Jump to content

zaman

Üyeler
  • İçerik sayısı

232
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İletiler bölümüne zaman kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 5 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

@zamankatiliDoğum günün kutlu olsun zaman katili nice yaşlara

Sayın Pseudohomophylus ve nezdinde tüm forumdaşlar akşam-ı şerifleriniz hayrolsun.

Bu güzel mesajınız için içtenlikle çok teşekkür ederim. Sizi de hatırlayanlar hiç noksan olmasın hayatınızda. 

2. Merhaba küçük alemler, 

Geçmişte buraya yazabilecek hatalarım olmuştu, halâ daha ve belki ilerledikçe azalsa da.. geriye dönüp onları değiştirmek istesem de henüz bir Zaman Gezgini olamadım, ancak onların beni değiştirdiğini hissediyorum. Ve geçmişle alâkadar olmak seni yavaşlatıyor hiç bir kimse bu yolda yarenin değil her ne kadar ışık hızının yüzlerce kat üzerinde geçmişe kaçsa da zihnim geriye dönmekte bir tırtıl gibi yavaş ve ömrü kısa, hele gelecek tahayyüllerine olan seyahati görmezden gelmiyor mu? sanki beni kandıracağını sanıyor aslında başarıyor da diyebiliriz ki merhametimi ve tüm o insani duygularımı en iyi o biliyor muhakkak..

Fatih-i Zaman olmak arzusunda bir katil.. 

Tüm önemsizliği ve gereksizliği içince...

3. Freesia, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Aleyküm selam. Çok güzel olmuşlar eline sağlık.(Biraz kıskandım) :D

Estafurullah kardeşim bizde kıskanılacak imrenilecek bir husus yok sadece aynı izlediğimiz anime okuduğumuz mangalarda olduğu gibi az da olsa istikrarın vaz geçmemenin neticeleri sadece.

Alakadar olup bu sayfalara vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.