Jump to content

çizimlerim

akahige

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar birkaç eski çalışmam. Fırsat buldukça yeni çalışmalarda ekleyeceğim                                  

:D mactavish bir yere bakmadım tamamen hayal ürünü çalışmalar referans kullanmayı sevmiyorum zaten çizimlerde. misaki eline kalem almadan ne denli yetenekli olduğunu bilemezsin 

teşekkür ederim :) 3 resimdeki karakterin çaldığı enstrüman arp oluyor. biraz primitif birşeyler çizmek istediğim için öyle birşey karaladım     ayrıca...  ilber ortaylı isimli arkadaşım suluboya k

• 1 ay sonra...

tarzın çok hoş... özellikle 3.resimdeki adama bayıldım :D hangi enstürmanı çalıyor o? çok tatlı ^__^

teşekkür ederim :) 3 resimdeki karakterin çaldığı enstrüman arp oluyor. biraz primitif birşeyler çizmek istediğim için öyle birşey karaladım

ayrıca...  ilber ortaylı isimli arkadaşım suluboya kullanıyorum :) marker kullandığımda çok oldu ama nedense belli bir zamandan sonra markerlar bozulduğu için kullanmıyorum.

ene önerini dikkatte alacağım. çizdiğim kagıtların arkasına imza atmak gibi garip bir huyum var maalesef   :good-job-onion-head-emoticon:

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. 

oQd2d9.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir yere bakmadan kendi hayal gücünle bu denli güzel çizebilmek.. sanırım gerçek yetenek :D tebrik ediyorum ^_^  

ben bir yere bakmadan bir çöp bile çizemiyorum  :depressed1-onion-head-emoticon: 

hocam teşekkür ederim. herzaman yetenek konusu hakkında yorum yapmıştım ve yine yapıyorum. yetenek resim yada farklı sanat dallarında yanlızca %5 gibi küçük bir bölümü temsil etmektedir. çalışarak daha çok kendinizi geliştirebilirsiniz günde 1 saat ayırmak bunun için güzel bir başlangıç bence. unutmadan özellikle türkanime gibi bir hazine parmaklarınızın ucunda ise bunu daha çok avantaja çevirebilirsiniz :) besleneğiniz yada ilham alıp resime dökebileceğiniz binlerce kaynak dizi film aslında bu sitede mevcut  :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam teşekkür ederim. herzaman yetenek konusu hakkında yorum yapmıştım ve yine yapıyorum. yetenek resim yada farklı sanat dallarında yanlızca %5 gibi küçük bir bölümü temsil etmektedir. çalışarak daha çok kendinizi geliştirebilirsiniz günde 1 saat ayırmak bunun için güzel bir başlangıç bence. unutmadan özellikle türkanime gibi bir hazine parmaklarınızın ucunda ise bunu daha çok avantaja çevirebilirsiniz :) besleneğiniz yada ilham alıp resime dökebileceğiniz binlerce kaynak dizi film aslında bu sitede mevcut  :hi-onion-head-emoticon:

Tabii, o konuda haklısın, da o ilham bir türlü gelmiyor bana, gelse de kağıda dökemiyorum -denersen olur deme çok denedim- :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabii, o konuda haklısın, da o ilham bir türlü gelmiyor bana, gelse de kağıda dökemiyorum -denersen olur deme çok denedim- :D

yakında forumlarda how to draw başlığı altında bir konu açacağım sanırım :) çizim yada dijital boyama ile problem yaşayan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum bu sıralar.   :ahaaah-onion-head-emoticon: yardımcı olabileceğim bir durum varsa yardım edebilirim bu bütün arkadaşlar için geçerli. yeterki çizer sayısı artsın 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yakında forumlarda how to draw başlığı altında bir konu açacağım sanırım :) çizim yada dijital boyama ile problem yaşayan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum bu sıralar.   :ahaaah-onion-head-emoticon: yardımcı olabileceğim bir durum varsa yardım edebilirim bu bütün arkadaşlar için geçerli. yeterki çizer sayısı artsın 

O halde bekliyoruz konuyu, belki ben de bir şeyler kaparım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.