Jump to content
  • Create New...
  • 0

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Hakkında

Go to solution Solved by ZwanZwan,

Question

Merhaba arkadaşlar bir şey soracaktım. Ben re:Zero'nun ilk sezonunu izledim 2.sezona geçicektim ama ilk sezonu unuttuğum için önce özeti izliyim dedim.Sonra animenin 2 tane filmi olduğunu gördüm iki filmide izlemedim.Öncelikle özeti izleyip öylemi filmleri izlemeliyim,yoksa önce filmleri öylemi özeti izlemeliyim bilenler yardımcı olursa sevinirim.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 3
  • Solution

Öncelikle animenin özeti yok. Director's Cut serisinden bahsediyorsun sanırsam onu izleseymişsin keske ilk olarak neyse. 2 filmide izlemen lazım ikiside hikayeye katkısı var canon. Memory Snow boş diyenleri takma sen. Frozen Bonds Emilia nın Puck ile tanışmasını anlatan bir film. 2. sezondan önce izlemelisin

• 0
KiRiTo100, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar bir şey soracaktım. Ben re:Zero'nun ilk sezonunu izledim 2.sezona geçicektim ama ilk sezonu unuttuğum için önce özeti izliyim dedim.Sonra animenin 2 tane filmi olduğunu gördüm iki filmide izlemedim.Öncelikle özeti izleyip öylemi filmleri izlemeliyim,yoksa önce filmleri öylemi özeti izlemeliyim bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Moruq filmlerden adını hatırlamıyorum tam ama snow memmory olması lazım onu izlemesende olur, boş bir film OVA gibi bişey ama öbür film puck ın emillia ile tanışmasını anlatıyo o yüzden onu izleyebilirsin istediğin zaman.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.