Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Lycaenidae kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Para ve badem unu bulma sıkıntısı :homelessonionplz:

Badem unsuz olmuyor mu bu? Normal pasta unu ile yapılan ve denediğin tarif varsa alırım ama gıda boyası kullanmayı sevmem. Ondan herhalde renk verici olarak sebze suyu kullanırım sanırım. 

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaaa benim hoş geldinimi görmezden geldi :big-eye-onion-head-emoticon:

Senle zaten konuşuyorum. Hoş bulduk dersem garip kaçar diye şey yaptım. 

2. Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun, ne tedavisi?

Çene kitlenmesi, gece plağı kullanıyorum. Sanırım nedeni yirmiliklerim. Plağımı bir yıl kullanacağım ve geçmezse üst iki yirmiliğimi çektireceğim. Yirmilikler malum çene yapısını bozabiliyor ve açılıp kapanmada sorun yaşanıyor. Önceden çenemi tam değil yarım açabiliyordum ama artık şu an açma var ama çenemde kayma var. O da düzelecek umarım. Biraz canımı sıkmıyor değil. 

3. Toprakezgi, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

yiyim iyiyim, çok yorgunum. Yeğenim 5,5 yaşında olduğu için diş tedavisini anesteziyle oldu. Çok uzun sürdü operasyon. Genetik olarak dişleri çok sıkı olduğu için çürümeye yatkınmış. Ameliyattan çıktığında ağlamak dışında iyiydi. Eve götürdük, o sırada bizim araba kilitlenmedi onunla uğraştım uzun bir düre. Tam eve girdim derken abim aradı. Ali fenalaştı diye. Çocuğun şekeri düşmüş işte. Ömrümden ömür gitti ya. O yüzden mental olarak da biraz yorgunum. Şimdi çok iyi, sarhoş gibi saçmalayıp gülüyo. :D

Çok konuştum gomen, sizler de iyisinizdir umarım. ?

Durumun kazasız belasız hallolması sevindirici. ^^  Biz de sen gibi üni öğrencisi olarak üni yorgunluğu var. Ödevler yağmur gibi yağıyor. 

Spoiler

original.gif

4. Pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yine de ölmek fazla ister gerçek anlamı olsun ister mecazi

O zaman her seni seviyorum diyene okey tamam falan dememiz lazımdı :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ruh ikizi herkese aynı hissi vermez. İlgi, sevgi ve ruh ikizi bunların hepsi farklı hissiyat verir. Ve hatta sevginin bile farklı türleri var. Bu cümle zaten herkese denmez. 

5. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Çok seven çok nefrette edebilir hele hele karşıda ki ona değer vermeyip kırıyorsa

Aklıma gene dizide ki söz geldi

- İnsan niçin ihanet eder?

- İnsan niçin mi ihanet eder? İnsan acı vermek için aldatır. Bir vakitler karşısındakini canını bile verecek kadar çok sevmiştir, sadıktır, sadakati tamdır, bağlılığı büyüktür. Bir gün, bir an, küçücük bir an sadakatini sunduğu kişi ona acı verir, canını yakar, umursamaz. Kişi sadakatiyle beraber ona hayatını sunmuştur da diğer taraf bunun farkına bile varmaz. İşte o vakit insanın aklında bir ihanet düşüncesi belirir. Sonra der ki ben bunca yıl sadakatimi bunun için mi sundum. Bence böyledir...

-Yani ihanet eden kadar ihanet edilen de suçludur, öyle mi?

-Karşıdaki muhatap insansa belki bunun içindir.

Yarın bunu konuşalım, güzel metaforlar çıkar bundan. Konuyu harcamayalım, az tartışalım. 

6. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Düşünmek lazım benim beynim uykuya dalıyor o yüzden hatırlayamayacam herhalde :D 

Dağlara falan yazalım, uzaydan görülen bir eser olsun ki uzaylılarda mükemmellik kavramını öğrensinler :evil-smile-onion-head-emoticon:

Benim C den beynim pert olmuş. Düşünemiyorum ben de.

Görsün ama homosapienslerden nefret etmeyenler görsün.

Spoiler

Bu arada "Beni sevmiyorsan öl." diyor hanım ablamız. XD 

7. pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Çüklüt mü ona hiç dayanamam :D Hadi bakalım Ferris Hanım :D inşallah izleriz :D 

Ne zaman zora düşersen aklına F****'yı getir :D Hırslan :D

Haha moralim bozukken aklıma çüklütü getiriyorum, iyi keyifleniyorum. İzleyeceğiz uçan at, izleyeceğiz.

Aynen F***yı ezdiğim gibi bunları da geçeceğim. Yaşasın Lycae-sama seslerini şimdiden duyabiliyorum. 

8. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben onu araştıracaktım unuttum, ya aslında şarkıda değil de klipte biraz sıkıntı vardı benim için :D Çiğ et yeme sahnesi, kaç içip ağzından akıtması falan :D 

Sen böyle deyince klorlu kan fantezimiz geldi aklıma. XD Ya çiğ ette de kesin gönderme var ama yabancı arkadaşlardan yazan göremedim. Ama var yani, sağlam bir şekilde o sahneyi göstere göstere çekmişler. 

Bu arada Marş buyur, altyazı mevcut.

Spoiler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.