Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. listede sadece beyaz saçlı kızlar olmasa bende koyardım :D
  2. Listeyi ben hazırlamadım. :P japonya haricindeki yabancı otakular noire'ı uniden daha cok seviyolar demek ki :DBen karar veremem zaten. Ikisini de birinci yapar listenin devamını diger karakterle devam ettirirdim.
  3. Millet hakkında sayfamda bir soru var. Sırf bunun için konu açmak istemediğimden oraya koydum. Soru bir savaşta yaratıcılığınızı kullanarak bir çözüm yolu üretmekle ilgili. eğer cevaplamak isterseniz özel mesajla ya da buraya yazar mısınız?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Benzerlik yok, bu cevapta mantıklı duruyor, ama en büyük sıkıntısı eğer X karakteri geri çekilirse Ave B peşinden koşsa bile B yavaş biri oldugundan aradaki farki açması olur.

3. Barış

Barış

aradaki mesafeyi bi açıklığa kavuşturalım. tabancanın etki mesafesi çok fazla değildir. bu x ne kadar uzakta? 100 metrelik bi mesafe tabancı için komik olur. nişan almak ve isabet ettirmek oldukça zordur. 30 metre koşarak rahat kapatılır. benim yardımıma gerek kalmadan b zırhıyla bu işi kolayca halleder gibime geliyor.

4. Barış

Barış

şimdi bi taktik daha aklıma geldi, x'den uzağa çekiliyosun baya bi, silahıyla nişan alması kolay olmayan bi yere, sonra a ve b x'i ortalarına alabilmek için tam zıt yönlerde koşmaya başlıyorlar, x tam ortalarına geldiğinde elinde tek bi tabanca olduğu için o an sadece birine nişan alabilir. sen sana doğru dndüğünde sabit durarak mermileri uzaklaştırırsın, b'de kendi çapında hayatta kalmaya çalışır.ikinizde sonra aradaki mesafeyi kapatmaya başlarsınız. tam ortanıza almaya gerek bil...

4. oha süper duruyor! ben bunu kesin okurum! kolay gelsin şimdiden, konunun başlığını standart olacak şekilde düzenliyorum ^^ Öyle daha hoş gözükür.
  5. Renkli saçlar animelerin vazgeçilmezidir. Özellikle ana karakterden tutun, rolu en az olan yardımcı karakterin bile diğer insanlardan farklı olan bir saç rengi vardır. Peki en seksi saç renginin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Çoğu Ecchinin sembolu haline gelmiş kırmızı saçlı kızlar mı? , Ya da tsundereliğin dibine vuran sarı saçlı karakterler mi? Yanlış cevap!! Nedenleri ise tam aşağıda: 1. Juuzou Suzuya – Tokyo Ghoul 2. Shiro – Deadman Wonderland 3. Black Hanekawa – Nekomonogatari 4. Killua Zoldyck – Hunter X Hunter 5. Inuyasha – Inuyasha 6. Shion – No.6 7. Griffith – Berserk 8. Hitsugaya Toshiro – Bleach 9. Noire – Hyperdimension Neptunia #Kalp 10. Nai – Karneval 11. Kaworu Nagisa – Neon Genesis Evangelion 12. Ken Kaneki – Tokyo Ghoul 13. Togame – Katanagatari 14. Sharrkan – Magi 15. Lady Koto – Kyousougiga 16. Accelerator – To Aru Majutsu no Index 17. Lisanna Strauss – Fairy Tail 18. Ginko – Mushishi 19. Mirajane Strauss – Fairy Tail 20. Allen Walker – D.Gray-man 21. Shougo Makishima – Psycho Pass 22. Near – Death Note 23. Yue – Cardcaptor Sakura 24. Decim – Death Parade 25. Archer – Fate/ Stay Night Kaynak: Anime Haber
  6. Heterokromi, yani bir insanın gözlerinin farklı renkte olması, gerçek hayatta garip gözükse de animelerde karakterlere farklı bir hava kattığı gerçeğini değiştiremeyiz. Bazen ekranı dondurup kafamızı bilgisayarın dibine getirerek bakarız, bazen de "gözlerimin içine bak ve beni sevdiğini söyle!" gibisinden kendi kendimize konuşmaya başlarız. Bu listede aklımıza gelen heterokromiye sahip karakterler bulunuyor. Başı Ciel çekiyorken, hangilerinin gerçek hangilerinin sahte olduğunu anlamak tamamen size kalmış. ^^ 1. Ciel Phantomhive – Black Butler 2. Mei Misaki – Another 3. Kurumi Tokisaki – Date A Live Evet. Kızın gözündeki akrep ve yelkovanı doğru gördünüz. 4. Rikka Takanashi – Chuu-2 5. Laura Bodewig – Infinite Stratos 6. Neko – K Project 7. Kobato Hasegawa – Haganai! 8. Alexander Hell – The Qwaser of Stigmata 9. Seijuro Akashi – Kuroko’s Basketball 10. Mukuro Rokudo – Reborn! 11. Suiseiseki – Rozen Maiden 12. Vincent Nightray – Pandora Hearts 13. Emilou Apacci – Bleach 14. Tet – No Game No Life 15. Tokidoki Rikugo – Amatsuki 16. Hakuryuu Ren – Magi: The Labyrinth of Magic 17. Urumi Kanzaki – Great Teacher Onizuka Kaynak: Anime Haber
  7. Empire Strikes Back olduk ya la. dsadasdasdsa neyse ben animeme geri dönüyorum battı balık yan gitti zaten en azından internet var hala

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

bize iki jar jar üç obiwan bi tonda force lazım.

