak takılıyordum,ardından bütün gruplar dağıldı bende birdaha bu olaylara girmedim.Konuştuğum iki anime izleyen arkadaşım tarafından kazık yedikten sonra 8-9 ay hiç kimseyle anime muhabbetim olmadı.Herhangi bir konuda konuşmak isteyenler için instagram profilim:echo_hates.u           

• By Jatenow
      Merhaba arkadaşlar adımı soy adımı boşverin sadece 17 yaşında olup 2-3 yıldır anime izleyen bir gencim ama bu sürede anime izlememe rağmen bu yeri daha yeni keşfettim bundan sonra burdayım güzel bir anime forumuna benziyor :)
    • By SayinBezmenler
      Uzun süredir yoktum sitede hesabımın şifresini de hatırlamıyorum. 

• By ibram
      merhabalar, bu sitede uzun süredir anime izliyorum ama burayı yeni keşfettim. neyse kendimi tanıtayım. ben ibrahim, genelde shounen izlerim, en sevdiğim anime one piece. umarım iyi anlaşırız, daha da diyecek bir şey bulamadım.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.