Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Lethal kullanıcısının paylaşımları

1. Doğum günün kutlu olsun, Nice mutlu,sağlıklı senelere. İyi ki Doğdunnnnnnn ! :D ARE-YOU-SURE Pastasız olmaz ama pastayı zeynep aldı :D biz de üflerken yanında oluruz artık :D
  2. Lethal

İmza Yapıyoruz...

Evet, Yato ve Alucard :) Teşekkürler :)
  3. Lethal

İmza Yapıyoruz...

Bendeeeee istiyorum, Yato ve Alucardlı :) Lethal yazarsanız sevinirim. :) Şimdiden teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık :)
  4. Lethal

En Zeki Anime Karakterleri

Her ne kadar konu ile alakasız olsa da :D Teşekkürler :) Konuya gelicek olursak ben Shiba Tatsuya demek istiyorum :) En zeki olmasa bile zeki yani :D
  5. Lethal

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

No game No life 8. bölüm :)
  6. Bugün günlerden "Arkadaşım Hoşgeldin" :)

1. Kaxell

Kaxell

hell yeah!

2. ♠Misaki♠
    3. derejenerasyon

derejenerasyon

Turk kanallarinda izledigim 2 yapimdan biri... insanin sevdiklerinin degerinin bilinmesi mutlu ediyor beni.

7. Lethal

Kuroko no Basuke Sezon 3

Ooooooo güzel haber erken geldi sanırım :) Çok sevindimmmmm. Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla bekliyorummmm. :D Bilgi ve Paylaşım için Teşekkürler :D
  8. Lethal

World Trigger Anime Oluyor

Güzel gibi :) Gelirse izlenir bence yani. :D Bilgi ve Paylaşım için Teşekkürler :)
  9. Bir kaç haftadır yoktum, benden kurtuldunuz diye sevindiniz dimi? Doğru söyleyin :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Çok düşüncelisin. :D

3. Lacky

Lacky

Hoşgeldin ikizim.

4. Lethal

Lethal

Biliyorum Ezgi :P

Biraz geç oldu ama hoşbuldum Lacky :)

10. Lethal

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Vay vay vay, Hepsi de birbirinden güzel yaaaa. Bu yaz harika geçicek dostuuuuum !! :D Bilgi ve paylaşım için teşekkürler :)
  11. Lethal

Merhaba Arkadaşlar

Olabilir ama 4. saniyeden sonrası zaten dondurulmuş. Yani resim'e bakıyosun o kadar dakika boyunca :D
  12. Lethal

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldin 3 günlük hayatımdan 3 dakika 59 saniyemi çaldın :D Sonuna kadar izledim birşey olucakmı diye meraktan ama hiç birşey olmadı :D 5 saniye yetermiş yani :D
  13. Lethal

Japonların Kapaklı Telefonları

Bizim 5 sene önce kullandığımız telefonları kullanıyolar :D Hem dayanıklı ve hem de su geçirmeyeninden. Bide ıvır zıvır takıyolar ya. Çok hoş duruyo bence :D Çok hoşuma gidiyo benim şahsen. Ama bizim ülke de, İphone 5 çıktı hemen alıyım, aha 6 çıktı, offfff yarın 7 çıkıyo gibi gibi :D Çok meraklıyız telefonlara -,-
  14. Lethal

( 02 / 13 ) Glasslip

Yeni seri hayırlı,uğurlu olsun. :) Anime de emeği geçicek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. (Ne desem bilemedim, bu da garip oldu sanki ama) :D Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla bekliyorum. Zaten yaz ayında çıkıcak olan bütün serileri bekliyorum, güncel takip edicem sanırım :D
  15. Birazcık utangaçlık ve birazcıkta çekingenlik var ama yazıyorum... :wub: Doğum günün kutlu olsun Amygirl. Nice mutlu,sağlıklı senelere. Hep birlikte ! :) İyi ki doğdun ! Seni bize veren allah'a ve anaya şükürler olsun :D Ayrıca annemizin anneler günün kutlarım
  16. Bilgilendirdiğin için sağol :) Buraya atıyım bare. Edgar Ashenbert Edit: Ha bi de Raven vardı :D <3
  17. Sykpe kullanan forumdaşlarım, nick verinde ekliyim :)

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

kardeşim profilindeki yazıyı okudum beğendim bir çay içelim diyorum :) skype adresim buyur : facebook:rutinlafabe

3. Lethal

Lethal

Ekledim ikinizide :)

18. Bir insanın burnu durduk yere niye kanar ki? Kendimi ecchi animelerinde ki abaza ana karakterler gibi hissettim -,-

2. Lethal

Lethal

İyi de ben ne zaman kanadığını falan belirtmedim ki :D sadece durduk yere niye kanar ki dedim :D Neyse gidiyim bare, kendi durumumdan gidiyim -,-

3. Cold Dewil

Cold Dewil

O gittiğine göre biz gelebilir di mi :D ( Burnu kanamayanlar cemiyeti )

4. Lethal

Lethal

Hepinizi kapı dışarı ederim ha -,- :D

19. Lethal

Selam Gençler!!!

Hoşgeldin.
  20. Edgar Ashenbert

2. Lacky

Lacky

Teşekkürler senpai bakarım bi ara :)

3. Lethal

Lethal

Kesinlikle bakmalısın :)

4. Lacky

Lacky

Hatta şimdi bakayım merak ettim :)

21. Lethal

Webtoon Garden

Yeni manga okumaya başlayan biri olarak bu habere sevinmeliyim sanırım. :D
  22. Lethal

Kuroshitsuji Açılış Parçası Duyuruldu

Gelsin artıııık ya :( hemen izlemek istiyorum.... Cieeeel, Sebastiaaaan. :D Bilgi ve Paylaşım için teşekkürler.
  23. Lethal

Charapedia'nın İdeal Aile Fertleri Anketi

İdeal Baba: Sakata Gintoki (Beladan belaya koşarız) İdeal Anne: Asuna Yuuki (Güzel yemekler yeriz) İdeal Abi: Tatsuya Himuro (Bana basketbol ve o feyk taktiklerini öğretir) İdeal Abla: Mikasa Ackerman (Bana dövüşmeyi öğretir) İdeal Erkek Kardeş: Yukine (Beraber kız tavlamaya çıkarız) İdeal Kız Kardeş: Kagura (Baktım dayak yiyorum salarım hemen üstlerine) İdeal Evcil Hayvan: Tetsuya 2 (Her gün bol bol gezdirir, milleti etrafıma toplarım. arkadaş vs. edinirim) Doğal olarak :D İdeal Sevgili: Charletto Dunois (Oyşşş aşkım sana diyecek birşey bulamıyorum) Çok değişik, eğlenceli, fırlama, çılgın bir aile olduk biz ya :D
  24. Bugün Günlerden "Medcezir" :)

2. Lacky

Lacky

Animeler daha gerçekçi geliyor bana :) Ay demiyoruz ikizim senin ex aşkına -_- Bu ne ya abim dahil çoğu erkek bu kızı seviyor -_-

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Kız güzel olunca :D

4. Lacky

Lacky

Tabi güzel olunca -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.