Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

319
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

İletiler bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sailor Moon crystal, animesiyle mangasiyla her seyini bildigimiz yeni bi sailor moon derlemesi olacak, ve bu sefer mangaya daha sadık kalınacağından ve manganin da ilk sezonu sanirim mangada volume oluyor, ilk volumede 13-15 gibi bi sayidan olustugu icin 26 bolum bence cok uygun, beni tek uzen tarafi iki haftada bi yayinlanacak olmasi :'(

2. Arkadaşlar, encode problemi çözülene kadar idarelik size iki bolumun video ve altyazi indirme linkini veriyorum, gom player, flv player yada K-lite codecten bu linkteki videolari açıp ustune altyaziyi koydunuz mu izleyebilirsiniz, fakat altyazi duzenlenmemis olmasi dolayisiyla biraz idare ederseniz sevinirim :)

Mermaid Melody 17.Bölüm

http://speedy.sh/5Xwx8/Melody17.mkv

http://speedy.sh/CUrHj/Melody17.ssa

Mermaid Melody 18.Bölüm

http://speedy.sh/46QMf/Melody18.mkv

http://speedy.sh/8TMKJ/Melody18.ssa

3. Arkadaşlar oncelikle boylesine guzel bi animeyi cevirdiginiz ve verdiginiz emekler icin tesekkur ediyorum fakat soyle bi sorunu dile getirmek istedim, gecen haftadan beri bi altyazi sorunu var, altyazi seslerle eş sürede ilerlemiyor daha erken onden cikiyor altyazilar, haliyle bu da izlerken buyuk bi keyif vermiyor, gecen hafta bu soruna deginmemistim duzeltilir ve bi dahakine daha dikkatli olunur diye ama simdi yeni bolumu izledim ve ayni sorunla bi kez daha karsilastim, sizden ricam 4. ve 5. bolumlerdeki bu sorunu halletmeniz ve bundan sonraki bolumlerde daha dikkatli olmanizdir...

Bi de endingi de Turkceye cevirseniz ne mukemmel olurdu :)

4. Evet arkadaşlar, 52 bölümlük uzun bir seriyi sizinle buluşturduk. Serinin çevirisini sabırla yapan ve tembel encoderine katlanan Meltem arkadaşıma teşekkür ediyor ve çevirlerinin devam etmesini diliyorum :). Başka serilerde görüşmek üzere~~

Not: Bölümü bugün vereceğimi söylemiştim 19 dakika geciktirdim :P.

Not 2: Sorunlu ve düzeltilmesi gereken bölümlere zamanla v2 eklenecektir.

Tokyo Mew Mew 52. Bölüm Final Eklenmiştir

Evet, vallahi 52 bölümlük uzun bir seriyi 1 yıl kadar bir süreye yaymadan bitirdik   :embarrassed4-onion-head-emotico  Ardacım seninde emeklerin için sağol, güzel bir iş çıkardık  :cheer2-onion-head-emoticon:

Darısı Mermaid Melody'nin başına  ^_^

Çeviri için ellerine sağlık,.Böylesine güzel ve büyük bir seriyi, anime severlere kazandırdığın içinde çok teşekkür etmek istiyorum. Devam eden çevirilerinde kolay gelsin.

Çok teşekkürler, uzun bir anime serisini bitirdiğim için gururluyum  :lol:

Gerçekten çok ama çok teşekkürler böyle bir güzel anime için :) izlediğim zaman hem güldürdü hem ağlatdı  :) devam eden çevrilerde de kolay gelsin  :) tekrar ÇOK TEŞEKKÜRLER  ^_^

Bende güzel bir shoujo animesi olduğuna inanıyorum, teşekkürler  ;)

5. milleti alıştır sonra neden böyle oluyor pehh kabahat sendeymiş yani  :D bırakma zaten adresini bulur takıpçi sapığın olur hayatı sana zindan ederim  :D

senin sorunu okuyunca hiç bir şey düşünmedim :mellow: sonuçta sen de çevirmensin çevirmenin halinden anlarsın -_- asıl sen yanlış anladın  :P bir üste demiştim zaten sorana demedim diye  -_- muhabbetim tamamen Sercan naydı :mellow:

