Jump to content

MANGA

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

nerden olduğu önemli değil canm :D başkan olmak istiyosan olursun burdada toplıyalım elan ları gikaye yazarım diyen çok varda çizerim diyen pek yok zaten işin zor kısmıda o ve kartal çizimlerin iyi hoşta bir manga olucak kadar iyi değil seni ciddiye aldığım için k.b

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen varsan işte zor vala ilk önce bir taslak ver dedim zaten beğenirsem yaparım nasıl birşey hazırlaman gerektiğini üste yazdım(asıl işim senaristlik olduğumdan kalite olarak senaryoyu çıtam yüksektir. Zaten iş yattı adam istemiyor bende öylesine takılıyorum zaten bakıyorum millet ne seviye de aradığım bir çizer vardı onu da buldum gerek kalmadı sağlıcakla kal gereksiz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umudunuzu kırmak istemem ama hikaye neyse de manga çizim işi büyük emek isteyen bir şeydir. Kartalyegt sana da tavsiyem çizimde yeterli olmadan bu işlere bulaşma. Kendi manganı çizmeyi bırak belli karakteri kendi tasarımınla başarılı bir şekilde ortaya dökmek bile çaba ister. Manga çizmek görüldüğü kadar kolay bir şey değil.

Kendi tasarladığın karakterlerin var mı? Yada kendi tasarımın olan pozlar falan?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.