Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Lycaenidae

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

ef: tail of memories
  2. Lycaenidae

Escaflowne
  3. Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^ 

1. lntegral

lntegral

Bende 20 seneye baba olurum diye düşünüyorum.Baba adayı olarak teşekkür ederim düşünmen yeter 

4. Lycaenidae

Naruto
  5. Herhalde MAL üzerinden birbirinden farklı insanlarla tanıştığım anlar olsa gerek, hepsi ayrı çılgın kişilikli insanlar/dı. Hepsiyle bir o kadar güzel muhabbetim oldu, başta anime manga olarak başlasak da sonradan özel konularımıza kadar açıldık.
  6. Lycaenidae

ACCA 13-ku Kansatsu-ka
  7. Bir şeyler yazarken cidden ilham verici bir beste.
  8. Anılar ikinci bölüm birinci kısımda geçen Heinrich Kramer'ı tanıdık bulan olursa kendisi Malleus Maleficarum'un yazarıdır. Sağlıcakla kalın.
  9. Lycaenidae

En sevdiğiniz anime müzikleri

Wolf's Rain'in tüm soundtrackları muazzam, vaktiniz varsa Youtube üzerinden bir mix açıp dinlemenizi tavsiye ederim. İşin üzücü tarafı, cidden az bilinen bir anime.
  10. Lycaenidae

İtiraf Köşesi

İnsan küçükken değişik şeyler yapabiliyor. Ben de kesin bir şeyler yapmışımdır da hatırlamıyorum.
  11. Lycaenidae

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Roman okurken bazı insanların "Git bilimsel şeyler oku, bunlar boş iş." demesi. Aşırı sinirler. Hafif olarak misofonyayım o yüzden şapur şupur seslerden ya da yemekhanedeki metalin metale dokunuş seslerinden aşırı rahatsızlık hissediyorum.
  12. Lycaenidae

İtiraf Köşesi

Wow Umarım hasta falan olmamışsındır.
  13. Tokyo Revengers'  gets TV anime adaptation for 2021 <3

14. Sitenin adını hatırlamıyorum ama listeler bireysel olarak yapılıyor, istersen kendin de bir liste oluşturabilirsin. Sıralama yaparlarken genelde neye göre sıralıyorlar bilmiyorum ama fiziksel güce tabii tutuyorlar büyük ihtimal. Mesela kimi görsem Saitama diyor fakat Saitama'yı zeka, telekinezi vb yeteneklerle maçı paradoxa sürükleyebilecek oldukça fazla karakter var. Örn: D. Gray Man'dan Tyki Mikk, kendisi canlı cansız tüm maddeler arasından geçebiliyor.
  15. Giriş kısmında çok fazla değişiklik olmasa da zihinde rahat canlandırılabilmesi için küçük rötuşlar çektim ve anılar kısmının birinci kısmı bitti. Yazım hataları ve noktalama hataları için şimdiden kusura bakmayın. Edisyonunu yarışmanın son günlerine doğru topluca yapmayı düşünüyorum.
  16. Konuyu okuyacaklar olanlar lütfen sadece giriş kısmını okusun, sabah birinci bölümden önce Anılar adında bir bölüm daha yazacağım. Daha sonra kaldığım yerden devam edeceğim.
  17. Yorumunuz için teşekkür ederim. Bugün biraz kafa yorgunluğumu atmak için yazmıştım, yarın betimleme ve olay geçişleri arasında biraz daha yoğunlaşmayı düşünüyorum zaten.
  18. Kafa bozukken garip şarkılar dinlemeye gerek yokmuş, en iyisi yine Queen'den Bohemian Rhapsody.
  19. Haha istemsizce güldüm, doğru o da bir alternatif. Niye aklıma gelmedi benim. :D
  20. Code Geass - Lelouch vi Britannia. Tek bir emriyle herkesin intihar etmesine bakar. Mutlu son.
  21. Nana Shouwa Genroku Rakugo Kami-sama Hajimemashita Inu x Boku SS Ao Haru Ride Aishiteruze Baby Akatsuki no Yona Bakuman Bokura ga Ita (Mangasını daha çok tavsiye ederim.) Chihayafuru Donten ni Warau Fruits Basket Kaichou wa maid sama Kimi ni Todoke Hepsi vaktinde severek izlediğim romantizm animelerdendi, tavsiye ederim.
  22. Hepinize keyifli okumalar dilerim. KARANLIĞIN ELÇİLERİ İnsanlığın yaratılmasıyla Taht ve Işığın Çocuğu arasındaki bağ kopar ve Işığın Çocuğu, Taht'ı cennetten def etmek için ona savaş açar. Amacını gerçekleştirmek içinse dünyaya üç elçi gönderir. SÖZLÜK Giriş Anılar Birinci Bölüm İkinci Bölüm Birinci Kısım İkinci Bölüm İkinci Kısım İkinci Bölüm Üçüncü Kısım İkinci Bölüm Dördüncü Kısım İkinci Bölüm Beşinci Kısım Üçüncü Bölüm Birinci Kısım Üçüncü Bölüm İkinci Kısım Dördüncü Bölüm İlk hikayenin sonu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.