Jump to content

Ene

Kayıtlı Üye
  • Content Count

130
  • Last visited

5 Followers

About Ene

• Rank
    Killua
  • Birthday 02/28/1998

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Life.

Recent Profile Visitors

2,474 profile views
  1. Happy Birthday Killua. :3

2. Alın beni. Beni de alın. Alın beni de.
  3. Hoş geldin. :D Umarım forumda kalıcı olursun. ^^
  4. Yui (Diabolik Lovers) - Bana acayip saf ve sinir bozucu geliyor. Hele ki son bölümlerde kendisini bıçaklaması falan. Neden Ayato gibi vampirler böyle saf kızları bulur ki. Alluka (Hunter x Hunter) - Nedeni acayip bariz. :Dd Erkek kardeşi olmasına rağmen Killua' yı sevmesi falan. :D - Azcık kıskandım desemde olur. :D Sakura (Naruto) - Açıklamama gerek yok? :D Sasuke (Naruto) - Kısaca itici. Yukiteru (Mirai Nikki) - Bunun kadar gereksiz bir karakter daha görmedim. :D Yuno olmasa hayatta Tanrı falan olamazdı. İlk seferinde öğretmeni (4 numaraydı galiba) tarafından öldür
  5. Tokukirishi. :D Kitakafuteka. ._____. Okurken garip oldum. :D
  6. 1 hafta boyunca internetsiz bırakılan Nehir' in dramı.

1. Show previous comments  2 more
    2. eXt

eXt

Hll be :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

1 aya yakın internetsiz kaldığımı bilirim ben :D O zaman anime ile tanışmamıştım ama -_-

4. Ene

Ene

Okunuşu bile korkunç. :/

7. O değilde ben şu kraliçenin vücut bulmuş halinin Ene olmasını falan anlamadım. Ayrıca kraliçe önceden kimdi ki? VE KRALİÇE KİM? Ne kraliçesi ya. :D Mangayı yarım yamalak takip ettiğimden dolayı ve son zamanlarda animeye olan ilgim baya düştüğünden dolayı anlamadım. :D Yılanlar neden Azami' nin kontrolünde değil? Shion' un kocası kim? Marry son kısımda gösterildiğinde olaylar hala geçmişte mi geçiyor yoksa 2 bölüm öncesinde olduğu zamanda mı? Konoha' yı ekip mi getirdi oraya? Eğer Marry son kısımda gösterildiğinde olay normal zamanda geçiyorsa neden Seto' ya bu çocuk nerede dedi? Neden herkes M
  8. Başlar başlamaz su gibi akıp gittiğini düşündüğüm yaz tatili... Daha fazla konuşamayacağım.

9. Ene

2014 Çizimlerim

Oha Edward ve Grell. *-* Harika ya. :D
  10. :( Videonun üstünde nasıl oynuyorlar aklım almıyor.
  11. Lelouch Shiro L Shikamaru Oreki -Az da olsa Killua zekidir yani. :d
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.