Jump to content

Gantz FC

Skadi

Önerilen İletiler

Benide ekleyebilirsiniz

Gantz animesini sadece beğendim ama mangasını güncel olarak bayıla bayıla finaline kadar takip ettim eşsiz bi seri

Kuşkusuz okuduğum en iyi serilerden 

Yaz beni. 

Ekliyorum hepinizi, hoşgeldiniz...

Bu arada konumdan müziği kim kaldırdı? Sebebini açıklasın lütfen.Gantz animesinin sembollerinden biridir bu müzik.Fc'de olmalı.Eğer kurallara aykırıysa tamam, değilse yeniden ekleyeceğim haberiniz olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekliyorum hepinizi, hoşgeldiniz...

Bu arada konumdan müziği kim kaldırdı? Sebebini açıklasın lütfen.Gantz animesinin sembollerinden biridir bu müzik.Fc'de olmalı.Eğer kurallara aykırıysa tamam, değilse yeniden ekleyeceğim haberiniz olsun.

Açıkta müzik yasak. Tekrar koyacaksan spoiler içine koy 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkta müzik yasak. Tekrar koyacaksan spoiler içine koy 

Ben öyle bir kural görememiştim, demek ki varmış.Normalde bence de konuda olmamalı ama bu FC konusu.Her neyse, spoiler içine almamın bir mantığı yok.Kalsın böyle.

Kim kaldırdıysa, sen mi yaptın bilmiyorum, düzenleyenin ismi ve sebebi yazsın lütfen.Karışıklık olmasın.Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben öyle bir kural görememiştim, demek ki varmış.Normalde bence de konuda olmamalı ama bu FC konusu.Her neyse, spoiler içine almamın bir mantığı yok.Kalsın böyle.

Kim kaldırdıysa, sen mi yaptın bilmiyorum, düzenleyenin ismi ve sebebi yazsın lütfen.Karışıklık olmasın.Teşekkürler.

O kural vardı. Bir ara suyunu çıkartıp imzalara konulunca kural gelmişti. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.