Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

2. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

3. cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan daha zor derler ya hakikaten öyle.İnsanı çıldırtacak tipler çoğaldı her yerde ya.Allah'ım sabır.

4. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

5. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

6. Bu nasıl bişe lan "Industrıal dance" nedir pek bilgide yok ekşi sözlükteki ufak yazı dışında tek anladığım bu dans türü cybergoth denen bir akımla bağla içerisinde ve terrorcat denende bir kız tarzıyla bağlantalı ilginç...

7. Bu nasıl bişe lan "Industrıal dance" nedir pek bilgide yok ekşi sözlükteki ufak yazı dışında tek anladığım bu dans türü cybergoth denen bir akımla bağla içerisinde ve terrorcat denende bir kız tarzıyla bağlantalı ilginç...

8. fragman güzel.haydi hayırlısı. u.u

9. free! izlemeyen kalmamalı :)

10. Within Temptation tarzı grup bilen yok mu :D

11. Within Temptation tarzı grup bilen yok mu :D

12. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

geç cevap verdiğim için üzgünüm,internetimde sorun vardı :( valla bilmiyorum ya ksasha bende de pek bir şey yok ama gene girmek istiyorum.evet,doğru hatırladın.ben de şimdi hatırladım,daha önce konuşmuştuk böyle üniversiteyle alakalı durumda. :D

2. (See 29 other replies to this status update)

13. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

aynen onun orda olduğunu duyunca sevinç çığlıkları attım ya mutluluktan yoksa diyordum napıcam ne edicem orada diğerleriyle felan diye dsjkada ya tekrardan sınava girsem diyorum ben.hani umudum yok ama bir gireyim yani :D memnun oldum semaa :D bu arada sen hangi üniversitesin ve hangi bölüm :D ?

14. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

valla bilmiyorum ama biz iyice kaynaştık.tabii canciğer felan da değiliz hani.herkesle iyi geçiniyorum o kadar.ben şanslıyım liseden çok yakın bir arkadaşımla aynı bölümdeyiz :D dipdibeyiz her saniye :D aslında ben istediğim bölüme giremeyince en iyi bölüm öğretmenlik gözüktüğü için gittim hayalim değil yani,ama iyi bir öğretmen olmak için uğraşıcağım işte.arigato sora-chan !adım zeynep ama sen Jully de ajshgdad daha çok nicki kullanırım forumlarda.:D

15. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

eveeet.sunum içerikli bir çok dersimiz de var zaten.aslında kaynaştık gibi sınıfla çok şükür ki o konuda pek sıkıntı yok :D hatta gruplaşmalar başladı bile.ama işte gene heyecanlanıyorum ben ya.lisede dahi sorularda tahtaya kalkmamış insanım askjdhajdad öyle aslında çok önemli bir şey bizim için bu tür şeyler,öğretmenlik okuyorum sonuçta :D alışırım bence de biraz daha zaman geçsin.

16. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

evet.her grup daha iyisini yapmaya çalıştığından dolayı.sunumlar bizim vizemiz sayılıyor gibi bir şey yani.ben de konuşamıyorum işte hatta ilk sunumda konumu unuttum ben bir an ya skdadkjadha bir durdum kaldım orda birazcık.inşallah.çünkü sonralar da teker teker de sunumlar yapmaya başlayacağız. akşam eve zaferle dönmek istiyorum sakjdhada

17. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

aslında şöyle bizde grup oluşturuyoruz beşer kişilik.konular paylaşılıyor sonra her kişi grupta en az 10ar dklık sunum yapıyor. her hafta 2 grup sunum yapıyor işte.ama bizden öncekiler iyice çıtayı yükselttikleri için iyi sunum yönünden bizim de çok güzel bir sunum yapmamız lazım.ama daha öncede diğer derslerde sunum yaptığım için ben biliyorum nasıl heyecanlı :D ama alışamadım bi asjkdhada

18. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

ashada aynen.eveet 70 geçme notumuz.*-* aslında çok zorlayıcı derslerimiz yok ilk yıl için ama bayağı zahmetliler yani.çalıştıkça daha az anladığım derslerim var jasddad her şey birbirine geçiyor.of aman ya olacak o kadar ilk yıl diyorum.şuan için aklımdaki tek şey yapacağım sunum.herhafta bir sunum yapılıyor bizde,formasyon dersimiz için felan.ona hazırlanmam gerekiyor da çok utandırıcı yaa.geçiyorsun 56 kişinin karşısına dizlerim titriyor her seferinde asjdhad

19. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

oha açıklamışlar mıı. tebrik ederim ben de birinden 15 bekliyorum diğerinden de bi 10 puan sakjdhada ayrıca hangi insan geçme notunu 70 yapar yaa *-*

20. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

aynen oyle.kaldigimi bilsem bi rahatlayacagim ama.2 haftalari var aciklamak icin sonuclari.ygs felan bile daha erken aciklanabiliyor :D hocanin ya da asistanlarin insafina kalmis durumdasin hshsbkaka

21. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

ama ondan sonra sey basliyor sinav sonuclarini ne zaman aciklarlar gectim mi kaldim mi baskisi.o bilinmemezlik yok mu.....t.t o zamanlari bol bol animeyle gecistirmek gibisi yok mesela :D

22. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

evet evet.en azindan calistim diyebileyim diye calistim.of sorma ya.bizim bi dersimiz var 3 gun calostim gece gunduz sinav gunu saat 2 de yattim 4 te kalkip yeniden calistim 3 soruda yikildim.icim acidi ama ajsbisn calistim yani.sana kolay gelsin vallahii.vize sonrasi tatil gibi oluyor ineklemenin acisini cikartirsin.bizim hocalar derse gelmedi bu gun yarinda ders yok mesela.

23. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

ahahh :D bizde o psikolojiyle girdik hakikaten kaldik gibi ya sjbskama finallere diyecegim de vizelerde kalan finallerde ne umsun ya off. neyse benimkiler bi hafta ici de bitti seninkiler devam ediyor hala bi umut var bence.gececegime inanmadim ama sirf icim rahat etsin diye calistim ben didnjdndn

24. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

Allahim nasil bir rahatlik bu vize sonrasi anlatamam.bir gevsedik biz bayagi djsbsjna finallere kadar toparlanmak lazim ama.sizi bayagi strese sokmuslar iki hafta ya da daha iyi olmustur artik bilemiycem.sik disini az biraz :D ganbatte !

25. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

zaten o durumda olan tek sen de olmuyorsun.sağındaki solundaki de seninle aynı durumda.durum iyice normalleşmeye başlıyor sonra :D bu arada sana kolay gelsiin bizimkiler biterken seninler başlamış sanırım :D ben kurtuldum kalmalarla da olsa darısı senin başına :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.