Jump to content

[email protected] - Çizim Albümü by RazoR

Ecciel
 Share

Recommended Posts

Beğeneceğinizi umarak bazı çizimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Resmi ekleyen

Little Busters - Saigusa Haruka x Futaki Kanata

Resmi ekleyen

Assassin's Creed'den Altaïr Ibn-La'Ahad (Herhangi bir anime ile alakası yok ama paylaşmak istedim :D )

Evde daha bir çok çizimim var ama dağınık biri olduğumdan şu an bulamıyorum ama merak etmeyin zaman buldukça konuyu güncelleyeceğim :).

Çizimler güzel devamını bekliyorum.

Assasin's Creed deki karakteri beğenmedim açıkçası.Biraz daha detaylı gözlemleyip çizseydin daha iyi olabilirdi.(Gölge bir çizimi çok iyi şekle sokabilir ama eğer düzgün yapılmassa tüm çizimi götürebilir.)

Çizimler güzel devamını bekliyorum.

Assasin's Creed deki karakteri beğenmedim açıkçası.Biraz daha detaylı gözlemleyip çizseydin daha iyi olabilirdi.(Gölge bir çizimi çok iyi şekle sokabilir ama eğer düzgün yapılmassa tüm çizimi götürebilir.)

Doğru söyledin. Ama karşında 3 boyutlu modellenmiş ve çizgileri pek belli olmayan bir şey olunca biraz böyle oluyor. :D Yine de beğenmene sevindim sağol :)

Doğru söyledin. Ama karşında 3 boyutlu modellenmiş ve çizgileri pek belli olmayan bir şey olunca biraz böyle oluyor. :D Yine de beğenmene sevindim sağol :)

Öyle ama sen tabiri caizse sallamasyon bir gölgelendirme yapmışsın. :) Gölge yapıcam diye taşırmışsın falan,göze hoş gelmiyor. Bir daha kine daha dikkatli ve üşenmeden yaparsan iyi olur. :)

Ayrıca birşey daha söyliyeyim önden görünüşte burunu yaparken çizerek yerini belirledikten sonra daha çok gölgeyle belirtmen gerekir.Portre çizimlerinde olduğu gibi.Böyle çizimler pek zor olmasa da ışık-gölgeyi ve oranları iyi bilmek gerekir.

Güzel olmuş çizimler,AC Brotherhood da el at bari :D Ama detaylı olursa daha da güzel bence

Merak etme o da yolda. Ama daha çok anime ağırlıklı yapmaya çalışacağım. Ne de olsa burası bir anime portalı :D

Öyle ama sen tabiri caizse sallamasyon bir gölgelendirme yapmışsın. :) Gölge yapıcam diye taşırmışsın falan,göze hoş gelmiyor. Bir daha kine daha dikkatli ve üşenmeden yaparsan iyi olur. :)

Merak etme daha dikkatli ve daha özenli çalışacağım. :D

bi kaç kez bakarak çiz sonra oluyor zaten Altair için söylüyorum bu arada anime karakterleri güzel olmuş

Sağol. Little Busters'ı izlemeni öneririm gerçekten çok güzel bir anime.(Gerçi bu çizdiğim resmi animenin daha önceden çıkmış görsel romanından çzdim ama neyse :D)