Sonraki yorumlari ben mesaji attiktan sonra gordum ;) Kusuruma bakma lutfen :)

6. bence fazla yorma kendini  -_- bazen insanların söyledikleri ve yazdıkları şeylere kör sağır ve dilsiz olacaksın -_- bir gün geç çıksın  :ph34r: ben izin verdim  :D

Siz sorumu okudugunuzda ne dusundunuz bilmiorum ama sadece tamamen iyi niyetle sordugum bi soruydu, yanlis anlasilmaktan hoslanmam da :)

Çok teşekkür ederim zeynep hanım :P Kör, sağır, dilsiz olacak bir şekilde sormadı o yüzden rahatlıkla cevap verebilirim. :D Nasıl konuşması gerektiğini bilen biriyse her şeyi istediği gibi sorsun sadece tek istediğim bu yani :D ''Nerede kaldı, neden yapmıyon'' gibi şeylerde çıldırıyorum köleyiz yada para karşılığı yapıyormuşuz gibi davranıyorlar ama normal şekilde soracak iseler her zaman sorsunlar :D

Vizelerinde basarilar bende vize haftasindan geciyorum sadece sorup ona gore davranmak istedim yoksa diger turlu bi cevirmen olarak bende az sabirsiz yorumlar almadim :)

7. Super Sonico listeye girmeyi becerebilmiş en azından :P Maken Ki'nin listenin sonlarını görmesini beklemezdim, ecchi olunca genelde tutuyor...

Noragami haketti, ne ödül verseler, hangi listenin başına koysalar az; müthişti.

Sonico kız karakterler arasına bile girememiş... pehhh...

Aynen bende Soniconun kız karakterler arasnda olur diye dusunuyordum, sasirdim acikcasi :)

8. Vallahi bu haberi dört gözle bekliyordum :D Çok merak etmiştim yeni animelerin reytinglerini, çok teşekkürler...

Nisekoi'nin zaten bu kadar çok reyting alacağını tahmin ediyordum ne de olsa çok güzel bir anime  :wub:

Bi diğer takip ettiğimde Super Sonicoydu o da 22.olmuş, çok şaşırdım  :o diyemem çünkü beklentimi çok karşılayamadı...

Noragami turkanime.tv de 1. bu aralar ee reytingde de birinci çıkmış izlememin zamanı geldi sanırım  :D

9. Bu sezonda benimde beklediklerim arasinda:

Mahouka Koukou no Rettousei

One week friends

Black Bullet

Date a live 2 ama daha birinci sezonunu bile izlemedigim icin ikinci sezon komple bitince ikisini ard arda izlycem..

Top 20 de olmayip beklediklerim ise:

Byrnhildr in the darkness

Blue sky

Soredemo sekai wo utkushii

Baby steps

:D

10. Çevirmen-sama bu gün 1-2 bölüm mew veririz diye düşünmüştüm bilin bakalım ne oldu?? Unuttum lol2-onion-head-emoticon.gif?1292862512. 52 bölümcük seri zaten bitsin son gaz yaparız mermaid'i. Sizden başka süpriz serilerde bekliyorum bu arada ;) bir ara konuşalım bunlar bitince ne yapabilirsiniz diye ben herzaman destekçiyim unutmayın good-job-onion-head-emoticon.gif?1292862

Encoder-kun, sizde çok iyi biliyorsunuz disiplin benim için çok onemli ;-) Ama ben tokyo mew mew'in bitmeden bayagı mermaid melody yuklenmesi taraftariyim yaklasik iki aya yakin zamandir yeni bolum yok ve izleyenlerin bana olan guvenlerini kaybetmelerini :'( ve kufretmlerini istemem :D

Yeni seri demisken 2014 sonbahar yeni animelerinden yeni bi seri ceviririm diye dusunuyorum neyse hele elimdekiler bi bitsin konusurusuz onlari :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.