Jump to content

En sevdiğiniz JoJo Partı

jojocuadam

En Sevdiğiniz Jojo Partı Hangisidir?  

13 oy

1. 1. En sevdiğiniz Jojo partı hangisidir?

Önerilen İletiler

jojocuadam, 25.06.2020 - 11:04 tarihinde yazdı:

En sevdiğiniz JoJo Partı ve nedenini yazarsanız sevinirim :)

Benimki Part 7
Sırf içinde Gyro Zeppeli gibi JoJonun en iyi karakterlerinden birisinin olması bile benim için Part 7yi en sevdiğim part yapmaya yetiyor.

tenor (3).gif

Henüz hiç JoJo izlemedim ama kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Bu akşam JoJo izleyen bir arkadaşımla Discord'tan konuşuyorduk ve en sevdiği part'ın 2. olduğunu söyledi çünkü bir karakter varmış, ismini tam hatırlamıyorum o yüzden yazamayacağım. Ve senin sevdiğin part'ın 7. olduğunu söyleyip nedenini söyledim. Kendisi de spoiler yediğini söyledi :D Zeppeli'nin yaşadığını mı ne öğrenmiş o yüzden garip bir konuşma geçti. Bu arada sırf o part 2'yi sevdiğini söylediği için ben de part 2'ye oy vereceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ShadyRogue, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Henüz hiç JoJo izlemedim ama kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Bu akşam JoJo izleyen bir arkadaşımla Discord'tan konuşuyorduk ve en sevdiği part'ın 2. olduğunu söyledi çünkü bir karakter varmış, ismini tam hatırlamıyorum o yüzden yazamayacağım. Ve senin sevdiğin part'ın 7. olduğunu söyleyip nedenini söyledim. Kendisi de spoiler yediğini söyledi :D Zeppeli'nin yaşadığını mı ne öğrenmiş o yüzden garip bir konuşma geçti. Bu arada sırf o part 2'yi sevdiğini söylediği için ben de part 2'ye oy vereceğim.

Bunu demek serbest mi bilmiyorum ama Türk Anime Çeviri Ekibi Discordunda varsan Gyro Zeppeli fanı#9829u ekler misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.