Jump to content

MSempai

Üyeler
  • İçerik sayısı

505
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne MSempai kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayat Seni Mutlu Etmiyosa,Benimle Tanışmadın Dmektir

2. Rica etsem ... romantik ve dram bulunan bir anime önerebilir misiniz acaba ?

3. O gün bugun bugunun o gün olduğunu bilsem doğmazdım lan *-*

4. O gün bugun bugunun o gün olduğunu bilsem doğmazdım lan *-*

5. Her canlıda olmayan akıl insanda varken, akılsız iki güvercinde olan sadakat niye her insanda yok?

6. Pc'ye çok sağlam virüs bulaştırdım dengesi bozuldu bi format istiyor ama CD okuyucu yok :) düzeltirken baya hırpaladık diğer programları :D

7. ÖSYM başvuru yerleri açıklanmış sanırım sınava gireceklerin(sınavın gireceği kişilerin dikkatine) :D :D

8. Heyecana, adrenaline ihtiyacım var. :/

9. Guzel bir OST onerebilecek var mi? Misal Attack On Titan gibi, yaklasik bir saat falan oluyorlar.

10. Heyecana, adrenaline ihtiyacım var. :/

11. Nasılsa bugün 18 im diye, elder scrolls beta için gerçek doğum tarihim ile kayır oldum. Tam heyecanlıa kodu giriiyorum, kabul etmedi. Saat farkını hesaplamamışım :D

12. Baterist aranıyor....

13. Baterist aranıyor....

14. Profil yazımı ayın 7 sinde yazmışım :D Neden o kadar neşeli bir yazı olmuş şimdi anlıyorum :D money money money :D

15. Sınavlar başladı 2 hafta yokum :).

16. junko enoshima bi karekter bulun bana

17. work and travel hakkında bilgisi olan var mı? Bu yaz amerikaya gideyim diyorum :D

18. work and travel hakkında bilgisi olan var mı? Bu yaz amerikaya gideyim diyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.