Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    bluegrass got a reaction from Cloudman in En İyi Çizime Sahip Mangalar   
    Oyasumi Punpun gördüğüm en güzel çizimlere sahip mangalardan biri çizimlerin gerçekliğe yakın olmasından dolayı belkide.
    Ayrıca Bleach , Bride of the Water God,  Chang Ge Xing , The Ravages Of Time, Hadashi de Bara wo Fume ,Fairy Tail , Devil Defense , Tokyo Ghoul , Shingeki No Kyojin , Feng Shen Ji,Suki tte Ii na yo , Kyou no Kira-kun ,Sun Ken Rock , Vinland Saga , Deadman Wonderland  ve tabikii Naruto da güzel çizimleri olan mangalardır.
    aklıma sonradan geldi blade of the immortal,sidooh ve piece of cake'in çizimleri de güzel.
  2. Beğen
    bluegrass reacted to quincy in Tite Kubo Trollemesine Maruz Kalan Arkadaşı   
    Tite Kubo Trollemesine Maruz Kalan Arkadaşı Güldürdü

Bleach’in mangakası Tite Kubo’nun trollükleri meşhurdur bildiğiniz üzere ancak bunun sadece manga için geçerli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kubo-sensei aynı zamanda bir oyun sever özellikle Dragon Quest serisine de ayrı bir ilgi duymakta. Bir süredir Dragon Quest Heroes oynamak istediğini dile getiren Kubo-sensei bugün Twitter hesabında, Japonya’da yeni çıkan oyunu indirmekte olan arkadaşı Misawa ile beraber oynamayı planladığını yazdı.

Peki neden Misawa ile oynamak istiyor derseniz şimdi simdi sizi biraz geriye götüreceğiz. Şu haberimizde Tite Kubo’nun, Dragon Quest’in TV programının onur konuğu olduğundan “Lütfen beni tanıyanlar bunu izlemesin” diye “uyarıda” bulunduğundan bahsetmiştik. Dragon Quest’in TV programındaki katılımcılardan biri de arkadaşı Misawa. Doğal olarak Kubo-sensei oldukça yoğun. Hastaneden çıktığı gibi evinin yerine ofisinin yolunu tutan birinin özellikle belirli oyunlarda belirli seviyelere gelmesi ve oyun parası toplaması için uğraşmaya vakti olmuyor ve diğer hobilerine oldukça sınırlı zaman ayırabiliyor. Ancak Troll King oyunda başarılı olmanın öyle bir yolunu bulmuş ki bunu anlattığında programdaki herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Tite Kubo trollemesine maruz kalan arkadaşı Misawa ve diğerleri hayrete düşüyor. Aslında Misawa, Tite Kubo sürekli kendisinden oyunda para istediğinde durumu anlamış ama bu kadar da olduğunu fark etmemiş. Şimdi sizlerle Troll King’in iş başında olduğu bu eğlenceli ve komik videoyu paylaşıyoruz.

Videonun hazırlanması, diğer dillere (İngilizce ve Türkçe) çevrilmesi ve diğer işlemlerinin tamamı AnimeFantastica tarafından hazırlandı ve dünyada tek olduğunu söyleyebiliriz. Editör arkadaşlarımızın dışında çeviri konusunda hastayken bile kendi isteğiyle ara vermeden uzunca bir süre boyunca bize yardımcı olan arkadaşımıza da özel olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. (Türkiye’de bu tip çalışmalara pek değer verilmez biz de işte kendi ekibimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz ancak trollük konusunda Tite Kubo’dan öğrenmemiz gereken çok şey var. :)

Herhalde Bleach hayranları için Kubo-sensei ile birlikte oyun oynamak ve sohbet etmek kulağa harika bir şey gibi geliyordur. Hatta oyundaki bütün parasını seve seve verecekler bile vardır. Ancak Misawa’nın da artık gözü açılmıştır diye düşünüyoruz. Bakalım Dragon Quest Heroes’ta zavallı Misawa’nın başına neler gelecek? :)

Kaynak; AnimeFantastica

(Reyiz yine iş başında :) )
  3. Beğen
    bluegrass got a reaction from aizen- in Bleach FC   
    bende geldiiim.
    vay ellerinize sağlık çok güzel çizmissiniz ! ben de çizdiklerimden iki tanesini paylaşayım o zaman.  :D
    yetenek yok ama heves var.

