Jump to content

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! # Tanıtım

Önerilen İletiler

bu kez vaktinde yakaladım sayılır :D iyi seyirler ^_^

aşağı-yukarı 120-130 seri izledim bunlardan sadece 5 tanesi 10/10 almıştı benden bu seriye başlarken hiç 10/10 vereceğimi tahmin etmiyordum karakterlerin sevimliliği çizimleri gerektiği yerde duyguyu tam verebilmesi ki oylama yaparken benim en fazla üzerinde durduğum yerlerdir harikaydı tek eksik noktası konusun beklediğim gibi çıkmamasıydı ama rikka o eksikliği fazlasıyla kapattı :D

Tekrar teşekkür ediyorum incelemeyi yaptığın ve seriyi hatırlattığın için.Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SatellizerLB Yazıyı okudum genelde worpress'te yazmayı değil okumayı seviyorum kitap okumak gibi.iyice ayrıntılı olmuş düzgün anlatılmış fikirler eklenmiş.İzlemeyi düşündüğüm bir anime bu kadar detaylı giriliyorsa vardır bir bildiği diye düşünüyorum.Yazdıklarını üşenmeden okurum ne kadar uzun olsa problem değil.Daha küçük yazılarla onlarca e kitap okumuşumdur.O yüzden yazan insana saygım vardır.Yazarken örnek aldığım isimlerdensin haberin ola İdol falan herhalde yeni moda ismi.Uzatmadan animeyi izleme listeme alıyorum.

teşekkürler ^_^ açıkçası yazdıktan sonra "keşke daha iyi olsaydı." dediğim için ben çok beğenemedim ama dışarıdan böyle güzel görünüyorsa mutlu oldum cidden ^_^

aşağı-yukarı 120-130 seri izledim bunlardan sadece 5 tanesi 10/10 almıştı benden bu seriye başlarken hiç 10/10 vereceğimi tahmin etmiyordum karakterlerin sevimliliği çizimleri gerektiği yerde duyguyu tam verebilmesi ki oylama yaparken benim en fazla üzerinde durduğum yerlerdir harikaydı tek eksik noktası konusun beklediğim gibi çıkmamasıydı ama rikka o eksikliği fazlasıyla kapattı :D

Tekrar teşekkür ediyorum incelemeyi yaptığın ve seriyi hatırlattığın için.Resmi ekleyen

bişey değil :D bu türe yatkın olanlar için gerçekten beğenilecek bir seri dediğin gibi ^_^ serinin başlarında beni çok sarmamıştı ama ilerledikçe dediğin gibi anime kendisine göre eksiksiz bitiriyor her şeyi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Yuuta'nın dark flame master hali çok hoştu yeni sezonda böyle sahnelere biraz daha fazla yer verirler umarım.Rikka çok kawaii bi karakter çokta komik animeyi izlerken bazı yerlerde sıkılmışlığım var mesela o sarı saçlı kızı hiç sevmiyorum(salak ama zeki).

ilk bölümlerde "yahu iyi güzel de nereye bağlıycak ki" diye hayıflanıyordum, sonradan çok güzel bağladılar :D onun harici benim sıkıldığım yer olmadı. sarı saçlı dediğin Dekomori'ydi galiba adını yanlış hatırlamıyorsam. aynen ana karakterler arasında diğerlerine oranla biraz gereksiz kalmıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.