Jump to content

cellat211

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    cellat211 reacted to Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Aynı telefondan bahsediyoruz :D HTC One (M7) şeklinde geçer, yeni HTC One (M8) ile karıştırmamak için :P

Sıkıntı yaşanılan telefonları not ediyorum, Anifone'den cevap alabilirsem sıkıntı yaşanan telefonları ileteceğim.
  2. Beğen
    cellat211 got a reaction from Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    htc one 32 gb olandan kullanıyorum sizde yine iyi açılıyor hızlı bende sürekli takılıyor mesela giriş ekranı tam bir işkence ve seste gelmiyor alarm kuruyorum yine ses gelmiyor sadece karakter ekranında asuna nın sesi geliyor çoğu özellik için ek uygulama indirtiyor kesinlikle çok iyi bi uygulama ama tamamen kasması yüzünden illallah ettiriyor rapor ettim store den de yorum attım ama ulaşırmı ne olur bilmiyorum umarım bu sorunları onlara bildirirsiniz fix gelmeli  :angry:
  3. Beğen
    cellat211 reacted to Burakesan in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı inceledim.

Video belki biraz uzun, ama videonun hemen altındaki kısımdan uygulamaların tanıtımlarının başladığı dakikalara geçebilirsiniz (MangaWatcher uygulamasının tamamını izlemenizi tavsiye ederim, çok detaylı ve kişiselleştirilebilir bir uygulama)

https://www.youtube.com/watch?v=NRbGM6S4Rtw

Düzenleme: Uygulamaların bağlantı adresleri videonun altına eklendi (YouTube videosunun altında)
  4. Beğen
    cellat211 reacted to Burakesan in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Teşekkürler :) 

İndirme adreslerini YouTube videosunun altına ekledim :) 
  5. Beğen
    cellat211 got a reaction from Burakesan in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    türkçe alt yazı olsa crunchyroll alırdım kesin :(
  6. Beğen
    cellat211 reacted to Ecciel in Angel Beats PC'ye çıkıyor   
    Yanlış duymadınız, Angel Beats PC'ye geliyor! ^_^ Tabii öyle FPS, RPG tarzı bir oyun beklemeyin; Key'in her eseri gibi, Angel Beats'de bir görsel roman olarak yapılacak.
    Öncelikle bilmeyenler için açıklayayım. Görsel roman (Visual Novel) tipi oyunlarda hikayenin ana karakterini canlandırırsınız ve hikaye oyun süresince yaptığınız seçimlere göre şekillenir. Kimisinde mini-oyunlar bile bulunur (mesela Little Busters!'daki beyzbol mini-oyunu)
    Angel Beats'in görsel romanının yapılması söylentileri ilk olarak Jun Maeda tarafından Kasım 2010'da Kyoto Üniversitesi'nde yaptığı bir konuşmada gelcekte Angel Beats'in görsel romanının yapılabileceğini söylemesiyle başladı. Bu söylentiler tam olarak 27 Eylül 2013'te G-Dengeki dergisinin ön kapağında Angel Beats'in görsel romanı hakkında kesin bilgiler ve piyasaya sürülme arihinin verilmesiyle kesinleşti. Angel Beats'in görsel roman serisi 6 adet "beat(ritim)"e bölünecek. Angel Beats -1st beat- adlı ilk görsel roman ilerleyen aylarda çıkacak. Görsel roman serisinde toplam 19 karakter rotası olacak. Angel Beats -1st beat-'de yer alacak karakter rotaları Yui, Matsushita ve Iwasawa. 

Opening videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=N-nCErVn15I

İşte yayınlanan bir kaç CG:

Ü
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.