Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne rek kullanıcısının eklediği dosyalar

1. - Hiç kimse gelipte benim gibi bu yazıyı nedensiz yere sonuna kadar okumaz. Yani çok uzun tutmuşsun.

- Okurken ne meraklandım, nede heyecanlandım. En azından ilk bölümden heyecen katmalıydın.

+ Oyunun adının nereden geldiğini söylemişsin ki güzel orası beğendim.

+ Betimlemelerin güzel aklımda iyi canlandı mekanlar.

Seçtiğin konu zor, çok denendi ve açıkcası kaxell'in FF inin gölgesinde kaldın.

İleride gerçekten güzel şeyler olabilir, ancak merak edilip okunur mu? Ona birşey diyemeyeceğim.

Kolay gelsin.

Fan Fiction bölümünde açılmış bir konuyu sonuna kadar okumayacak birisi bence direk konuya girmez.

2. Amaçları zaten keskinlik veya başka bir şey değil. Filmlere ve gösterilere malzeme hazırlıyorlar. Aynı zamanda böyle görsel ögeler de hazırlıyor adamlar. :D Şov amaçlı hazırlandığı için görsellik çok daha önemli onlar için.

3. Abi ben de pedofili sandım afsdafdsgdasg bu birazcık sevimli ben de küçükken bi kızı öpmüştüm ama o yuriye giriyo  :blush:  :P

Bu resmi paylaştığım için kendimden nefret etmeye başladım.

shotacon.jpg

4. Tekrar izledim şoka girdim çok kötü  <_< Yaoi'ler ölsün Masum Shoujo'dan selamlar :cheer2-onion-head-emoticon:

Bir de shotacon diye bir çeşidi varmış, küçük küçük erkekleri köle yapıyorlar mangada... :(((

5. 1. SAO'nun mangası (progressive ve diğer ıvır zıvır olan) GGO'yu anlatmıyor.

2. SAO Light Novel'lardan uyarlandığından şu anda 6. Sezona kadar malzeme var. Eğer ben illa anime değil SAO nun hikayesini öğrenmek istiyorum diyorsanız İngilizce olarak internetten indirebilirsiniz. 

3. Ya nasıl bir fanteziniz var da spoiler yemek istiyorsunuz? Animenin bütün amacı, zevki gidiyor o zaman. Takmayın o spoiler verenleri. Kendi çaplarında eğleniyorlar işte. 

4. Sinon ölüyor. 

4. Madde YALAN

Edit: Bakın bir de adminler bu konuya ne der bilmiyorum ama bizim aktif olan bir http://forum.turkanime.tv/topic/10108-gun-gale-online-fc/ klübümüz var. Orada SAO ile ilgili istediğiniz ıvır zıvırı sorabilirsiniz. 

Zevk meselesi. Şahsen ben spoiler yemeye bayılırım. Daha güzel oluyor spoiler yeyip izlemek. :D Keşke 4. madde yalan olmasa. :DD

6. Madem bu da olmadı o zaman benim favorim gelsin  :D

BfbfnOT.png

VK4b0Gp.png

Qfboo57.jpg

NmzE3jg.jpg

Yaaaaa...  :crying3-onion-head-emoticon:

Gaylere sözüm yok ama Haru ve tayfasını rahat bırakın sayın fujoshiler! :(

7. Her ne kadar üzücü de olsa günümüz ülkeleri geçmişte bu tür cinayetten ve olaydan uzak kalmadı zaten. Buna bizim ülkemiz de dahil. Bu tür olaylar gerçekleşti ve yine de şu anki Japonya birçok ülkeden (biz de dahil) çok daha parlak ve iyi durumda. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.