Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

flood gii olacak ama önceki mesajı çok önce attığım için bu yeni mesaj gibi olsun. dün bulaşık yıkarken aklıma bişey geldi. şeytan meyvelerinin işleyişi ile ilgili. ceasar'da kairoseki kelepçe var ya hani, diyelim ki dof bi zehirli gaz saldırısı yaptı shinokuni gibi, ceasar zehirden etkilenir mi etkilenmez mi?
  2. Barış

Bleach Manga Tartışma

ya bi dk biraderler ichigoyu yedirmem burda. ichigo kılıçları sudan çektiğinden beri gücünü görmek istiyorum zaten şimdi bana burda aizen reyis çok yaşa ichigo bok yesin tarzında yorumlar yapmayın hepinizi kapatırırım haa 2. takım kaptanı olarak :D
  3. ALLAHIM 15 günün sonunda geldi sonunda internetim. 10 gün sancılı kayıt işlemi 5 günde işkence gibi arıza döneminden sonra ve müşteri hizmetleriyle yaptığım toplam 200 dakikadan fazla görüşmenin sonunda evimden nete girebiliyorum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Modeme reset at düzelir ,düzelmezse modem şirketini arayın lütfen...Bu cümleler dışında başka şey bilmiyorlar zaten.Biz düşünmüyoruz modemi açıp kapayı zaten :D

3. Barış

Barış

şu lafı 1000 kez duymuşumdur durumunuzun aciliyetini bildiren bir not düşelim ekiplere. tamamen müşteriyi sallamaya yönelik bişey. ilk duyduğumda saf gibi de inanmıştım. o lafın hiç bir yaptırıcılığı harekete geçiriciliği yok. anca 50 tane falan bıraktırırsanız 51. temsilci halinize acıyor sempati duyuyor ben şanslı gelirimde görürler tarzı cümleler kuruyor. :D yazsam kitap olur var ya şu son 5 gün :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Ya benim gibi yap istersen. Eve gelen servisçiyle kanka ol bi dahakine önce ttneti ara baktın olmuyor, direk serviçiyi cebinden aç ara üç beş kuruş adama sigara parası vererek halledebiliyorsun. Çektiğin eziyete,harcadığın kontöre göre 15-20 lira vermek daha iyi :D

4. ttnet ömrümü çürüttün. 2 haftadır bi interneti bağlayamadılar çaresizlikten wifi kırma yollarını öğrendim şuan kırdığım ağlardan biriyle bağlanıyorum

5. Barış

"Anime bir hataydı."

animelere hayal dünyasının sınırlarını zorlayan serileri izlemek için başladım. bi yapımda hiç kimsenin aklına gelmeyeceği türde bi dünya yaratılmışsa ya da insanların imkansız bi olay ile karşılaştıklarında içlerinde ortaya çıkabilecek canavarı göstermesi ve ona göre hareket etmesi gibi şeyleri yani gerçek hayatta yada filmlerde olmayan şeyleri izlemek için başladım. ecchi serilere gelirsek cinsellik insanın temelinde olan bir dürtü ve herkeste olan bişey. cinsellik her kim olursa olsun herkeste ortak olan birşey o yüzden bu kadar çok tutuyor o yüzden bu kadar çok izleniyor. ben ecchi serileri izlemeyi severim cinsel olarak etkilediği için değil, komedisi için eğlenmek için izlerim. lolicon olan yada ensest olan saçmalıklardan bahsetmiyorum tabi onların tutması ayrı bi psikolojik konu. ama ecchi özellikle erkeklerin ilgisini çekiyor.cinsellik erkeklerin dünyasında bu kadar çok etkisi lan bişey olmaya devam ettiği sürece anime dünyasında olmaya ecchi olmaya devam edecek. ama sadece zayıf beyinler izlediği şeyden etkilenir ve gerçek hayatına fiziksel olarak etki etmesine izin verir. ecchi izlediği için gidipte birinin başkasına taciz edeceğini sanmıyorum. o adam zaten başından itibaren sapıkmıştır. sürekli şiddetin izlemenin duyuları körelttiği konusuna katılıyorum. sürekli şiddet içeren oyunlar oynayan ben filmlerde izlediğim şiddet sahnelerine gerektiği gibi tepki vermemeye başladım ve haberlerde okuduğum şiddet haberleri ben o kadar etkilememeye başladı ki pek iyi bişey değil. 3-4 yıl kesintisiz savaşmış askerlerde olan şeyin küçük bi parçası bize olan.
  6. internetsizlikten kafayı yemek üzereyim. kar yağdı hayat durdu tamda internet bağlatacağımız haftaya denk geldi. izlemeyi ertelediğim ne kadar şey varsa izledim harddiskte ki :D

