Jump to content

Yuuko Aika

Üyeler
  • İçerik sayısı

219
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Yuuko Aika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. seiyuu araştırmaya bayılıyorum myanimelistte. bi kız sesi dikkatimi çekti bakayım bu kimmiş diye taa ne zaman önce kim ki la bu dediğim sesle aynıymış :D çok acayip sesn rengi olan insanlar var ya. hepsini bi araya toplayıp bi anime yapsalarda izlesek

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

en temizi sevdiğin karakterin seiyusuyla evlenmek :D gözünü kapayınca aynı o gibi gelir :D

2. (See 19 other replies to this status update)

2. Kardan adamların toplu dini ayini ! Pasta-samaaa!!! http://i.hizliresim.com/dWX25n.jpg

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

:D:D:D:D:D güzel güldüm he :D eline sağlık :D

2. (See 40 other replies to this status update)

3. ay ben nerelere gideeem kime çizdireyim bunuuu T-T http://comics212.net/wp-content/uploads/2007/11/vagabond-mural.jpg

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen projeksiyon olayı çok mantıklı geldi banada, çalışma odam olunca oraya samuray çizicem, nihahahaha :3

2. (See 7 other replies to this status update)

4. ay ben nerelere gideeem kime çizdireyim bunuuu T-T http://comics212.net/wp-content/uploads/2007/11/vagabond-mural.jpg

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

çok iyi ya, adam hakkaten sanat yapıyor. manganın tek bölümünü bile durup durup baştan okuyorum, çizimleri cidden çok iyi

5. ay ben nerelere gideeem kime çizdireyim bunuuu T-T http://comics212.net/wp-content/uploads/2007/11/vagabond-mural.jpg

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

anaa bu projeksiyon olayı çok mantıklıymış o.o ayrıca attığın resmede bayıldım

6. ay ben nerelere gideeem kime çizdireyim bunuuu T-T http://comics212.net/wp-content/uploads/2007/11/vagabond-mural.jpg

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

eneem kendi mangakası çizmiş bunları T-T

7. http://www.haberself.com/h/37392/ obaaa 3.sıradaki Bugs Bunnynin çizimi ne cool lan öyle bi anime karakteri olsa... 12.Sıradaki Lola Bunny ise yakıyooo gün ışığı yakıyo...
  8. bi haftadır özellikle rus sitelerinden video izlenmiyor çok yavaşlar delirecem

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen mail'de bi sıkıntı var video felan açılmıyor bazen deli ediyor, indirerek izlemek istiyosan idm kullanabilirsin.

2. (See 4 other replies to this status update)

9. Bugün öğrendim ki Psycho Pass 2 nin kapanış şarkısı Fallen ın sözleri "Only the criminal is right" değil All is calm. All is bright." imiş. Çevirmene buradan duyurulur O.o

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

belki de iki türlü anlaşılması için öyle söylenmiştir, egoist zaten iyi bir grup, olamaz mı o.o ?

2. (See 8 other replies to this status update)

10. Bugün öğrendim ki Psycho Pass 2 nin kapanış şarkısı Fallen ın sözleri "Only the criminal is right" değil All is calm. All is bright." imiş. Çevirmene buradan duyurulur O.o

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

isyan ettim şu anda, tam olarak ne diyo orda? :D

11. Bugün öğrendim ki Psycho Pass 2 nin kapanış şarkısı Fallen ın sözleri "Only the criminal is right" değil All is calm. All is bright." imiş. Çevirmene buradan duyurulur O.o

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

ay bikere daha dinledim bu sefer all is calm, all is bright der gibi geldi :D

12. Bugün öğrendim ki Psycho Pass 2 nin kapanış şarkısı Fallen ın sözleri "Only the criminal is right" değil All is calm. All is bright." imiş. Çevirmene buradan duyurulur O.o

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

yine dinledim ama "only the criminal is right" diyor. Sen nerde gördün öyle olmadığını?

13. Tüm gün erişte kestik.. Yemesi iyi de hazırlarken insanı mahvediyor bu ya :(

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

sonra onlardan kıymalı erişte yapıp yiyeceksin, o günleri düşün, acı yok rocky!

2. (See 21 other replies to this status update)

14. olips'in mentollüsünü icat edene kucak dolusu sevgiler :* nefes alabiliyorum sonunda

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen, resmen nefes alabiliyorum hastayken

2. (See 2 other replies to this status update)

15. Karakterleri ölümüne karizmatik bi anime istiyorum *-*

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

hakuoki shinsengumi kitan, katekyo hitman reborn (ilk 30-40 bölüm sıkıcı geçer, devamı çok güzel, özellikle son arcı,en az 3 favori garanti :D ), amnesia, ookami shoujo ,fate-zero, kamigami no asobi, uragiri wa boku namae shitteiru, aklıma gelenler bunlar

2. (See 24 other replies to this status update)

16. Zenci adamın biri koluna bakmış kendini görmüş. neden? karakolda ayna var...

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

öhmm öhmm... :D saat geç ya ondan oldu heralde diyerek kurtarayım kendimi :D:D Tekrar sorayım o zaman : -Tanrı ikinci zenciyi yarattığında ne demiş ?

2. (See 97 other replies to this status update)

17. Zenci adamın biri koluna bakmış kendini görmüş. neden? karakolda ayna var...

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

hohoğ.... pekiii o zaman sana bi soru : -Tanrı ilk zenciyi yarattığında ne demiş?

2. (See 97 other replies to this status update)

18. Hori-san to Miyamura-kun un bi mangası yada başka bir animesi varmı yoksa öle tek bölümmü

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

madem derin anlam çıkardın benden bi adım öndesin o zaman, tebrik ederim.konu kapansın artık.

2. (See 6 other replies to this status update)

19. Hori-san to Miyamura-kun un bi mangası yada başka bir animesi varmı yoksa öle tek bölümmü

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

Bak şimdi öncelikle dediğim şeyi güzel okuyup güzelce anla seriye kötü demedim "ovası rezalet" dedim.Ayrıca mangası web comic*e paralel gidiyorsa Horimiya gayet ortalama bir shoujo serisi,bilmiyorum sen seriden ne gibi derin anlamlar çıkardın :D Ne anlamı çıkardıysan baya bi aşmışsın benide aşmaya davet ediyorsun :D

20. Hori-san to Miyamura-kun un bi mangası yada başka bir animesi varmı yoksa öle tek bölümmü

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

Seriyi kötülediğimi nerden çıkardın?? Ovası rezalet ötesi bir şey buna kaliteli diyorsan gözlerinde problem var demek.He arkadaşa yanlış bilgi vermişim ben mangadan uyarlama sanıyormuşum web comic olduğunu bende öğrendim sayende

21. Hori-san to Miyamura-kun un bi mangası yada başka bir animesi varmı yoksa öle tek bölümmü

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

mangası devam ediyor,türkçe çeviren bi grupta var hatta ama adını hatırlayamıcam.O animesi rezalet bir şey zaten ilk gördüğümde fan yapımı sanmıştım :d

22. hohohohoh.

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aslında noel baba gibi gülme efektiydi o :D:D:D

2. (See 3 other replies to this status update)

23. bugün naruto mangasının son bölümü mü yayınlanacak?

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

peki bu hafta yeni bölüm yayınlandı mı?

2. (See 2 other replies to this status update)

24. aşırı kafeinden kaslarım seğirmeye başladı artık. Bi garip oldum lan.

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

daycobu daycobu... bişey olmaz :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.