Jump to content

Burakesan

Üyeler
  • İçerik sayısı

201
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Burakesan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herkese merhaba

Bu videoda nasıl yurtdışından (Ebay) ucuza anime ve manga ürünü alabileceğinizi anlatıyorum, umarım faydalı olur :)

(gecikme için kusuruma bakmayın :( havalar soğudu yine, geldi başımın belası grip)

Destek olmak için abone olmayı unutmayın :)

İyi seyirler.

Şu ana kadar aldıklarıma birkaç örnek;

LpGXkJ.jpgrgyDLM.jpg

2. tekrar teşekkür ediyorum videoyu paylaştığın için ben yaptım çok iyi oldu  fotoğrafları atıyorum şimdi.

webcam la çektiğim için biraz buğulu gözükebilir =)

Çalışmanı paylaştığın için çok ama çok teşekkürler, örnek teşkil edecek çalışmalarınız :)

(bir de cihazın marka/modelini alabilirsem iyi olur :D Samsung'un o kadar çok benzer telefonu var ki...)

3. Merhaba elimde orjinal spigen kılıf var.Ben bunun arasına direk koayiblirmiyim gzel ve hoş dururmu spigen kılıf çok kalın ve resmi soluk gösterir diye düşünüyorum.Bİrde 10x15 e özle resim naısl bulucağız acaba ?

Güzel durur diye tahmin ediyorum eğer Spigen Ultra Hybrid kılıftan bahsediyorsanız; incelemesi kanalımda mevcut, hatırladığım kadarıyla da oldukça şeffaftı arkası.

10x15CM normal fotoğraf kağıdı boyutudur. Fotoğrafçılardan, kırtasiyelerden veya internetten (cescesor.com, hepsiburada.com) alabilirsiniz.

4. bu arada videoda kullandıgın ace fotorafını atabilirmisin gercekten cok iyi bide bende 1851x2560 cozunurlukte foto var onu kullanabilirmiyim uygun olurmu telefon icin ?

Resmin yüksek çözünürlüklü olması iyidir. Dikey kesit alacağınız için boyu yüksek resimler daha uygun olur. 

Ace resmini ilk mesaja ekledim, herkes kullansın :)

5. peki bu fotoraf kağıdına resmi yazıcıdan mı bastırcaz yoksa fotorafcımı basicak ? nasil olacak bi anlatsan onu anlamadım :D

Yazıcınız varsa fotoğraf kağıdı temin edip (fotoğrafçıdan, büyük kırtasiyelerden veya internetten) kendi yazıcınızdan yazdırabilirsiniz.

Yazıcınız yoksa bir fotoğrafçıdan, fotokopiciden veya kırtasiyeden yazdırtabilirsiniz.

6. İyiymiş eline sağlık :) Ben bunu arkadaşa sürpriz niyetine yapmak istiyorum el emeği sonuçta :D Note 4 için resmin (net çıkması için) ve fotoğraf kağıdının hangi boyutlarda olması gerek? 10x15 yeter mi yetmez herhalde kırpılacak payları falan hesaba katarsak kaba taslak hangi boyutlarda olması gerek?

Note 4 için 10X15CM ucu ucuna yeter gibi geliyor. Note 4 15CM'den çok azcık uzun, kabın arkasındaki yüzey de telefon boyutundan biraz daha küçük olduğu için dediğim gibi ucu ucuna kurtarır gibime geliyor.

Ben ne olur ne olmaz diye 1920x1080 çözünürlüğünün altında resimler kullanmıyorum ama daha düşük çözünürlükler kullanılıp denenebilir.

7. FMA'yı yaptığın zaman paylaşırsan sevinirim. :D

Sanırım direk fotoğrafçıya gidip ''Abi bunların 10-15 boyutlarında çıktısını verir misin'' desem de verir heralde ya. :D 

10x15CM zaten normal fotoğraf kağıdı boyutudur. Sen "bunu fotoğraf kağıdına yazdırabilir misiniz?" desen yeterli :)

8. Tebrikler! :D + 1 abone kazandın. ^^ Cidden çok el işi gerektiren bi iş, en yakın zamanda yapmaya başlarım bende. ^^ Yaptığım zamanda burada paylaşırım tabiiki. :3 

Tek birşey sorucam, bu fotoğraf kağıtlarını fotoğrafçılardan veya direk olarak kırtasiyeden bulabilir miyim?

Bu arada FMA da çok iyi olacak gibi. :D 

Fotoğraf kağıdını fotoğrafçıdan alabilirsin, bedava bile verebilirler :D

Büyük kırtasiyelerde de oluyor. 

FMA'yı bir ara yapacağım :)

9. Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"

Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime temalı telefon kılıfları bulmakta zorlanmasalar da Samsung, LG, HTC ve diğer markaların telefonlarına sahip anime ve manga severlerin telefonlarına uygun kılıf bulmaları hayli zor; bu videoda bu zorluğu nasıl aşabileceğinizi, nasıl benzersiz anime temalı kılıflar yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Yeni videolarımız için abone olmayı unutmayın :)

10. Her zaman böyle animelerle alakalı eşyaların (Telefon kılıfı dışında mause pad, poster, vs.) nereden alındığını merak etmişimdir. Bunu hazır yapan bi yer yok mu illa uğraşcaz mı yani. :D 

Çok cüzzi miktarlara nasıl mouse pad yaptırabileceğinize dair bir videom da olacak :) Birkaç örnek göstereyim, 1-2 hafta önce geldi bunlar;

1YdJ71.jpg

Şimdiden takibe alın beni :P YouTube kanalım; https://www.youtube.com/channel/UCILpxTXs2w5P3XAEu0TzKog

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.