Jump to content

APTALSALAK

Kayıtlı Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

APTALSALAK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. O nasıl isim öyle :D

 2. Japonlar çok izlemiyo demek soumayı, gözümden düştüler...
 3. Shokugeki no Souma'nın myanimelistteki oy sayısı ve puanı burdaki hemen hemen tüm animelerden daha yüksek .Nasıl olur da hiç bir sıralamada olmaz, neye göre bu sıralamalar ?
 4. yine çok korkuttular bizi her seferinde kanıyoz adamlara ya :D
 5. yılın erkek karakterlerinde hikigaya hachiman ı görmemek beni şaşırttı doğrusu :o
 6. bi kaç tane daha yükledim bi tanesini ne yaptım ne ettim düz yapamadım
 7. miku candır ayrıca kasune teto , luka , gumi bunlarda güzeldir.işte bu bilgisayar sesi gerçeği varken neden bunu dinliyeyim diyenlere acıyorum harhangi bir sanatta önemli olan sanatı yapan değil sanatın kendisidir bunu yapan doğada insanda bir bilgisayar programıda olabilir önemli olan güzel olup olmaması,haa ben bu hoşuma gitmedi ben bunu dinlemiyom dersin amenna ama güzel geldiği halde öyle leke vurmaya çalışmak aptallık.
 8. yorumlarınız içib tşk. arkadaşlar yan cıkmalarının sebebi resimleri boyuna cekebilmek için yan tutmam galiba gelecek sefere birşeyler düşünmeye calışırım :D
 9. tşk lulu kelleni düşünüyodur bence :D kim düşünmezki :D
 10. cok güzel olmadıklarını biliyorum ama bu lys aradan cıksın kendimi cok geliştirip cok güzel cizim yapıp manga yazmayı amaclıyorum :)
 11. aferin cok hoş çizmişsin :D
 12. anime karakterleri çizmek için biraz anime çizmeyi öğrenme videoları izledim. bi kac tane deneme yaptım onları sizlerlede paylaşmak istedim. Uploaded with ImageShack.us
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.