Jump to content

Anime önerebilecek bir arkadaş istiyorum

Recommended Posts

Adım Eser 16 yaşındayım Anime izlemekten başka bir şey yapmıyorum birde arada bir valorant giriyorum :s

Artık eskisi gibi anime bulamıyorum bulmakta zorluk çekiyorum yeni çıkan çoğu animeyi izledim eski animeleri de izlediğim oldu

beraber anime hakkında konuşabileceğim arkadaşlar lazım görüp gelenlere şimdiden teşekkürler

• Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Adım Eser 16 yaşındayım Anime izlemekten başka bir şey yapmıyorum birde arada bir valorant giriyorum :s   Artık eskisi gibi anime bulamıyorum bulmakta zorluk çekiyorum yeni çıkan çoğu animeyi izledim eski animeleri de izlediğim oldu beraber anime hakkında konuşabileceğim arkadaşlar lazım görüp gelenlere şimdiden teşekkürler

İnstagramda edit sayfam var zaten 127 tane anime bitirdim ama konuşabiliriz ig'den iletişime geçebiliriz sizin ile mesaj olarak atabilirsiniz bana buradan    

selam adım talha 15 yaşındayım bende anime hakkında konuşacak birisi arıyordum istersen bir ara instagramdan yazabilirsin 5 6 yıldır anime izliyorum ve birçok seri önerebilirim ig:talhaaaoo

Posted Images

İllaki biliyorsundur ama Youtube'de amv ler var ben çoğunu oradan buluyorum ya da Instada edit yapan sayfalar var oradan da bulabilirsin (zaten hepsini biliyorsan K.B.):D 

Eğer anime önerisi istiyorsan daha önce bu formlarda açılmış sohbetler vardı öneri için istersen onların linklerini atabilirim

tenor.gif

EserChan, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Adım Eser 16 yaşındayım Anime izlemekten başka bir şey yapmıyorum birde arada bir valorant giriyorum :s

Artık eskisi gibi anime bulamıyorum bulmakta zorluk çekiyorum yeni çıkan çoğu animeyi izledim eski animeleri de izlediğim oldu

beraber anime hakkında konuşabileceğim arkadaşlar lazım görüp gelenlere şimdiden teşekkürler

https://myanimelist.net/animelist/iwashizue ben de bırakayım listemi konuşmak istersen mesaj atabilirsin ben de anime izlemekten başka bir şey yapmıyorum konuşacak birilerini arıyodum hem 

EserChan, 10 saat önce tarihinde yazdı:

https://myanimelist.net/animelist/mercimeeek?status=2 ilgini çekerse konuşabiliriz. Ve tiktok gibi platformlara da bakmanı öneririm çünkü çoğu izlediklerimi oradan bulurum

Beninrik, 2 saat önce tarihinde yazdı:

https://myanimelist.net/animelist/mercimeeek?status=2 ilgini çekerse konuşabiliriz. Ve tiktok gibi platformlara da bakmanı öneririm çünkü çoğu izlediklerimi oradan bulurum

İnstagramda edit sayfam var zaten 127 tane anime bitirdim ama konuşabiliriz ig'den iletişime geçebiliriz sizin ile mesaj olarak atabilirsiniz bana buradan

selam adım talha 15 yaşındayım bende anime hakkında konuşacak birisi arıyordum istersen bir ara instagramdan yazabilirsin 5 6 yıldır anime izliyorum ve birçok seri önerebilirim ig:talhaaaoo

EserChan, 16 saat önce tarihinde yazdı:

ig hesabım 

shinko9909

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.