Jump to content

MelodyArLu

Üyeler
  • İçerik sayısı

189
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    MelodyArLu reacted to yusufakyurt in Shingeki no Kyojin Yeni OVA Duyruldu   
    Shingeki no Kyojin'nin animesi OVA'sı 16 Nisan 2014'de yayınlanacak. OVA içerik olarak Eren'nin yer aldığı 104. takımı konu alacak. 

Stay Strong !.

2. Beğen
    MelodyArLu reacted to Bishokuya in Bishokuya - İlk Deneme :)   
    Selamlar arkadaşlar. Adım Samed. Yeni üye oldum sayılır ancak uzun zamandır takip ediyordum forumu. Ufak tefek karalamalardan sonra ilk kez pilot kalem denedim. Buyrunuz;

3. Beğen
    MelodyArLu reacted to Skadi in Mushishi İkinci Sezonu Geliyor   
    Özel bölümde açıklandı

Anime dünyasında kendine has bir yeri olan Mushishi’nin ikinci sezonu duyuruldu. Bu hafta sonu çıkan özel bölümde yapılan duyuruya göre ikinci sezon 2014′ün nisan ayında başlayacak. Birinci sezonda görev alan personellerin çoğu yine ikinci sezonda da görev alacak.

1995′te başlayıp 2008′de biten manganın çizeri Yuki Urushibara. Serinin ilk sezonu 2005-2006 yılları arasında yayınlanmış olup 26 bölümden oluşuyor.
    AnimeFantastica
  4. Beğen
    MelodyArLu reacted to krean in 2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!   
    1 2 tanesi hariç tamamı fan girl ve fan boy animesi. aah ah nerde  o eski ciddi sağlam animeler -_-
  5. Beğen
    MelodyArLu reacted to Barış D. Baryshx in 2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!   
    anime izleyenlerin çoğunluğu okullu (liseli, i.ö.o) olduğu için :P blood lad olmaması normal, sonu saçma sapan bitti <_<
  6. Beğen
    MelodyArLu reacted to free word in Titanlar Ödülleri Kaptı   
    bi kurtulamadık şu SAO arkadeş :D
  7. Beğen
    MelodyArLu got a reaction from free word in Titanlar Ödülleri Kaptı   
    SAO bence hiç olmamalıydı ve Psycho-Pass senaryo olarak daha güzel ama Shingeki'nin seçilmeside iyi, Pshco-Pass'dan daha heyecanlı bir konusu var. :D
  8. Beğen
    MelodyArLu got a reaction from 77asdor77 in Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?   
    Uchiha Madara, Itachi
    Monkey D. Luffy (?- Herkesi yenebiliyorda o animede Zoro, Mihawk, Filamingo, Akainu ve Rayleigh gibi kişiler varken, biraz şüpheliyim en güçlüsü olduğundan)
    Haseo .Hack//Roots
    Saiyuki deki 4lü.
    FT'de var bu yüzden en güçlüyü seçmek gerçekten zor. ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.