Jump to content

High School DxD 5. Sezon Haberleri

DragonSparowSenpai

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur benim bildiklerim

1-tanıtım,fragman veya belli bir çıkış tarihi vermiyceklermiş (5 sezon kesin gelecek)

2- Normalde 2020 yılın yazında çıkması panlanlanıyordu ama mağlum korana(sade evdede tutmuyor bütün sinema sekterünü batırdı)

yüzünden ne zaman çıkacağı beli değil ama bazı kaynaklar 2021 yaz sezonu yazıyor(kesin değil)

3- okul yaşamlarından sonraki hayatlarını anlatılacak

bunlar benim bildiğim ve açıklan kesin bilgiler eğer bi yanlışlık filan yaptıysam düzeltin ve sizinde bildiğiniz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur ben

DXD haberlerini çok takip edemedim bu yüzden bilgilendirme için teşekkürler 

haziranda gelcek diye söylentiler duydum sadece

issei_kunn, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

2022 nisan ayı bir açıklama yapılır diye düşüyorum onun haricin'de son sezon kötü gibiydi fanı olmasam izlenecek gibi değildi diyebilirim yeni sezon yaparlarmı bilmemiyorum myanimelist istatikleri düşük 

bazı söyletiler var knk  çıkana kadar haberimiz olmıycak büyük ihtimal baktıgım her sitede tanıtım veya fragman olmaksızın çıkacağı söyleniyor 

FYS, Bir saat önce tarihinde yazdı:

DXD haberlerini çok takip edemedim bu yüzden bilgilendirme için teşekkürler 

önemli değil bende başkalırdan bilği almaya çalışıyorum şu ara animeler hızlanmaya başladı baku no hero  5 sezongibi bende bu yaz ayında çıkacagını düşünüyorum ama belide olmaz

KekolataX, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

haziranda gelcek diye söylentiler duydum sadece

bende bu yaz ayında çıkacagını düşünüyorum ama belide olmaz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.