Jump to content

Hoossidsassip

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Hokage_Minato in ( 147 / 147 ) Toriko   
    Anime Adı : Toriko
    Anime Türü : Aksiyon Komedi Macera
    Bölüm Sayısı : 147 / 147
    Yapım Yılı : 2011
    Çevirmen : Theboss, yes23, Hinata-chan, Aisaka-san, KuramaUN -JenikVogl - KatsuraLoc - Beng-chan - Rumeysa Can
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet: Lezzetlerin ve yemeklerin yapısının çok önemli olduğu bir dünyada, Bishokuya (Uzman Yemek Tedarikçisi) Toriko'nun maceraları anlatılır. Toriko'nun amacı hayatının menüsünü oluşturmaktır. Ondan etkilenmiş olan Komatsu da ona eşlik etmektedir. İlk bölüm One Piece ile bir ortaklık kurulup özel bölüm oldu. Toplam 45 dk. Özel bölümün konusu : Hasır şapka tayfası bir fırtına atlattıktan sonra okyanusun bilinmeyen bir tarafına sürüklenir, üstüne üstlük bir de yemek erzakları bitmiştir. Yemek erzaklarını doldurmak için ilk gördükleri ıssız adaya inerler ve orada macera başlar. TAÇE çevirisi 66. bölümden itibaren mevcuttur.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol 1-65 arası bölümler için buradan > 
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Namikaze Minato in ( 01 / 01 ) Final Fantasy VII Denzel   

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol
  3. Beğen
    Hoossidsassip reacted to MSempai in Black Bullet FC   
    Sevimli Üyelerimiz 

4. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Hokage_Minato in ( 13 / 13 ) Blade and Soul   
    Anime Adı : Blade and Soul
    Anime Türü : Aksiyon, Macera, Fantastik, Dövüş Sanatları
    Bölüm Sayısı : 13 / 13
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Can Özyurt
    Düzenleme : Ghettosan
    Özet: Alka, Sword Klanı adına çalışan bir suikastçıdır. Ustası Hon'u öldüren kadın Jin Valel'in peşinden maceraya atılır. Jin, Alka'nın aksine suikastçı olarak çalışarak değil de Kaos Enerjisi'ni kontrol eden zalim bir şeytan misali insanları öldürmektedir. Yolculuğu sırasında Alka, hepsi kendi yolunda ilerleyen üç büyük savaşçı kadın ile karşılaşır ve ölen ustasının son isteği olarak suikastçı yaşamını arkasında bırakmaya çalışır. Kore yapımı MMORPG oyunu olan Blade & Soul'dan uyarlanmıştır.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

5. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Hokage_Minato in ( 25 / 25 ) Spiral: Suiri no Kizuna   
    Anime Adı : Spiral: Suiri no Kizuna
    Anime Türü : Dedektif Aksiyon Macera
    Bölüm Sayısı : 25 / 25
    Yapım Yılı : 2002
    Çevirmen : Ays_Drl
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet;
    Ayumu Narumi’nin abisi Kiyotaka evlendikten bir süre sonra iz bırakmadan ortadan kaybolur. Arkasında tek bir ipucu bırakır: “Blade Children”. Dedektif yengesi Madoka ile yaşamaya devam eden Ayumu sürekli abisinin izini araştırmaktadır. Çevresinde bir çok cinayetin işlenmesi ve bu cinayetlerin gizliden gizliye “Blade Children”la alakalı olması Ayumu’yu daha da derine inmeye ikna eder. Okul gazetesi muhabiri arkadaşı Yuizaki Hoyono ile “Blade Children” hakkında daha fazla bilgi toplamaya çalışıp abisine ne olduğunu bulmaya çalışacaktır.
        Klasör Linki

TAÇE Discord Sunucusu

6. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Heaven s On fire in Merhabalar   
    hoşgeldin zafer.
  7. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Amygirl in Tsuruga Ren FC (21 üye ama artacak :))   
    Adı:Tsuruga Ren (Asıl adı: Hizuri Kuon)
    Doğum Tarihi: 10 Şubat
    Boy:190 cnm :wub:
    Kilo:Bilinmiyor

Tsuruga Ren Skip Beat’te LME şirketinde çalışan bir aktördür. Kızlar tarafından çok sevilmektedir ve popülarite anketlerinde hep bir numaradadır. Üç kelime ile anlatılırsa akıllı, yakışıklı ve karizmatiktir. :D Bunun yanında oyunculuğu muhteşemdir. Hatta kendisi ile aynı sahneyi paylaşan yetenekli her kadını sadece fiziksel özellikleri ile değil oyunculuğuyla kendisine aşık edebilir.
    Bu fun club u açmamın sebebi hayatımda ilk kez böyle bir karakterin gerçek hayatta olmasını istemem. İster hayatı ister özellikleri olsun böyle bir aktörün dünyamızda var olması beni gerçekten mutlu ederdi yani. :D
    Not:Normalde bilgisayarda manga okumasını sevmeyen biri olarak sırf bu karakterin diğer yönlerini keşfetmek adına mangasına da başladım

Ayrıca böyle bir erkek kova olamaz i can't believe that :o : :o

Skip Beat’i izleyen veya okuyan benim gibi düşünen arkadaşları hayran kulübüme beklerim : :lol:

Ahan da bu da animenin linki :

Kurucu
    Amygirl

Üyeler
     Zeynep (: 
    Baryshx
    Heiwa.
    toprakezgi
    BynMubo
    Hokage_Minato
    Padvox
    songena2
    SUNA
    LoVeR
    Mirai
     ♠Misaki♠
    Michishi ( Ağır üye )
    Gael
     ♥Lydia♥
     ami-chan
    Mücahidem Şehide-i Cahide
    sanzu
    Ronour
    Siesta
    h3n4

Fc İmzamız:

8. Beğen
    Hoossidsassip reacted to Ginpachi-Sensei in Merhabalar   
    Merhaba arkadaşlar  ben aranıza yeni katıldım daha doğrusu bugün baya bi anime izlemişliğim var ayrıca baya işsizim   favori animelerim:

Gintama
    Naruto Shippuden 
    One Piece 
    Bleach (animeisne devam etmiyorum mangadayım)
    Natsume Yuujinchou serisi
    Death Note
    Fairy Tail
    Durarara
    Kuroko No Basket serisi 
    Kyoukai No Kanata
    Kuroshitsuji
    Mirai Nikki

Biraz daha vardıda  bunlar  en sevdiklerim ha birde Noragami var ayrıca onuda severim .

Neyse adım zafer  tanıştığıma (varsayıyorum) memnun oldum  . 

9. Beğen
    Hoossidsassip reacted to sousuke in Animeler Üzerindeki Rastlantısal Benzerlikler Biliyormusunuz ?   
    selamlar hiç aranızda animelerdeki mekan ve nesneler arasında rastlantı sonucu benzeyen bir seyler farkettiniz mi ben bugün bir tane farkettim ''Akikan 5. bölümde '' sokağın karsısında bir kedi heykeli gördüm kediler için yapılmıs bir tapınak gibi bir yer aynı kedi figürlü tapınaktan ''Nyan Koi'' animesinde de var

Sizde böyle göze çarpan çesitli şeyler yazarsanız anime izleme kalitemiz artabilir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.