Jump to content

extreme

Üyeler
  • İçerik sayısı

632
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne extreme kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Game of thrones 8 .sezondan daha kötü bir şey beklemiyordum gelmiş.Helal olsun 45 sayfanın bir tanesi bile tatmin etmiyor insanı o kadar salakça bittiki tebrik ediyorum bunda imzası olan herkesi.

Benim için final

Spoiler

erenın zekeya karşı geldiğini gördüğümüz yer ordan sonrası tamamen yokuş aşağı oldu ztn

2. KontesBathory, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Aot için umutluydum ben ama çok hayal kırıklığı oldu :suicideoniplz:

Erenın zeke ye karsı cıkıp butun planı bozduğu yere kadar güzeldi ama ondan sonrası tam bir yokuş aşşaığı gidiş oldu.

Tüm titanların  tekrar  insana dönüşmesi tamamen saçmalık olmuş.Önceki öldürülen titanlar tamamen şaka ya dönüştü.Levi eren gibi katil oldu bu mantıkla.Duvarı yıkan reiner ve annie mutlu sona ulasırken erenın çöp bir karaktere dönüşmesi saçmalık.Hele armin den bahsetmiyorum  

3. Acaba herhangi bir fansub çevirmeyi düşünüyormu bu fimleri merak ediyorum.Recap filmi diye geçiyor ama senaryo değişikliklere falan da gidilmiş ek sahneler içeriyor filmler.Çevrilirse iyi olur  bence.2.ci filmde senaryonun farkları için bu konuya bakabilirsiniz

4. On 17.07.2016 at 22:58, Strix. yazdı:

2. sezon geliyor yani ha? İlginç

2.sezon degıl ln nın vol 6 sı nı kapsıyckmıs movie onun konusuda gçmişdeki tanrılar savaşıymş sanırım yani  bizim karaktrlr yok :D 

5. İlk bölüm geldi.4 senedir bu animeyi bekliyorum umarım yuzde 20 de olsa beklentimi karşılar.Ayrıca anımenın 4 sezon olma ihtimali hakkında konusuyolar 52 bölüm olursa filler yada orjinal hikaye olur klasik perriot saçmalıkları işte.52 Bölüm olursa şimdiden k.gelsin

İlk bölümün çevrisi ni beklemekteyim bu arada  :D 

6. Mangasından keşfetmiştim bu seriyi mangası o kdr cok sarmıştı ama çevirisi ingilizcede bıle sıkıntılarda mangasını türkçeye çevirirsen güzel olr.

Anime kısmına gelırse ılla ki bir kaç seneye anime olucak bu seri ama iyi bir produsyon firması ve 24 bolumluk seriyle güzel  bir şey çıkabilir tabi orjinal ending falan yapmassınlar orasınada karşıyım

Light novelın turkçe çevirisi vardı dıye biliyorum  ben ama bir türlü başlayamadım roman okumak biraz bayıyor benide 

7. :D yani pek bir şey yok görünürde sadece ucundan göstermişler  ama ilerde yeni yeni videoları da eklendiğinde görücez :D

Karakter dizayn bence çok önemli şimdi bir anime yapıyosan en azından manga seviyesi bir çizim olmalı.Manga daki çizimlere göre bu baya gerıde kaldı bana :D üstü olmasada olur bak o derece :D ama :D yok yani bildirim posteri bitirdi beni :D 

Yanlış mı okuyorum WAGAKKI BAND mi yazıyor orada?! Geleneksel Japon müziğini rock/metal ile harmanlamış harika bir gruptur. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Hiç duymamış olanlar için grubun çok sevdiğim bir parçasını atayım:

Animeyi izleyeceğimi sanmam (PV'nin animasyon kalitesi harika dursa da) ama açılış parçasını anında sömüreceğim.

Güzel parçaymış ama bir yerde tempo çok hızlanıyor orası bozmuş sanki olayi shiranai kısmı ama  stillerini beğendim umarım ortaya iyi bir şey çıkr bir animede op da önemli izlenimler için

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.