Jump to content
  • Create New...

BESTE_ALICE

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

1. Çoook mutluyum <3 Noragami Aragoto ve Diabolik Lovers More Blood gelecek <3 Dört gözle bekliyorum her ikisini de! Lüften çevirmenler elinizden geleni yapın! Arigato ;)) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
  2. ilk bölüm yayınlandı deniliyor doğru mu? doğruysa ne zaman çevrilir?
  3. dostlar ilk bölüm yayınlandı deniliyor doğru mu?Doğruysa, ne zaman çevrilecek haberi olan?
  4. Vampire Holmes u merak ettim. Gerçek bir Sherlock Holmes hayranı olarak. Ancak neden bazı animeleri hakkında bilgi vermiyor? Başka animeerinde Ova sı çıkıp duruyor?
  5. merhabalar. brothers conflict in çevirisini bu grup mu yapıyor? yapıyorsa ovaları ne zaman çevrilecek?
  6. bu ara köpürüyorum ya

7. çevirmenler elinizden geleni yapın. Dört gözle bekliyorum bu sezonu :* yalnız ben bunu indiremedim :/
  8. Sonunda!! En sonunda gelecek :) O kadar uzun süredir bekliyordum ki :) Mutluluktan yere basamıyorum... Ancak o kadar ay nasıl sabredeceğim. Çeviri yapacak arkadaşlara sesleniyorum: Ganbatte! ve lütfen acele edin :) Arigato Minna-san
  9. Bu seferkiler de beklediklerim çok fazla ama 2013 animelerinde bende kaichou wa maid-sama ve vampire night'ı görmüştüm bir bilginiz var mı?
  10. Ahh gerçekten çook teşekkürler :) İşime çok yaradı :) Sizler harikasınız <3
  11. Woooww bu harika bir haber! Süper bir animeydi. Bence de devamı olmalı :lol:
  12. Zamanı gelince anime tasarımcısı olmak istiyorum!

1. LeornKayn

LeornKayn

İnş. olursun :)

13. Keşke bende bir gün hayalimi gerçekleştirebilsem....

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.