Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne rek kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Free! ES nin finalini yeni izledim, 3. sezonun olmaması kötü olmuş. Ama çok iyi oturtmuşlar finali. :DD Fujoshiler bayram etmiştir eminim. :DD

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Hmmm devamı gelmiyecek demek..

2. Yarın matematik sınavı + deneme sınavı var. Arkadaş sınav haftasının ortasına neden deneme koyarsınız ki?

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Başarılar..:) Biliyorum o durumları çok zor oluyor ama elden ders çalışmak dışında bir şey gelmiyor..

3. Doraemon'un bir filmini izledim bugün ve ciddi anlamda beğendim. Keşke şu disney zırvaları yerine bunun gibi filmler devam etseydi.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende Ankara'da yeğenlerim ile tv serisine baktım bir kaç kere, disney channel'de yayınlanıyor

4. Köy evine gitme zorunluluğu dünyada en üzücü şey olabilir. :/

1. free word

free word

aynen rahatımızı düzenimizi bozuyorlar :(

5. OMG vs NWS maçında Loveling rengar ile gerçek anlamda başı aldı.

1. LeornKayn

LeornKayn

Ben açıkçası Omg'nin 3-0lık bir skorla Nj yi geçmesine şaşırdım hiç beklemiyordum 3-1 3-2 anlarımda 3-0 garip :D

6. Tanrı beni arkamdan ayrılmayan ecnebi çocuklara bakmakla cezalandırıyor olmalı.

1. Bronex

Bronex

doğru dedin kardeşim kesin öyle cezalandırıyor tanrı

7. Apartmanın önünde bir çocuk köpeğini gezdirirken köpeğe araba çarpmış. Köpek 2 metre kaldırıma uçmuş, boynu kırılmış, ölmüş. Çarpan adam arkasına bile bakmadan gitmiş. Bu durumda köpek kim?

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Çok manidar :D Sesli güldüm ama hayvana yazık olmuş :(

8. artık grafik konuma bakın bana da yazık

9. Bu sezonun animelerinin alayı yine memeden ibaret. pff

1. Yabus

Yabus

bence doğru animeyi bulamamışsın :P

Fate/Stay Night, Sora no Method, Shingeki no Bahamut: Genesis, Psycho Pass 2 izlediğim öyle şeylerle alakaları olmayan animeler :D

Ayrıca daha sonra başlamayı düşündüğüm Akatsuki no Yona, Inou battle wa Nichijou ve Gugure! Kokkuri-san var bunlara da bir bak istersen

10. Birisi bana gizemli kutu atabilir mi? İtfaiyeci Tristana indirimde, o da olur. *v*

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Bir Saybır atasözü derki ; '' Gizemli kutu atmam ama boostlarım. ''

11. "Rüyamda kendimi yonca bahçesinde koşarken gördüm, çocukluğuma geri dönmek istediğim o güne döndüm." *^*

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Rüyamda Naruto'yla huzurevine gitmiştim -_-

12. Keşke insanların düşüncelerini önemsememeyi öğrenebilseydim. Ama bana zıt olanları nedense hazmedemiyorum.

13. fujoshilerden korkmaya devam ediyorum :(

14. Yarın gideceğim liseyi göreceğimi düşününce bağırasım geliyor be: BENİM HAYALLERİM VE AMAÇLARIM YOK!1!!

1. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

Anime izlemek hayaliniz ve forumda yorum yapmak amaçınız bunu unutmuyun....her insanın hayali ve amacı var.;)

15. www.twitch.tv/riotgames ( ͡° ͜ ʖ ͡° )

16. durumum da silinmiş, sugoi desu yo ^^

17. Ben ve konum, artık umursanmıyoruz. :p

18. I wanna be free, I wanna just live. Inside my cadillac, that is my s***.

19. Okul bitecek mi yoksa polis mi çağırayım?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.