4. Beğen
    bluegrass got a reaction from jans09 in Bleach FC   
    bende geldiiim.
    vay ellerinize sağlık çok güzel çizmissiniz ! ben de çizdiklerimden iki tanesini paylaşayım o zaman.  :D

5. Beğen
    bluegrass got a reaction from mustafalrsm in Bleach FC   
    bende geldiiim.

6. Beğen
    bluegrass got a reaction from quincy in Bleach FC   
    bende geldiiim.

7. Beğen
    bluegrass reacted to quincy in Bleach FC   
    Bende böyle atayım bari ^^ (el yazı kötü yapacak bişey yok :P maksak çizdiğimi belli etmek B) )

8. Beğen
    bluegrass reacted to jans09 in Bleach FC   
    :D

9. Beğen
    bluegrass got a reaction from Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    woah harikasın gerçekten çok güzel düşünmüşsün,harika görünüyorlar.ben de s3üme bir tane yapmak istiyorum şimdiden kılıf için gezinmeye başladım internette.
    bir kaneki ken'li kılıfım olsa hiç fena olmaz :)
  10. Beğen
    onlar benim de favorilerim :D
    bu arada ben uzun süredir mangayı okumuyordum biriksin okuyacağım demiştim ama neler olmuş neler.aizen geri dönüyormuş.nasıls sevinmiştim takii ukitakeye olanları da öğrenene kadar.  :(  sevincimi kursağımda bıraktın Kubo hoca *-*

buna bayıldıım . bleach : attack on hollows  :P

11. Beğen
    bluegrass got a reaction from mustafalrsm in Bleach FC   
    uwahhforumun en güzel fan fcsi özledim sizi. :D ehehh girmeyeli uzun zaman oldu ama neler olmuş neler, şu takım-kaptan olayına bayıldım.hoş daha karar veremedim hangisine gireyim ama 10.takım semaları dolmuş sanırım geç kalmışım :( neyse artıkın. bol bol paylaşım da yapılmış hep de böyle olur inşallah.
    tabii ben de birazcık katkıda bulunayım hemencecik !  ^_^
    gifler :

imzalar-resimler felan.

bunu spoilere almıycam çünküsü buna bayıldım. çizenin eline sağlıık . aizen çok cool görünüyor  B)

12. Beğen
    bluegrass got a reaction from jans09 in Bleach FC   
    uwahhforumun en güzel fan fcsi özledim sizi. :D ehehh girmeyeli uzun zaman oldu ama neler olmuş neler, şu takım-kaptan olayına bayıldım.hoş daha karar veremedim hangisine gireyim ama 10.takım semaları dolmuş sanırım geç kalmışım :( neyse artıkın. bol bol paylaşım da yapılmış hep de böyle olur inşallah.
    gifler :

imzalar-resimler felan.

bunu spoilere almıycam çünküsü buna bayıldım. çizenin eline sağlıık . aizen çok cool görünüyor  B)

13. Beğen
    gifler :

imzalar-resimler felan.

14. Beğen
    bluegrass got a reaction from aizen- in Bleach FC   
    gifler :

imzalar-resimler felan.

15. Beğen
    bluegrass reacted to Mileydi in Bleach FC   
    Paylaşım zamanı  B)

Son olarak en sevdiğim göndermelerden  :D

16. Beğen
  17. Beğen
    AMV paylaşayım dedim geçen ama hem çeviri vardı hem de başlayınca sabaha kadar izleyebilme kapasitesine sahip biri olarak bırakamıyorum :P Hazır şimdi görmüşken ben de bir kaç tane sevdiklerimden paylaşayım :D

Aynı şarkıya farklı iki video :)

sevdiklerimden :D 

Ulqi de olmasa AMVsi olmıycakmış haaaa :?
  18. Beğen
    Yenilere hoş geldiniz dedikten sonra şunu şuracığa bırakıp derse kaçacağım :P

