Jump to content

♠Misaki♠

Üyeler
  • İçerik sayısı

2069
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne ♠Misaki♠ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Onlara zaten bayılıyorum :D Hele Fran'a, ne kadar tatlı öyle :D Tsuna'nın muhafızları belinlendiği zaman hep düşündüğüm Hibari'de tam anlamıyla katılacak mı diye (yani pek ilgilenmiyordu ya animede) :D Fakat sonra mangada Tsuna'yı cesaretlendirdi (nasıl deyim bilemedim) filan bayılmıştım oralarına :4:

Fran çocukken ayrı bir tatlı bir de manga da korktuğu bir kısım vardı çok şaşırmıştım  :o Hibari'nin tek ilgilendiği ölümüne ısırmak :D  Ve evet Tsuna'yı cesaretlendirdiği  zaman aileden biri haline geldi gözümde :D

2. Bende hatırlamaya çalışıyorum 'ne moduydu ne moduydu' diye Son arzu moduymuş :D Heh işte o haldeyken daha bir sempatik oluyor (mesela animenin son bölümlerinde :wub:) Giotta'yla aynı oluyorlar fakat Giotto'ya daha çok hayranım (aslında I.Vongala'nın hepsine) normalde Tsuna'nın muhafızlarına bayılırım ama Giotto'nunkiler gelince :D

Birinciler gelince onuncular kopyalanmış gibi duruyor  :P Ama şu 1 Vongala'deki şiş muhafızını bir sevemedim :depressed1-onion-head-emoticon: Animedeki son bölümler çok güzeldi özellikle Tsuna kızdığında :embarrassed4-onion-head-emotico

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.