Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İletiler bölümüne sadece okan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Lisenin ilk günü boyumun kısa olmasını o kadar aklıma getiriyorum ki ağlamaya başlıyorum... Biri bana boyumu nasıl uzatacağım konusunda fikir versin LÜÜÜTFEEEEEN!!!!

daha 12-13 yaşındasın genç bayan boyun uzama döneminde yani :D bu dönemde süt vb. ürünler tüketirsen faydasını görebilirsin. ( bide uykunu iyi alman lazım hergün)

2. numaric  ödevini yapamıyorum  :depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  yarına teslim etmem lazım. sonrada quiz olucam. Akışkanlar mekaniği hocasını gebertmek istiyorum..  :bled2-onion-head-emoticon:

3. Aizen-sama hayranı he gel yamacıma :D

Barış Bleach tartışmada konuşuyoruz manga konusunu yoksa FC amacından çıkar ve 2. uyarıyı yeriz :D

aynen ben hep onun kazanmasını istemiştim. niye hep iyiler kazanmak zorunda arkadaş -_- 

4. organik kimya ezberden başka bir şey değildi ya :D ( tamam kızmayın lys de sadece kimyayı full yaptım o kadarcık. gerçi benim girdiğim sene 2 tane hatalı soru vardı soruları sınavda fark edip gözetmene söylemiştim sonradan ösym de açıklamıştı gerçi. akarun)  sayısallar kolay da. olay dersi derste dinlemekte ( şahsen ben öyle yapardım :D )

5. ben bi kaç kızla kovboyculuk oynadım.Eskiden hep öyle yaparlarmış .Çünki doğum günü hediyemdi P.Utanmadim yahu

en saçma bana mı denk geldi bu ne lan. bi anlamı yok :D pazar sabahı trt 1 izleyip kızlarla kovboyculuk oynamayı çok severim.

kimlikde olanı yazayım bide geç yazılmışım bende :D 

Ben Bugs Bunnyle Kustum Eskiden hep öyle yaparlarmış .Çünki doğum günü hediyemdi P.Utanmadim yahu

çok iyi kusarım

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.