Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şimdi burada bilgili biri olarak konuşayım, ehem,

Anime muhtemelen 8. cilde kadar olacak. Yani anime bittikten sonra mangasını okumak isteyenlere  65  bölüme falan denk geliyor. Fakat anime manga bölümlerini değiştirdigi için pek emin olamıyorum.

Ama benden bir öneri mangayı tekrardan sıfırdan okumanız. Animenin hani animasyon vesaire falanı filanı tamam güzel de serinin asıl havasını pek yansıtamıyor.  Yani 60 küsür bölümü 12 bölümlük animeye uyarlar iseniz olacagı belliydi yani D: Anime gümüş ise manga altındır fdkjgas :( :(

Ayrıca mangasının sonu pek mutlu bitmedi. Zaten başından beri mutlu olmayacagı belliydi de Ishida bilinmeyen çok soru bıraktı arkasında, muhtemelen yeni bi proje gelecektir.

2. Fairy Tail - Natsu (Tetsuya Kakihara)

Magi - Ren Kougyoku (Kana Hanazawa)

Nisekoi - Raku Ichijou (Kouki Uchiyama)

MekakuCity Actors - Haruka (Mamoru Miyano)

Magi - Ja'far (Takahiro Sakura)

Hamarora- Art (Hiroshi Kamiya)

Gin no Saji - Hachiken Yuugo (Ryouhei Kimura) (L-elf'i seslendirmesini de seviyorum ama nedense daha canlı sesi daha hoşuma gidiyor,  hachiken'e daha çok yakışıyor)

Aslında genel olarak bu seiyuu'ları seviyorum ama en yakıştırdıgım karakterleri bunlar yani.

3. Çok derin düşünmemek gerek Naruto bu, ikisine de bişey olacagını sanmıyorum bu Sasuke'de zaten tsunderelik var biraz, Naruto'nun ettigi bir iki laftan sonra arkadaşlıgın değerini falan anlayacaktır. Genelde hep öyle oldu çünkü. Madara bile son saniyelerinde yumuşadı ise Sasuke'de düzelir. 

Hem işin içine Sakura falan da girerse kesin düzelir. Mutlu son garanti naruto için.

Eheheh bende Naruhina için bekliyorum ki yüzde yüz ilerleyen bölümlerde görecegiz.

4. Sasuke ölmez, asıl ölürse hayranlar kishi'yi basarlar :D 

Dedigim gibi bi Hokagelerime dokunmasın istedigi şeytanlıgı yapabilir. :D Ama bi Nakama power ile aklını başına getirir Naruto Sasuke'nin. İnanıyorum :D 

Ayrıca bu savaş son savaş olacaga benziyor. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D 

5. Sasuke gene sapıttı bu bölüm, tamda manga bitiyor diyordum, Kishi ne yapıyorsun artık anlamıyorum ki.

Manga can çekişiyor artık ne olacagını şaştı.

Eğer Sasuke Gaara'ya falan bişey yaparsa üstüne saldıracagım o derece artık :D Bıktım şu tavırlarından :D 

6. bu seride karışık giden serilerden mi :D onu geçtim bunun hangi filmine kadar izleyip sonra seriyi izleyeceğim  buna bir açıklık getirirmisin :D

Yok şimdi ilk olarak animesi çıktı anime bittikden sonra devam bölümü olarak End of Evangelion diye film geldi. Orjinal seri o film ile bitti.

Sonradan seriyi baştan yapmaya karar verdiler 3 tane film yaptılar tekrardan ama gidişat animesi ile aynı başlayıp farklı gidiyor. İlk film animede olan olayların bi kısmını kapsıyor sonra değişiyor. 

Bu son çıkacak film ise o film serisinin son filmi.

7. Romantizm,Fantastik,Bİlim kurgu  türlerini içeren anime varmı?

MekakuCity Actors, Nagi no Asukara (bilim kurgu degil gerçi ama fantastik artı romantik.), Aynı şekilde Durarara! romantikdir ve fantastikdir ama bilim kurgu yok. Gerçi çok romantik sayılır mı bilemiyorum ama evet. Guilty Crown sayılır sanırım. Ha bide ekstradan suisei no gargantia öneririm.

8. Tabii ki :D 2. Sezon kışın çıkacak kışın Durarara!!x2 ile birlikte bu projeyi yürüteceğim inşallah. Ben daha bu serinin Aldnoah.One - Aldnoah.Two larını bekliyorum :D

Durarara'yı da  mı sen alıyorsun :o 

Sevindim çevirilerini, çevirilerine gösterdiğin özeni seviyorum :D

Gizli Fanınım bi nevi jfkldgs :D

9. ilk izlediğim de çok çok hoşuma gitti devam ediyim dedikcede coştum öyle bişi oldu günde rahat 11 saatimi animelere veriyorum ama okul basliyacak nasil yapacagim bilmiyorum :)

Yavaşlamanı tavsiye ederim sonra etrafta izleyecek anime kalmayınca üzülürsün :D 

Okul başladıgında da zaten düzeliyor az az izle keyfini çıkar bence :D 

10. The Best Albümlerini Bonus olarak vereceğim o yüzden arşivde olmayacaklar zaten arşiv sadece Aldnoah.Zero'ya özel.  :wub:  O linkleri ben bulmadım ama tam albümler yine de orada en önce bulunuyor çünkü aslında bu albümlerin çıkış tarihi 10 Eylüldü ve 9 Eylül de elimize geçti :D

Tekrardan eline sağlık ^^' 

Bu arada animenin 2. sezonunu da sen çevireceksin değil mi? (Hele senin çevirine alıştım şimdi) Çevirisiz kalmayalım :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.