Jump to content

Yorumlar

zennd

Önerilen İletiler

Site yetkilileri cidden çok ağır davranıyor insanlar buraya anime izlemeye geliyor askeriyeye değil. Animenin yeni bölümünün ne zaman geleceğini sorunca yorumum siliniyor diğer animelerin altına yazanlara katıldım diye yine siliniyor ve banlanıyorum. Cevap verilip örnek: sublar müsait olduğu zaman çevireceklerdir vb (veya sorun ne ise) şeyler demek yerine defalarca kez yorumum kaldırıyor ve banlanıyorum. Aşırı ilgisiz ve kendini çok üstün gören bir yetkili kadrosuna sahip bu site ve bu konuda şikayet ediyorum. UMARIM insanca cevap verebilecek birisi vardır ve buna düzgün bir şekilde cevap verir (site yetkililerinin üstünlüğünü belirten değil de çözüm odaklı bir cevap). İlgilenilmeyecekse kurallarda olmasın sitede biz kurallara bakıyorsak sizde ilgileneceksiniz öyle sadece yorum silip geçmeyle her şekilde kendini haklı görmeyle olmaz bu iş. (kuralları biliyorum orada yeni bölümlerin sorulması yasak diyor ve + bu konudan şikayetçiyim. ağır bir söylem olmadığı sürece böyle bir sorunun sorulmasını doğru buluyorum çünkü eğer sublar zamanında atmıyorsa yeni bölümleri bizim de bunu sormaya hakkımız olur)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar @zennd 

Türk Anime Çeviri Ekibi(TAÇE)'nin  temelde çevirilerini duyurmak için oluşturduğu foruma hoş geldin.:relax2-onion-head-emoticon:

Çeviri ekip üyelerinin neredeyse tamamına yakını -ben de dahil- GÖNÜLLÜ olarak

( bazen bir hobi, bazen tecrübe edinme, bazen de sadece canı istediği için ) bu animeleri çeviriyor ve bu hizmet karşılığı hiçbir ücret ödemeyen sana sunuyor.

Ne için? Sadece diğer insanlara da bu güzellikler kendi dilimizde ulaşsın diye. Belki içlerinden bir iki tanesi teşekkürlerini bildirir diye.

Hak vereceksin ki bu insanlar direkt İngilizceden belki de Japoncadan izleyip bu uğraşın içine girmeyebilirlerdi.

Reelde de bir yaşamları olan, işi, okulu ve çeşitli bir çok uğraşı devam eden normal insanlar.

Bu uğraşlardan arta kalan vakitlerde de boş durmayıp çevirip düzenleyip encode edip site üzerinden bize ulaştırıyorlar.

Her dk *bölüm nerdee, nerde kaldı, ühü ühü beklemekten ağaç olduk vs vs*  yorumlarını görüp modlarını düşürmeye hiç gerek yok.

Bu sorunun kimseye faydası da yok. Külliyen zarar yani. Sen o soruyu sordun diye daha erken gelecek de değil.

Gecikme nedeni insanlık halidir muhtemelen bir çok şey başına gelmiş olabilir, olmayabilir de:) 

Beğenmiyorsan izleyeceğin fansubu/siteyi değiştirirsin olur biter.

Söylediğim şeyler Disqus-Discord-Forum-Turkanime site yetkilileri için de geçerli. 

Gün içinde senin gibi binlercesiyle muhatap oluyorlar, resmen enerji israfı:taichi-crazy-rabbit-emoticon:

Kadro konusunda yorum yapmayacağım, içlerinden 3-4 kişi dışında neredeyse hiçbiriyle birebir muhabbetim olmadı onlar da çiçek gibi insanlardı yani.

Velhasıl her topluluğun kendine has kuralları vardır.

Bu yaşına kadar fark etmiş olman gerekiyor.  Evde yaptığın şeyleri işte veya okulda yapamazsın.

En basitinden trafiğe çıktığında arabayı kafana göre süremezsin. Kurallar topluluk olarak daha ideal bir ortam oluşturmak için konuluyor.

Sen kuralları koyan kişi olmadığın sürece her yerde buna uymak zorundasın. Aksi halde ne olur diye yeterince tecrüben oluştuğunu düşünüyorum.

Üslubumun sorun oluşturmayacağını ön görerek bu iletiyi yazıyorum. Yetkili bir kişi değilim, muhtemelen onlar da aşağı yukarı bu şekilde cevap verirlerdi. 

Peki ben de sana bir soru sorayım, yasak olan bir soruyu neden yasak olduğunu bildiğin halde soruyorsun?:yawn-onion-head-emoticon:

+

Burası animeler hakkında istek, şikayet ve önerilerini ilettiğin bir bölüm.

Sorunun TAÇE ile bire bir ilgiliyse neyse ama değilse yanlış yerde arıyorsun bu soruların cevabını

Forum kurallarını da okuduktan sonra sonra sana iyi forumlar dilerim 

Kendine cici bak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.