Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. bluegrass

bluegrass

bi noktadan sonra kalacağın düşüncesine öyle alışıyorsun ki rahatsız etmiyor pek :D o yüzden sınavların bitmesi ayrı bir mutluluk kaynağı oluyor :D

2. (See 29 other replies to this status update)

2. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

3. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

4. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

5. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

6. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

7. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

8. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

1. bluegrass

bluegrass

istanbula taşınıp sonra taşındığı şehre dönmüş biri olaraktan,istanbuldan kaçışımızın en büyük nedenlerinden biridir şu metrobüse binme olayı.Allah sizin yardımcınız olsun :D

2. (See 35 other replies to this status update)

9. Cin Dili ve Edebiyati, Kore Dili ve Edebiyati, Japon Dili ve Edebiyati... Bu uc bolum icerisinde is imkani en cok olani hangisi acaba?

10. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

hmm,napıcaksın o zaman gidiceksin artık nasıl kopya çekilebilirse üniversitede sınavda kashdad önerecek başka şey bulamadım sana jasdjda

ben bu konuda şanslı bölüme düştüm evet ama gelecek sene tekrar sınav yollarını aşındıracağım bakalım :3

2. (See 24 other replies to this status update)

11. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

en fazla 20 puan kesiliyor diye biliyorum ama oda çok fazla *-*

hayır puan kesmeye ne gerek var ya.

ben çok seviyorum edebiyatı ya o kadar da zor değil bence.biraz fazla kitap okuman gerek ama salkdhas sevmiyorsan biraz zorlanıyorsun.

12. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

dur yahu daha dereyi görmeden paçayı sıvama belki ders çok hoşuna gidicek belki çok başarılı olacaksın felan.fazla hayalci olmayalım da jaksdd ya olmadı gene sınava girersin.öyle çok kişi var ünide tekrardan sınavlara giren.benim tmci arkadaşım bir yıl kaldı çalıştı gitti gazi ingilizce öğretmenliğine yaparsın sen de ^^

bakacağız artık çok zorlayıcı bir şey yok aslında osmalıncadan başka ama bakalım u.u

13. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

biz liseden yeni gelmiş şirin öğrencikler olarak bence iyi davranılmayı hak eden insanlarız.ona göre davransınlar jaksdh

hoş ben bir yıl oturdum ama olsun.

satır aralarında yatan gizli anlamları bulacaksınız gibi bir düşünce oluştu ilk kafamda ama sanırım zor değildir ajskdhad

türkçe öğretmenliği.bizde de Osmanlıca felan olacak.metinlere bakar bakar dururum artıkın.

14. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

dinlerim ya.herhalde...olsa dinlerdim bence akslhdad

bazen ara vermeden 2 saatlik ders işlediklerini üniversitedeki bir arkadaşımdan duymuştum.ama bence o kadar eziyet çektirmezler.bir de ingilizce sizde ya acırlar bence.umarım askjdhad

15. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

dersin yarısında dinler (bu arada 3 saatlik ders mi oluur t.t ) diğer yarısında da uyursun ki sınav vakti zorlanmayasın.

bizim 22sinde başlıyor.allah bilir bide nasıl bir ders programı olacak izin verseler ses kayıt cihazı alır dersin devamında bende yatardım ama :(

16. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

valla ben en şirin hallerimi savuracağım artık orada iyi davransınlar diye.buna rağmen artık kaç dersten kalırsam.asjdhada sende elinden geleni yap :D

17. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

kesinliklee. izlediğim belli başlı serilere devamı gelirse anca bakabilirim gibi geliyor .hoş birinci sınıfları pek zorlamıyorlar diye duymuştum ama belli olmaz şimdi u.u

18. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

sdjada öğrencilerin hepsi tembel.bende yazın belki yardım ederim çeviri gruplarından birine girerim anime yada kendim çevrilmemiş bir manga varsa kısa ya da one shotluk diye çeviririm düşünmüştüm yazın siteye dahi girmedim o.o iyi ki başlamamışım :D

19. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

aa haydi hayırlısı.umarım ilk yılımız güzel geçer. :) diğer yıllarda tabii asdasd

dil ci misin ? ne güzell,arada gel sitedeki anime çevirilerine bir el at lütfeen ^.^

bu arada istanbul üniversitesine girmişssin bir de tebrik ederim tekrardan ! :D

20. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

çok teşekkürleer ,ikinci yılın mı senin yoksa sana da hayırlı olsun.

Pingu aslında dua mı edeyim beddua mı şuan karar veremiyorum.yakında gidip çekicem isyan bayrağını o öğrenci işlerine.

bu arada hazırlıkta mısın sen.kolay gelsin zor lsakdhad

21. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

1. bluegrass

bluegrass

sövmemek elde mi.Çukurova üniversitesi.sanırım her yerde durum aynı :D

22. yaz tatili manga ve animeler için değerlendiririm ehehh diye düşünürken olanlara bak.daha tek bir seriyi adam akıllı izleyemeden bitti gitti.:(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.