7. Barış

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

kendi yemeğimi yaparım çokda güzel olduğu sylenir yemeklerimin.noodle'da baya bi pro oldum hatta. en son teriyaki soslu tavuğa merak saldım ama bir türlü pirinç sirkesi bulamamıştım. 2 hafta nce metro'da gördüm ama kalacak yer falan sıkıntısı olduğundan e yeni geldiğim evde teçhizat eksikliği olduğundan yapamıyorum. gerçi teçhizat sıkıntsından bırak egzantrik asya yemeklerini çorba yapacak alet edevat dahi yok ki :D aslında nasıl yapılır gibi bi bölüm açıp orda el işleri ile ilgili bilgiler paylaşılabilir. pratik alet edevatlar yemek tarifleri falan. noodle baya iyi yaptığım için tecrübelerimi paylaşabilirim mesela. en iyi uygun malzemeleri nerden alabiliriz şeklinde bilgiler paylaşılabilir. ben mesela pirinç sirkesini nerden alacağımı bilmediğimden istanbulda gezmediğim market zinciri kalmamıştı en son denizli'de metroda buldum. istanbulda metro çok uzak ters diye gitmemiştim. orda bulacağımı biliyorum artık.
  8. 420 bu mashimayı öldürcem ya. yaptı yine bi time skip yine herkesi tekrardan tanıyıp nasıl geliştiklerini görcez. şimdi 20 bölüm etrafta salak salak gezip diğerlerinin izini sürecekler. son mangada sonlara doğru bi kaç tane de kötü adam gösterdi bakalım bu herifler kim ve ne çıkacak. o kadar zerefe çalışan adamları falan yendiler gözümde şimdiye kadar gördüklerimizin en güçlüleriydiler bu adamlar kimin nesi merak ediyorum da şeytanlar kadar güçlü olamazlar herhalde natsunun onları tek başına yemesi lazım artık daha fazla kaldıramıcam çok fazla soğudum son zamanlarda fairy tail'den. şu son filler olsun manganın gidişatı olsun.fairy tail takip etmeyi bırakabilirim heran.
  9. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek bu arc 2 yıl sonraki en ciddi arc bu arcda güçlerini göstermeyeceklerde nerde gösterecekler. hepsi tek tek yenecek böyle arclar zaten sık sık olmuyor. arabasta arcında tek tek yendiler gökyüzü adasında vs olmadı enies lobby de tek tek yendiler thriller barkda vs olmadı. balık adam adasında tek tek yendiler punk hazard da vs olmadı. şimdi dressrosada gidiş sırasına bakarsan burda vs'lerin olması ve tek tek yenmeleri gerek :D ne tespit yaptım be :D not: sabondy'de yenildikleri ve marineford arc'ındada tayfa olmadığı için o iki arc'ı hesaba katmadım.
  10. yeni eve çıktım net yok animeler birikti telefonun internetiyle anca ne çıkmış diye bakabiliyorum ama game of thrones izlemeyi erteliyordum yıldır harddisk te duruyordu ona başladım iyiki başlamışım her fantezi severin izlemesi gereken bir dizi.

