Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Bleach Manga Tartışma

2 haftadır manga mı yok bana mı öyle geliyor.
  2. eveet spoiler olmaktan çıktı :D one piece 3D2Y izleyenler sonuna kadar izlemeyi unutmayın :D

1. Rıse

Rıse

izlemedim sonuna kadar ne var :)

2. Barış

Barış

manga okuyanlara sürpriz olmadı tabi

3. Barış

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

five seven da değil. five seven kiritoda ki. death gun 'ın kullandığı silahın ismi Norinco Type 54 altta da resmi var.
  4. Barış

Mahouka Koukou no Rettousei FC

o sahne bnm novel boyunca gördüğüm en extrem sahneydi. hatırladığım kadarıyla ondan daha aşırısı yok. :D
  5. bana şu can sıkıntımı geçirecek bi anime önerin one piece ayarında komedisi olsun şuan ona ihtiyacım var dramı kaldıramam

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

Majimoji Rurumo izle süper komedi... özellikle başrolde ki cadı :)

3. Amygirl

Amygirl

Detroit Metal City en çok güldüğüm animedir :D

6. Barış

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

hentai... +18 cinsel içerik içeren animeler yani...
  7. Barış

part 3 geldi ama yapan saçmalamaya başladı.
  8. Barış

İlk İzlediğiniz Anime?

bi arkadaşın önerisiyle one piece e başladım. başka zaman söylese hiç başlamazdım ve geçirdiğim şu 3 yıl çok daha farklı olabilirdi ama tam da yabancı dizilerden ve filmlerden sıkıldığım zamana denk geldi. boşluktaydım ne dizi ne film izleyesim vardı bi anda one piece belirdi önümde. alabastaya gelene kadar çok ciddi izlemedim ama sonra i sardı tam sardı
  9. bir haftalık çile sona erdi staj raporu sonunda tamamlandı. arada 3 sezon dizi 2 tanede anime bitirdim ama :D

1. free word

free word

onları izleyene kaadr defteri halletsen bu kadar uzun sürmezdi abi :D

2. Barış

Barış

napıcan gönül yazmak istemiyordu bende uydum :D

10. Barış

nasıl okul mayosu bulamadın mizugi deniyo onlara işte nerdeyse her animede duyuyorum. ayrıca o delikli don ne hakkaten asdasdasdasda
  11. Barış

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

ben HOTD de olmak isterdim.ismini hatırlayamadım şimdi ama ana karakteri tenhada öldürür bütün kızlarla ömrümün son zamanlarını 70 yıl yaşamış gibi çıkarırdım ps. smiley lerin arasına bunu da eklemek şart ya :D
  12. Barış

konu +18 e çıktı bu arada :D
  13. Barış

ver linki geç çevirme ya çoğu insan anlayabilr zaten anlayamayanlarda ingilizce çalışmaya devam :P
  14. Barış

part 2 yide yaptı beyler 9gag da eleman sizin haberiniz yok galiba 9gag part 2 have fun my fellow ecchi lovers ^_^
  15. -Ed...ward...... oni...chan -hadi.....oyun.....oyna...ya..lım....

16. bnm şiddetli hatırladığım bi sahne var :wacko: yazayım bakalım hatırlıcanız mı -Ed...ward...... oni...chan -hadi.....oyun.....oyna...ya..lım.... edit daha önce yazmışlar okumamıştım :D ama bunun üstüne yok olamaz.
  17. OFF EFSANE YAPMIŞLAR :d:d

18. school days'in ilk bölümünü bitidim daha ilk bölümden battı lan anime :S NTR mış bu bırakıcam galiba mazoşist değilim sonuçta.

1. free word

free word

asdfg bence izle bitir abi pek bir şey kaybetmiyorsun :P

19. insanity deluxe beni daha ilk programda mahvettin sen neymişsin öyle

20. yaz sıcağında staj defteri yazmaktan nefret ediyorum bir kez daha ispatlanmış oldu.

21. Barış

Yeni Bir Türk Mangası Olsa...

pazar araştırması yapıyosun sanırım :D bence günümüz ortadoğusunda bi sniper ekibi olsa dağ bayır gezip terörist avlasalar fena olmaz. ihtiyaçları olduğunda belirli noktalardan yiyeceklerini alırlar falan.
  22. atlas flame den bahsediyo sanırım arkadaş. ejderha insan ilişkileri geçersiz sayıyoruz..
  23. samuel L jackson var ayrıca :D başrolü düzgün seçselermiş baya yürürmüş bence bu film :D
  24. telepot'u seviyorsan bi izle derim o zaman tam senlik. başrol pek iyi değil ama izlenebilir yani.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.