Jump to content

☆Buz Ruhu Windocomo'dan Selamlar☆


Windocomo

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, internet adlarım Windocomo yada Windows Docomo ve benzer şeyler ama favorim Buz Ruhu Windocomo/Buz Hayaleti Windocomo.

Bu siteyi bayadır anime izlemek için kullandım, daha önce küçükken büyüklerimin hesaplarıyla giriş yaparak animeleri öyle izledim, daha sonra da kendi kişisel hesabımı oluşturdum, forumun da olduğunu yeni farkettim, kurallara göz gezdirip buraya indim.

 

Evet arkadaşlar ben Zeynep, yaş 13 ._., Windows'u severim, Japon müzik/oyun hayranıyım, mavi bazlı kawaiii hayranıyım (hatta mavi kawaii olan Windows temalı resmi bir takımım/damatlığım/smokinim artık ne deniyorsa ondan bile var), anime izliyorum, fursuitçiyim ve profil resminde yaptığım saça takılan alternatif suit var, hayalimdeki meslekler tıp ve tasarımcılık/sanat alanından, Çanakkale fotoğrafçısıyım, Transformice Furry ve anime tipli çizimler yapabilen bir sanatçıyım, furryim, weeb olduğumu söyleyebilirim, aseksüel ve düz arasıyım, otizmliyim.

11 yıldır çizim, photoshop ve tasarım yapıyorum hatta 12 yıl olacak aynı şey tüm tanıtımdaki yapılınılabilirler için geçerli.

 

 

Çalışmalarım ise:

 

Çanakkale fotoğrafçılığı, SFW sanat, NSFW sanat (çok yeni), photoshop, vaporwave ve vaporwave renk paletleriyle vaporwave photoshoplar/tasarımlar, furry ve Transformice çizimleri (anthro ve feral), anime tipli çizimler, animasyon (yeni), ucuz alternatif fursuitler (yeni) ve daha...

 

Benim olmayan ama benimmiş gibi olan ve ortak olduğum çalışmalar:

 

Furry Valley tasarım adminliği, Mugen'de Magical Sweeper MKII geliştirilmesi (aslında çok katkım olmadı ama insanlısı yapılacak), NFT yapımı ve dahası...

 

 

Evet arkadaşlar ben biraz Discord'da sizinle konuştum, forum da varmış biraz forumda takılalım demi?
Bu arada çok fazla bilgisayara bakasım yok şu aralar o yüzden benimle daha fazla konuşup oynaşmak isteyenler için Discord'um: Windocomo the Ice Ghost#6833

Edited by Windocomo
Discord um değişti
Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gördüğüm en güzel tanışma yazılarından biri olmuş, yazı için teşekkürler Zeynep.

 

13 yaşında olup nasıl 11-12 yıllık bir çizer olabilirsin aklım almıyor cidden helal olsun. NSFW-NFT-Furry-Fursuit terimlerini duydum ama nedir ne değildir hiç bilmiyorum bu konuda beni aydınlatırsan çok müteşekkir kalırım.

Mevcut şartlar nedeniyle ben bu ülkede tıp tercih etmeni istemem boşu boşuna gençliğin heba olmasın. Ama yok ben yurt dışına çıkarım, kendi yolumu bulurum diyorsan söyleyecek bir şeyim yok. Hakkında hayırlısı olsun Windocomo-san yeniden hoş geldin, forumda iyi eğlenceler:loveloveplz: 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.