Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Lycaenidae kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Olur olur, normal çikolata yeriz :D Aynen onu da izlerizde hele şu başladığımız filmi bitirelim :D 

Yani ever farklılıklar olabilir :D ama alışırsın

Ya bitter oranı iyi ayarlanmış çüklüt yiyek XD Aynen inş yarın izleyeceğiz inş. Vito reisin gençliğini bir görelim.

Aynen içimdeki dişi kaplanla konuyu halledeceğim. Bu aralar hırslıyım, sınıfıma teşekkürler. Bazı hırslı tipleri gözüme kestirdim. 

2. Toprakezgi, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimki 2.7'ydi. Keşke son sürümü öğrenseymişim. :D

Olsun eski topraksın aparsın sen bak nickinde de var bu. XD

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sis güzel şarkılar buluyorsun tebrik ederim :D Bi rus ablamızda sıkıntı vardı o da korkunçlu olduğu için :D

O şarkıyı açıklayayım yasaklanma nedeni, gözlerine benzin maddesini döküp yakıyorum dediği yerde "Ülkede bir sürü kaynak var? Neden kullanmıyorsun?" Boynunda altın kolye var ve suya batıyor "Ülkede zenginlik var? Neden batıyoruz?" tarzı eleştiri var ve halkı fakirce yaşatıp ölüme mahkum etmesi falan. Ondan ilk çıktığında kaldırılmış şarkı. Hatta türkçeye çevrilmiş Marş şarkısı var onu da bulup atayım. 

3. Toprakezgi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

O zaman ben Metin diyeyim, 26 olmak üzereyim. :D Valla şimdi gidip yaşlarına bakıcam hepsinin, çok fark yoksa... :cool-onion-head-emoticon:

Kasımda 21 olacağım XD 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Python 2 olmadığı sürece sıkıntı olmaz

Anlat anlat yatağa girer çikolata kemiririz :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Beyaz çikolata yasak, sevmiyorum. Sonra The haunting açar izleriz de mi? XD

Toprakezgi, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Python ben de bir dönem ders olarak aldım, çok iyi değilim ama çok kolay bir dil bence. Gerçi sürüm arttıkça kurallar da artmış sanırım. Bizim hocamız bayağı eski bir sürümü öğretmişti, bayağı rahat. Sen neden 3.7 öğreniyorsun? 

Öğrendiğim platformda herkes ona üçüşmüş, 7Mn kişi onu öğreniyoruz.

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

u cümle beni zorluyor gerisi okeyyy:pretty-onion-head-emoticon:

O cümle kimi zorlamıyor ki XD

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet gerçekten yeni başlayanlar için falan kolay bir dil

2 ve 3 arasında çok fark var onun haricinde 3'ün sürümlerinde çok fark olmaz. En güncelini öğreniyordur muhtemelen :D Mantıklı da yani :D

Bro öyle deme 3te xor ile 3.7 deki çok farklıydı. Hoca başta ne yapıyor diye baktım derste.

4. Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Python mu biliyorsun? Peki ya Java?

Ben de öğrenmek istiyorum ya :lonely-onion-head-emoticon: 

Python'da daha structures kısmındayım, eğitimim devam ediyor. Java daha başlamadım ama CSS ve HTML e bir boşlukta giriş yapacağım.

Yani eğer yeterli düzey İng varsa fazlaca kaynağa erişebilirsiniz, gerisi azim ve sabır olacağına eminim. 

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yunan tanrıları ve tanrıçaları seni görse lakaplarından utanır :D

getchar ve putchar konusunda sana hak veriyorum :) hatta ben neredeyse hiç kullanmadım :D Python öğrenmeye başlamıştın zaten niye ödevden korkuyorsun olmadı yardım ederiz :) Boş ver boş ver yaz istediğin kadar :)

Ya ben python 3.7 öğreniyorum, hoca python 3 anlatıyor.  O zaman ders dertlerimi anlatırsak beraber ağlar çikolata yeriz. 

5. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Yani tabii öğrenme lafını senin gibi mükemmel bir varlığa kullandığım için kusura bakma, işte benim gibi kusurlular yapıyor böyle hatalar :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şu ödevi öğrende bana da söyle :D Bİrde C soruların olacaktı :D Sis hadi sis :D

Aynen ben kusursuzluğumla Yunan tanrıları ve tanrıçaları kusurlu hissettiririm. 

Ya en çok getchar(), putchar() olayını tam kavrayamadım printf ve int yazarken bazı kodlarda "neden?" dedim. Hani sadece printf ve scanf yazarak olmuyor mu falan düşündüm ama örnekleri atarsam daha iyi anlarsın.  Cde hoacayı yakalayacağım yarın hissediyorum. Yardıracağım annem iş yapmayı bıraktığı en küçük arada. Çok enteresan ki into to C.engin hocamız python öğretmeye başladı ve ödev verirse ağlarım. Çünkü cidden darlandım. Ondan kesin bitecek. Niye derslerimi bu kadar yazdım acep. Zaten kod ile uğraşmaktan yazmayı unutmuş gibiyim. hfowjfwl

6. Pseudohomophylus, Şimdi tarihinde yazdı:

@Lycaenidae hoş geldin Benten-sama 

Nasılsın, gecen nasıl geçiyor?:admire2-onion-head-emoticon:

Az ders çalışmaya ara verdim, az muhabbetin belini kırıp ders çalışmaya devam edeceğim. Senin nasıl geçiyor canım?

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo sisim bunları yazmayı nerden öğrendi :teehee-crazy-rabbit-emoticon: İşte dersleri gerçek hayata uyarlayan sis gibi sis :D 

Öğrenmedim doğuştan biliyorum be, çok üstün bir varlık olduğum için. Bundan bahsedince ben hala C ödevini okumadım inş bu gece okuyacağım. 

7. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence şu an bile diyorlardır :D Birde adamotu diyecem ama o tatliş şey bunlara değmez :D 

Desinler, adımı hiç unutmasınlar. Adamotu satan yer bulayım saksıya dikeceğim zaten. Geçenlerde aloe vera diktim ve tuttu :admire2-onion-head-emoticon: onun yanına dikeceğim. Bir de komşu saksıda kaktüs krallığı var.  Oradan bir güzel arkadaşlık yaparlar. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.