Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Huseyinekrem kullanıcısının paylaşımları

1. Huseyinekrem

Aura Kingdom Oynayanlar toplanalım

Teşekkürler, duelist seçtiğim iyi olmuş o zmn. Peki hiç tower'a girdinizmi?
  2. Biz animecileri tatmin edecek düzeyde bir oyun. Oynayan arkadaşlar yada başlamak isteyenlerle beraber buradan haberleşsek, yazışsak, ipuçları versek birbirimize? Uzun süre oynayıpta bırakan arkadaşlar varmış. Hatta ilk ben sorayım direk. Bu granedier'e ikinci sınıf olarak en çok hangisi iyi gider? ikinci sınıfı ve değiştirmek ne kadar tutar?
  3. Valla mangasını takip etmiyorum ama o anime serisinden sonra indiririm bile.
  4. Huseyinekrem

Müzik Programı/Sitesi

Bişey farketmiyoki arama çubuğu belli yaz çıkıyor. Devamlı kullanıma uygun olmasada :)
  5. Huseyinekrem

Müzik Programı/Sitesi

http://zaycev.net 'e bir bak istersen. Rusça ama arama çubuğuna yazdığın her şarkı çıkıyor :D Daha bulamadığım olmadı gibi bişey. Ordan dinleyedebilirsin indiredebilirsin. Android uygulaması çok iyi onu tavsiye ederim
  6. Huseyinekrem

İlklerin Animeleri

Daha arttırılabilir bunlar aslında. Efsane olarak bilinen ilkler fln :)
  7. Huseyinekrem

Joukamachi no Dandelion Animesi Geliyor

Karakterlere şöyle bir bakıyorum. İlk resimdeki en sağdaki kız hariç hepsi başka animeleri aşırı andırıyor. Bence hava hoş sevdim :D Çizimleride kapaktaki gibi devam ederse yine tam benlik. Konusu değilde 1-3 ve 6 numaralı kızları görmek isterim :D
  8. Huseyinekrem

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Bir an dedim herhalde beni anlatıyor :D Benimde birinci sınıfta sevdiğim bir kız vardı ki adı Elif yine :D Hiç konu üstüne konuşma gereği duymadım okulun hemen yanındaki öğretmen evinin bahçesine giderdik el ele tutuşarak sonra ben çiçek fln verirdim. Ve yine tesadüftürki bende bi mektup hazırladım :D ama ben şöyle seviyom böyle seviyom yazdım içinede 2 tane toka attım :D koydum masasının altına :D Kim bu fln filan geçi öyle. 2. sınıfta başka okula gittim sonraki karşılaşmamız sınıftan bir başka eski arkadaş ve onunla parkta oldu. Öyle otururken laf nerden açıldı bilmiyorum adı buse oln diğer arkadaş lafa girdi işte siz eskiden şeydinizya dedi. Başta anlamadık sonra başladı 3 harfli ilk harfi a ikinci ş diye. Orda anladım gerçekmiş ama devam ettirmeye yüzüm olmadı görüşme şansımız yoktü çünküm :D
  9. Huseyinekrem

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Naruto yüzünden fln ayrılırsınız demedi deme :D
  10. Huseyinekrem

Planladığım manga

Hocam o değilde google translate gibi türkçen var mangada böyle olmasın :D Hadi kolay gelsin.
  11. Konu efsane duruyor hadi bakalım. Elinize sağlık.
  12. Huseyinekrem

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Aynen öyle yapıcam şimdi biraz zorlayım dedim yazdığımdan nefret ettim :D İnşallah efsane birşeyler yapacağım.
  13. Huseyinekrem

Arkadaşlar çok kafa patlattım ancak aklıma güzel bir olay örgüsü gelmiyor. Şimdilik burada bırakıyorum ki bu ilk sezonun sonu oluyor. Yakın zamanda 2. sezona başlayacağım merak etmeyin. Ama malzeme bulmam lazım :)
  14. Huseyinekrem

Sonraki bölümlerde katliam yaptırırız o zmn dert etme sen :D
  15. Huseyinekrem

Onu birazda bilerek yaptım. O karakterleri başka birine dönüştürmeye çalıştım. Katil kurumi sevimli biriymiş aslında ve giderek bildiğimiz kurumiye dönüyor :) Kenpachinin ismini sevdiğimden koydum. Bide o canavarımsı hali yüzünden. Ene ye gelince bana bu FF'i yazma fikrini o verdi. Bende o türevde birşey olarak kullandım. Sonuç olarak bu bir FF olduğu için animelerden koparmak istemedim. Senin dediklerinde doğru tabi.
  16. Huseyinekrem

Türkfanfiction.net (Yarışma Var)

Detayları okumadım ama yollayıverdim benim Hack & Time'yi. Bakalım okurlarsa güzel eser ya :)
  17. Bence kendinizi boşuna yormayın. Türkanimenin istatistikleri bile bence bir kanalda boy göstermek için yetecektir. Anime sektörünü bilmeyen tonla insan var daha. Acunda parada var aslında yapsa 10 numara olur.
  18. Huseyinekrem

Naruto’ya Yeni Devam Mangası Geliyor!

Açıkcası çiftlerin günlük hayatlarını merak ediyorum. Slice of life tarzı kısa bir seriye hayır demezdim.
  19. Huseyinekrem

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

Animede batırmış olmalar manganın güzelliğini etkilemesin. Hatta inşallah anime yola gelirde şu son 50 bölümü güzel bir şekilde izleriz.
  20. Huseyinekrem

CS: Global Ofensive Kısa Filmlerim(2)

Zaten oyunu eğlenmeye oynicaksın yoksa sinirden kudurtuyorlar :D
  21. Şu baş karakter olan çocuk tıpkı benim gibi ya farklı bi dünyada yaşıyor. Çok sempatim var arkadaşa. Anime efsaneler arasında yer alıyor umarım batırmazlar. Bakınız Sword art online 2...
  22. Hiç bir beklentim yok zira bekledikçe daha çok hayal kırıklığı oluyor. Hinataya söylemek istediği şey ne onu merak ediyorum bakalım. Aşk ilanı yapacak gibi bir duruşu vardı öyle olsa iyi olur.
  23. Tate no Yuusha no Nariagari iyi sardı da devamı yokmu ya :) İngilizce mi okusam ne yapsam :)
  24. Onu bunu bilmemde benim FF'i yapsalar iyi izlenir :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.