19. Beğen
    Bi kaç paylaşım yapmadan yatamayacağım.... 

20. Beğen
    bluegrass reacted to quincy in Bleach FC   
    Oha .s o resmi nereden buldun veya nasıl yaptınız?! :blink:

Hiç Aizen paylaşan yok :/ Her ne kadar Grimmjow sevdiğimi göstersemde Aizen Fanlığından hiç bir zaman vazgeçmedim vazgeçmemde! B)

Bak burada ne var Jans abla :D

21. Beğen
    Wohooo coşmuşuz :D 

Ben de, ben de

Ortaya karışık ama önce  :wub:

22. Beğen
    bluegrass reacted to historianWeeb in Bleach FC   
    Bende ilginç bir kaç video atıyım o vakit :D
    Nardo x bleach

Bleach x Fairy tail (karakter xlemesi baya iyi olmuş bence :) ) 

23. Beğen
    bluegrass reacted to FuneraireS in Kuroshitsuji: Book of Murder OVA Tanıtım Videosu   
    Kuroshitsuji: Book of Murder OVA Tanıtım Videosu İzleyicilerle Buluştu

Sevilen manga Kuroshitsuji’nin “Phantomhive Manor Murder Case” arc’ının OVA’ya uyarlanacağı mart ayında Anime Japan’da duyurulmuştu. Sonunda Kuroshitsuji: Book of Murder OVA’nın 15 saniyelik tanıtım videosu yayımlandı.

İki bölüm halinde yayımlanacak olan Kuroshitsuji: Book of Murder OVA’nın ilk bölümü 25 Ekim’de, ikinci bölümü ise 15 Kasım’da Japon sinemalarında hayranlarıyla buluşacak.

Alıntı: Anime Fantastica
  24. Beğen
    bluegrass got a reaction from kurosaki-ichigo in Anime'li telefon kılıfları   
    woah harikasın gerçekten çok güzel düşünmüşsün,harika görünüyorlar.ben de s3üme bir tane yapmak istiyorum şimdiden kılıf için gezinmeye başladım internette.
    bir kaneki ken'li kılıfım olsa hiç fena olmaz :)
  25. Beğen
    bluegrass reacted to FuneraireS in K Project 2. Sezonu 2015 Güz Sezonunda   
    K Project 2. Sezonu 2015 Güz Sezonunda Yayımlanacak

King Records yayımladığı videoda K animesinin ikinci sezonunun 2015 yılının güz sezonunda başlayacağını duyurdu. Yayımlanan videoda serinin yapım ekibiyle ilgili de bilgiler verildi.

Orijinal Yapım: GoRA x GoHands   Yönetmen, Karakter Tasarımı: Suzuki Shingo   Animasyon Yapım: GoHands  
    https://www.youtube.com/watch?v=s_DV3tTn_AQ

Yönetmen Suzuki ilk sezonda da devam filmi olan “K: Missing Kings” filminde de yönetmen koltuğundaydı.

Ayrıca Japonya’da Nisan ayında serinin filmi olan K: Missing Kings‘in Blu-Ray ve DVD’si satışa çıkacak. Yanında filmde kullanılan “-Flame of Red-” şarkısının da olduğu bir müzik albümü bulunacak.

2012 yılında yayımlanan ilk sezonunda gerek çizimleri olsun gerekse animasyonları çok büyük ilgi görmüş olan serinin ardından gelen filmi de epey konuşulmuştu. Yeni bir sezonun olacağı duyurusundan sonra hayranları animenin yayım tarihini bekliyorlardı. Yeni sezonun yine aynı ekip tarafından yapılacak olması eminiz hayranlarını daha da sevindirdi. İlk sezonun animasyon ve çizim kalitesinin aynı hatta belki de daha iyi olacağını bilmek heyecanı daha arttırıyor. Anime ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler geldikçe bu heyecan daha da artacak gibi görünüyor. Peki yeni sezon için sizler ne kadar sabırsızsınız?

Animefantastica
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.