Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Huseyinekrem kullanıcısının paylaşımları

1. Aslında steins Gate olabilir. O kadar iyi anlatılamasada, o kadar iyi gösterilebileceğini düşünüyorum. Anladınız neyse :D
  2. Huseyinekrem

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Yeni bölüm eklendi arkadaşlar. Gelelim gecikmeye. Aslında bu bölümü 2-3 bölüm uzunluğunda tutup final verecektim. Ancak gönlüm el vermedi. Hem işin içine biraz daha hack katmak istiyorum. hedefimde 25 bölüm var ancak Allah Kerim ne olur bilemem. Keyifli okumalar!
  3. Asunayı bilerek bitirdiler. Kim ne derse desin. Bu japonlar sapkın millet. 2. kız her zaman daha çok hit getiriyor.
  4. Huseyinekrem

Daha fazla gitmek riskli aslında. İnan onu düşünüyorum o yüzden yeni bölüm çıkarmadım ne yapsam bilemedim :) Sevilmek güzel şey ya :D Teşekkürler çok mutlu oldum bu yorumu da görünce.
  5. Huseyinekrem

Bende sana sorayım o zmn. Final mi yapsam yoksa gittiği yere kadar uzatsam mı? :)
  6. Huseyinekrem

Görüşünüze saygı duyuyorum tabi. Ancak neresi taklit?
  7. Huseyinekrem

Farklı olsun diye böyle şeyler yapmak gerekti. Ben burda hit almaya çalışsaydım dahardım Queeni ikisini öpüştürürdüm o ara Queenler birbirine bağlanır abartmadan süper güçlere kavuştururdum fln. Sonuçta beyinin yapabileceklerinin bir sınırı varmı bilmiyoruz. Her türlü yardırırdım. (Nasıl tatlı geldimi :D). Mesela adam yazmış shingeki no kyojine. Sevdiği için yazmış bişey demiyorum ancak adam isimden götürmüş işi :D Ama ben biraz daha varklı birşeyler olsun istiyorum. Animelere bakalım. Bu sitede şuan 1821 tane seri var ama kaç tanesi orjinal fikre sahip? Yüzde 1'i belki... Derdimi anlatabildim umarım. He ne olur? Bu seriyi bitirince belki başka bir ff yazarım. Onu tamamen sizin istediğinize göre yazarım. Siz derken anladın sen onu.
  8. Huseyinekrem

Ciddi bir yorumdur inşallah diye düşünerek, beğendiğinizi umarak teşekkür ediyorum :)
  9. Huseyinekrem

Ben özgür XRumer indirmek istiyorum !

You shouldn't use google translate. It is only half true...
  10. meksikalılar felan bizim yarı fiyatımıza alıyordu ztn. Çokta zarardalar diyemeyeceğim.
  11. Huseyinekrem

12. Bölüm eklendi arkadaşlar. İyi okumalar. Edit: Konu kısmı düzeltildi.
  12. uygulamayıda paylaşında ne yaptığınızı görelim :)
  13. Huseyinekrem

Sil o spoileri sil :D Ona benzer birşey gelecek ancak o değil tam olarak.
  14. Huseyinekrem

10 ve 11. bölümler eklendi. Boş geçmiş gibi olmasın diye, fazladan bir bölüm daha koydum. Küçük bir ipucu olsun bu söyleyeceğimde. "Finale çok bişey kalmadı..."
  15. Huseyinekrem

Yıllardır anime izliyorum. Açıkcası olmayan birşey yok gibi ama galiba benzerde olsa orjinal birşeyler çıkartacağım gibi.
  16. Huseyinekrem

valla onuda düşündümde, hayır ya çok klişe olur :D O gereksizliğiyle kaldı orda :D
  17. Huseyinekrem

Dinle ilgili bölüm için bi çeşit ova düşünüyorum. Nerden çıktı bu diye soranlara gelecek :)
  18. Huseyinekrem

Sabret bi kaç hafta çıkar elbet kim olduğu yeter :D Beklerim bak atıcam deyipte atmazsan ayıp olur :)
  19. Huseyinekrem

Huyum kurusun, ben her filmde ve ya kitapta, sonu açık ve net olduğunda bırakıp giden biriyim. Şimdi böyle bir yapıda olupta, ezbere nasıl iş yapayım :D Hem onu geçtim, orda gördük öldüğünü, cesedini kucağına aldı kadın :D
  20. Huseyinekrem

O artık öldü anla artık. Benide çok üzdü ama... Ayrıca nasıl ilerleyeceğini az çok kafamda dizdim. Seninki çok klişe oldu :D
  21. Huseyinekrem

Seti bitince ona bi bolum yazicam fazladan. Boyle detaylari iceren bolumler gelecek ova tadinda :)
  22. Huseyinekrem

Bleach Animesinin 10. Yılı

Devamının gelmemesinde mantıklı hiç bir neden olmayan, benim favori animem.
  23. Huseyinekrem

söylemeyi unuttum. Sao'msu bişey olacak gibi. 2. oyuna geçmek gibi, emirden kurumiye geçtik. Gayet güzel fikirler var aklımda. Hadi hayırlısı.
  24. Huseyinekrem

9. bölüm geldi arkadaşlar. Keyifli okulmalar. Ayrıca bundan sonra yeni bölüm gelince büyük fontla yazılacak başlığı. Küçük ama güzel bir detay bence.
  25. Huseyinekrem

Şu Miku konserlerinden birine gitmek isterdim..

Aşırı merak ediyorum ya öyle böyle değil :D Miku fanları gibi değilde ayrı bi sempatim var.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.