Jump to content

Felix

Üyeler
  • İçerik sayısı

179
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Felix kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Maç sonu 34 asist görmek adamı deli ediyor..

1. Felix

Felix

rengar-khazix ikilisini hiç görmemişiniz 13:30 dakikada bitirdimdi Rengarla :D

2. (See 8 other replies to this status update)

2. Yeni nickim hayırlı olsun. Orjinal bir şey bulcam diye saçmaladıysam söylemekten çekinmeyin. :D (Gerçi bir sayfada lakabım civciv olmuştu. Hakkını yemeyelim şimdi birinin. :D )

3. Bronşit oldum yine. :@ Öksürmek dışında bir şey yapamıyorum. :|

4. Ders çalışıcam diye anime izlemiyorum. Ama bu sefer de internette takılıyorum yine çalışmıyorum. İlginç.

5. Canlı yayında Japon dansı yaptık. So-ran Bushi:

1. Felix

Felix

trtavaz'ın çekimleri pertmiş onuda görmüş oldum. :|

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Canlı yayında Japon dansı yaptık. So-ran Bushi:

7. Biri gelip " Coğrafya dersini seviyorum." desin. ;( Sarılıp ağlarım. :D Bu dersi nasıl gereksiz ve sıkıcı görüyorsunuz la? :(

1. Felix

Felix

Haklısın ama genelde hocalar matrak oluyor, keyifden dersmi işliyoruz yoksa sohbetle karışık dersmi görüyoruz belli olmuyordu :D. Dönem boyunca dersin yok sandımdı bende :D

8. Biri gelip " Coğrafya dersini seviyorum." desin. ;( Sarılıp ağlarım. :D Bu dersi nasıl gereksiz ve sıkıcı görüyorsunuz la? :(

1. Felix

Felix

Nasıl kaçırdın ya, size göstermedilermi hiç bu dersi ? :/ Lisede kafamızı yemişti hoca bu bir saçmalama sanatıdır diye :D

9. aynı dili konuşup laf anlatamamak ne çeşit bir fantezidir ya!!!

1. Felix

Felix

KomşununOğlu - anlamadığım soruyu anlamamışımdır bunuda dile getiririm :)

jans09 - anlama yetersizliği dünyanın Her yerinde var ama en fazlası bizim ülkemize toplanmış gibi hissediyorum. Belki sadece bu ülkede yaşadığımdan böyle hissediyorum, bilemeyeceğim :|

2. (See 11 other replies to this status update)

10. Biri gelip " Coğrafya dersini seviyorum." desin. ;( Sarılıp ağlarım. :D Bu dersi nasıl gereksiz ve sıkıcı görüyorsunuz la? :(

1. Felix

Felix

Orta okulun 2. ve 3. sınıfında görmüştüm sonrasında puff oldu lisede yok oldu :D Ama ondan daha güzel bir ders var "Felsefe" :D

11. aynı dili konuşup laf anlatamamak ne çeşit bir fantezidir ya!!!

1. Felix

Felix

Aynı dili konuşamayıp karşıdaki anlıyor sanan hatta karşıdaki de anlamış gibi yapması daha büyük fantazilerden sayılır :|

12. Çok güzel bir kızla tanıştım :) Ama benden 7 yaş büyük..

1. Felix

Felix

:| geçmiş olsun, naz tuz pek olmaz ama :D

2. (See 17 other replies to this status update)

13. Mini Ninjas ne güzel oyunmuş öyle karakterlerin oyun içinde Japonya konuşması ve ana kahramanımızın no jutsular var yapması :D baya zevkli...

1. Felix

Felix

Rpg genelde sevmem, bunuda pek sevmedim :| Bu arada noktalama işaretlerinin bazıları eksik olunca yanlış okudum :D

14. Mini Ninjas ne güzel oyunmuş öyle karakterlerin oyun içinde Japonya konuşması ve ana kahramanımızın no jutsular var yapması :D baya zevkli...

1. Felix

Felix

Sorun modemdeymiş resetleyince düzeldi :) Çok güzelmiş bu videoda :D İndi oyun deniyeceğim müsadenle.

15. Mini Ninjas ne güzel oyunmuş öyle karakterlerin oyun içinde Japonya konuşması ve ana kahramanımızın no jutsular var yapması :D baya zevkli...

1. Felix

Felix

Link açılmıyor ama birkaç trailer ve gameplay izledim oyun shogun zamanı :) İlgi odağım olduğu çağ heleki bide narutocu olunca ninjalık çok güzel geliyor :)

16. Mini Ninjas ne güzel oyunmuş öyle karakterlerin oyun içinde Japonya konuşması ve ana kahramanımızın no jutsular var yapması :D baya zevkli...

1. Felix

Felix

yüzde 76 diyeyim işareti yapınca harf çıkıyor :|

17. Mini Ninjas ne güzel oyunmuş öyle karakterlerin oyun içinde Japonya konuşması ve ana kahramanımızın no jutsular var yapması :D baya zevkli...

18. Mini Ninjas ne güzel oyunmuş öyle karakterlerin oyun içinde Japonya konuşması ve ana kahramanımızın no jutsular var yapması :D baya zevkli...

1. Felix

Felix

One öyle ya süper birşeymiş bu deniyorum hemen. Sayende süper bi oyun buldum sağolasın :D

19. Google anasayfasındaki yazıyı çeviren Google'sa, şimdiye kadar bizimkileri çeviren Paint miydi -.-

20. nickname değişikliği :)

1. Felix

Felix

Portakallı ördek..., Turşu, Orhanbencegay, Taze Soğan ve AbdürRezzakBinBerrak bunlar aklıma gelenler (önceden görmüş olduklarım):D

2. (See 27 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.