1. houston

houston

başlamak nasip olmadı bi türlü

bu gece bi bakalım

11. istanbul sen nası bi memleketsin be bi oda tuttuk bütün param gitti lanet olsun barışa yardım bağış etkinliği mi düzenlesek ya :D harcıyacak param kalmadı yolda dilenci görünce kafa atasım geliyor hepsi benden zengin

12. insan biraz tarz değişikliği arıyor ama mangaka da eli en alışık olduğu şekilde çizmek istiyordur. oda'ya saygım sonsuz o konuda baya bi değiştirdi 2 yıl sonra karakterleri mashima'da nerde öyle cesaret. toplam bi bölüm edecek kadar tutmadı saçları kestirdi hemen.
  13. sıkıntıdan pokemon izliyorum ya yapıcak bişey yok

14. Barış

Bleach FC

photoshop kullanabilenlere imreniyorum ya :D yapmak istediğin şeyi yapabiliyosun tam olarak.
  15. mahouka vol 14 çevirisini beklerken çürüdüm çürüdüm. eskiden 3 kişi çeviriyolardı şimdi tek kişiye düşmüş bunlar 14 ü çevirene kadar 16 çıkmış olacak.

16. blgilendirici yorum :D Kaygan zemin denen programın ismi DERO ilgilenenler japanese tv show dero yazarak bütün bölümü izleyebilirler. 2-4-6-9-12 gaki no tsukai, youtube da ne kadar ingilizce altyazılı bölümü varsa izlediğim komedi showu :D matsumoto-san ve hamada-san'ın ve 3 diğer elemanın yaptığı komedi şovu serisinin parçaları. hatta yanlış hatırlamıyorsam sessiz kütüphane programıda bu adamların keşfi. türkiyede bile benzerinin yapılmaya çalışıldığı ama becerilemediği program.
  17. cimriliğin gözü kör olsun ya :D istanbulda çeşme suyuyla çay yapıyolar suratlarının yarısı yeşile dönmüş haberleri yok :D eve bi geldim kuzenin ve arkadaşının hayat tarzını değiştirmeye çalışıyorum.

18. Barış

Bleach

janset abla soruyu yanlış anladın sanırım :). arkadaş yapay ruhları soruyor. ben bildiğim kadarıyla cevaplayayım. bouncy filler'ında gelen 3'lü filler malzemesi olduğu için zamanla yok oldular. asıl karakterlerden bi tanesi kon en son ichigo shinigami güçlerini kaybettiği zamanlarda kayboldu. ichigonun daha fazla Kon'a ihtiyacı olmadığı ve ichigo'yu normal hayatına dönmesini zorlaştıracağını düşündükleri için SS Kon'u uzaklaştırdı diye tahmin ediyorum. Manga'da görünüyor ilerde mayuri almış deneyler yapıyormuş üstünde. en son nerede diye sorarsan kon 12. takımda deney malzemesi senin anlıcaın. diğer 3'lüyü bilemem ne gibi bişey uydururlar urahara aldı derler herhalde.
  19. lan tokyo ghoul yaa. o ikiz kızlar sağda solda sanki bişeymiş gibi dolaşıyolardı bende onları bişey sandım bi tane kendi yaşıtları velede yenildiler hemde paspas oldular abi ya. güçsüz karakterleri şöyle güçlü gibi göstermeyin baykuşu gösterin bana

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

nası giderse gitsin abi yenilen adamı yendi olarak gösteremezler ya

20. Barış

Bleach Manga Tartışma

ss yıkılır yıkılmasınada içindekilere bişey olmayabilir urahara sürekli bişeylerle uğraşıyordu herkesi bi yerlere tahliye etmiş olabilir.
  21. Barış

Bleach Manga Tartışma

614 heaco mundo'nun o halinden sonra soul society'i de yok etti adam. kubo napıyon ya bi sakin ol bütün SS'i gözden çıkardı adam. finale yaklaşıyoruz mu demek bu acep?
  22. ne hakkında açıklama yapması gerekiyo tatsuyanın? neyin ne kadarını öğrendiler?
  23. bu animeou'nun anormal introsu yüzünden laptop'un hoparlorü patladı ya o nedir öyle arkadaş.

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Evet, sesi bayagi yuksek oluyor :D

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Ahaha :D Şansa hep kulaklık kullanıyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.