Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

2. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

3. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

4. Yumuşak şeker >.

5. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

6. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

7. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

8. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

9. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

10. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

11. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

12. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

13. kangoku gakuen yani prison school'un isminin sitede değiştirilmesi lazım, mangası japonca ismi ile kullanılıyor ama internette hep prison school diye geçiyor myanimelist olsun horriblesubs olsun iki saat prison school diye aradım bulamadım be.

14. kangoku gakuen yani prison school'un isminin sitede değiştirilmesi lazım, mangası japonca ismi ile kullanılıyor ama internette hep prison school diye geçiyor myanimelist olsun horriblesubs olsun iki saat prison school diye aradım bulamadım be.

15. kangoku gakuen yani prison school'un isminin sitede değiştirilmesi lazım, mangası japonca ismi ile kullanılıyor ama internette hep prison school diye geçiyor myanimelist olsun horriblesubs olsun iki saat prison school diye aradım bulamadım be.

16. kangoku gakuen yani prison school'un isminin sitede değiştirilmesi lazım, mangası japonca ismi ile kullanılıyor ama internette hep prison school diye geçiyor myanimelist olsun horriblesubs olsun iki saat prison school diye aradım bulamadım be.

17. 2 haftalık ev temizliği zamanı geldi yine canım çıktı veletler annenizin kıymetini bilin valla çok zor kendi işini kendin yapmak.

18. 2 haftalık ev temizliği zamanı geldi yine canım çıktı veletler annenizin kıymetini bilin valla çok zor kendi işini kendin yapmak.

19. 2 haftalık ev temizliği zamanı geldi yine canım çıktı veletler annenizin kıymetini bilin valla çok zor kendi işini kendin yapmak.

20. polonyanın altında altın, değerli taş ve silahlarla dolu kayıp nazi treni tespit edilmiş , hürriyetin dediğine göre 300 ton altın varmış. off ne keşif be, bulan adam zengin oldu verseler 30 ton altın eder

21. overlord hakkında görüş belirtmek isteyen??

22. Gate te güzelim sahneleri kesip güzelim sahnede bitirdiler skypete 10 dk arkadaşa sövdüm pişman değilim

23. Gate te güzelim sahneleri kesip güzelim sahnede bitirdiler skypete 10 dk arkadaşa sövdüm pişman değilim

24. Gate te güzelim sahneleri kesip güzelim sahnede bitirdiler skypete 10 dk arkadaşa sövdüm pişman değilim

25. zetsuen no tempesti izlemediyseniz bana anime izliyorum demeyin. masterpiece

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.