Jump to content

Nanilyas

Üyeler
  • İçerik sayısı

335
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nanilyas kullanıcısının paylaşımları

1. Nanilyas

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Kesinlikle Hellsing 10 cildini de aldım çoooook deli bişi :D
  2. Nanilyas

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Arkadaşların için ölmezsin onlar için yaşarsın -Erza Scarlet
  3. Nanilyas

Naruto (Spoiler İçerir)

Tek istediğim NAruto nun Hinatayı fark etmesi le güzelim Hinata varken önceden hep Narutoyu aşşağılamış küçük görmüş biri mi daha iyi yoksa hep ona hayranlık duyan hep onu izleyen Hinata mı daha iyi dostum Sasuke ile de savaşmayacaklarını düşünüyorum ki Sasuke köye de dönmez Orochimaru ile gider :\
  4. Aslında ben kesinlikle birilerin zevklerine karışmam benimkinlerin karışılmasını istemem çünkü mesela en yakın arkadaşım Trap dinler ben ise sanal şarkıcılar o izler Medcezir Ben Sailor Moon yani ama buna rağmen çok iyi arkadaşız insanların zevkleri hedefleri asıl kişilikleri değil midir bunları aşagılamak çok yanlış.Ben manga okumayı çok seviyorum özentilik mi değil çünkü yanımda böyle biri yok anime dersen yine konuşacağım biri yok ki zaten arkadaşımla hep animelerden konuşsaydım sıkardı :D nedense aniime izlerken çok mutlu oluyorum önemli olan bu
  5. Nanilyas

Mippoose - Çizimlerimm :D :

Wahhoooowww çok iyisin daha iyi olabilirsin bence :D Tassei suru :cheer2-onion-head-emoticon:
  6. Nhahaha okul açılmadan animelere hücuuuuuum :P

1. rek

rek

6 gün sonra açılıyor zaten. Bence anime izleme, her dakikanı yavaş yavaş kullanabileceğin bir uğraş bul. Ben zaman hemen geçecek diye lol girmiyorum bu hafta. :D

2. OrangeBox

OrangeBox

Komedi türü bir şey izle ne de olsa okul açılacak teselli olursun :I

3. Nanilyas

Nanilyas

:D haha doğru söylüyorsunuz valla benim uğraşım manga okumak başka bişi bilmiyorum :DD

7. Nanilyas

Kaichou Wa Maid-Sama (Resim,Wallpaper v.s)

Çok iyiler ya çok güzel bi anime
  8. Mangada daha detaylı anime de özet geçiyorlar dediğin gibi bu bölüm Love Stage de de oldu :D arada yapıyolar böyle pis şeyler :D bir iki bölüm uzasa konu ,ne olacak illa kısaltıyorlar havası kaçıyor
  9. Nanilyas

Neden Mangalar Renkli Değil

Zaten manganın özelliği siyah beyaz olması değil mi -_- mesela çizgi romanlar renkli o da onun özelliği tabi Naruto da mesela savaş sahneleri okunamıyor orda biraz renklilik istiyor insan :S
  10. Nanilyas

Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır

Ben genelde satın alırım o çizimleri iyice incelemek gerek nede olsa uğraşılmış hele hele dövüş bölümleri acı çektiriyor ve One Piece i çok az okudum 10 cilt şuan orda da hep aralarda konuyla alakasız tipler olurdu bunu fark edebilmek gerekir :D arada bi arkalarda gözlüklü bi tip görmüşsünüzdür :confused-onion-head-emoticon:
  11. Nanilyas

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Naruto son geleni okudum çok hüzünlü bitti be :D
  12. Nanilyas

Japonca'ya İlk Adım

http://www.busuu.com/tr/ burası sayesinde cok sey ogrendim deneyebilirsiniz konu da cok iyi olmuş :D ezber zor olcak gibi :DD
  13. Nanilyas

Vocaloid Türkiye

Hatsune Miku çok severim acaba Matryoshka çevirir misin
  14. Nanilyas

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Uchouten Kazoku ki garip bi anime :D
  15. Nanilyas

Anime İstek ve Önerileri

Cocukca geldiğini söyleyenler varki saçma Sailor Moon her zaman favorim izlemelisiniz
  16. Nanilyas

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Black Rock Shooter Mato Sailor Moon Usagi Love Stage Shougo Death Note Ryuzaki Fairy Tail Lucy
  17. Nanilyas

İtiraf Köşesi

Kek kakao su ile kakaolu süt yapmaya calıştım ki olmadı iğrençti felaketti
  18. Nanilyas

Çizimlerim :3

çizmeyi bırakma sakın :D
  19. Nanilyas

Merhaba

Koniciwa :D
  20. Nanilyas

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Death note defteri var zaten de :D yazmaya kıyamadım ama kira ile aynı fikirdeyim
  21. Bir sürü anime indirdim :D

1. konoha

konoha

Ne guzel. Peki nasil indirdin? Ben bi turlu yapamiyorumda.

22. Nanilyas

Merhabalar !

Koniciwa Melike :D
  23. Nanilyas

Onigiri Online

Guzel mi bari lol oynuyorum hep bi değisiklik iyi olur aslında :D
  24. ben her yerde bu nicki kullanıyorum ama bi anlamı yok :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.