3. Kaxell

Kaxell

yeminle canlı yayında konuşan kamisamamız büyü cast ediyor. sustuğu anda da küçük bir çocuk kami sama diye bağırıyor tezahüratedenlerin arasından sadsadasdsa

4. FrailSym.

FrailSym.

Vader lazım.

8. Pastamızda gelsin :LTkJN9u: Aritmetik şekilde artan kalpler hediye etmiştim oysa ki :D :D :D :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: Teşekkür ederim Zeynep ablam ^^ Valla harem şu an kritik aşamada. Eski kızları sepetleyip yenilerini sokuyorum, her günümüz ekşın dolu geçiyor :D Teşekkür ederim Pelin :cheer1-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: Sağol Barış adminim :pretty-onion-head-emoticon: :pretty-onion-head-emoticon: Fırsat buldukça paylaşımlara devam :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: Teşekkür ederim :)
  9. <3 <3<3 <3<3<3 <3<3<3<3 <3<3<3<3<3
  10. O bi oyunun animesi :P Hedef kitlesi aşırı -abaza- ve- zengin - otakular" olduğundan animeye baya para harcanmış :D Tarzım olsa izlerdim ama karakterlerin hepsinde kafam kadar oppai olunca ilk bölümünde bıraktım.
  11. İkki Kurogane kıymetli paşa hazretimiz son bölüm yine koydu adamlığını. Dev boy posterini yapıp odama asmayı planlıyorum. 2. en sevdiğim erkek karakter oldu artık.

1. FrailSym.

FrailSym.

Rakudai?

Asterisk'i tercih ederek yanlış mı yaptım ne? :D

12. Sonbahar dönemi animeleri başlayalı yaklaşık bir ay oldu. “Ne izlesek?” diye kendi kendimize sorarken çoğu serinin ilk bölümüne, hatta sadece açılışlarına bile baktığımız oldu. E tabi bazı animelerin açılışları bizi büyülerken bazıları sadece “eh işte” dedirtti. Açılışlardan en iyileri ise One Punch Man başta olmak üzere şöyle sıralanıyor: 1. One Punch Man https://www.youtube.com/watch?v=HcpVSbmphSQ Şarkıcı / Grup : Metamorphose (ft. Yoko Ishida) Tanıtım 2. Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen (2.Sezon) https://www.youtube.com/watch?v=QN8kfb5QVhs&feature=iv&src_vid=Agy02HKOReE&annotation_id=annotation_808842917 Şarkıcı / Grup : fripSide 3. Noragami Aragoto (2. Sezon) https://www.youtube.com/watch?v=Agy02HKOReE Şarkıcı / Grup : THE ORAL CIGARETTES 4. Rakudai Kishi no Cavalry Şarkıcı / Grup: Mikio Sakai Tanıtım 5. Valkyrie Drive Mermaid https://www.youtube.com/watch?v=kfDb_e4p2AU Artist : Hitomi Harada 6. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai https://www.youtube.com/watch?v=UuaGC5WEid0 Şarkıcı / Grup: Afilia Saga 7. Shinmai Maou no Testament Burst (2. Sezon) https://www.youtube.com/watch?v=n5Ot59fmMTI Şarkıcı / Grup: Metamorphose (ft. Yoko Ishida) Tanıtım 8. Gakusen Toshi Asterisk http://www.dailymotion.com/video/x38kuj1_gakusen-toshi-asterisk-opening_music Şarkıcı / Grup : Shiena Nishizawa Tanıtım 9. Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru https://www.youtube.com/watch?v=WpOxUbZSnWs Şarkıcı / Grup : TRUE Kaynak: Anime Haber
  13. Nep-nep'in 3. oyunu bugün çıktı steamde, hatta 30 lira. Artık bir hafta konu açamam, ya da burada olsam bile cevap vermeyebilirim haberiniz olsun.

14. dsadasadasdsad csgo ne zaman zenginlerin oldu ya dsadsadasdsad
  15. Hidan no Aria AA'nın spin-off olması çok kötü olmuş. Ama savaş sahneleri çok kötü olmamış, eğer loli ana karaktere katlanabilirseniz izleyin derim.

1. FrailSym.

FrailSym.

Kinji var mı?

2. Kaxell

Kaxell

bu bölüm geldi (3)

ama gider gibi duruyor

16. Kai Senbe’nin ödüllü mangası Boku Dake ga Inai Machi’nin anime ve film adaptasyonları duyuruldu. Önümüzdeki kış sezonunda çıkacak anime için çıkan ilk videoda animenin içeriği hakkında bir bilgi yokken, Twitter’dan yayınlanan posterle beraber karakter tasarımcısının Blue Exorcist’te de görev almış Keigo Sasaki ve direktörün Sword Art Online ile Silver Spoon’da çalışmış Tomohiko Ito olduğu açıklandı. Senaryo ise Silver Spoon’da görev almış Taku Kishimoto tarafından yazılacak. Tanıtım Posteri Duyuru Videosu http://www.dailymotion.com/video/x3biaf2_%E3%82%A2%E3%83%8B%E3%83%A1-%E5%83%95%E3%81%A0%E3%81%91%E3%81%8C%E3%81%84%E3%81%AA%E3%81%84%E8%A1%97-%E7%AC%AC1%E5%BC%BE%E5%91%8A%E7%9F%A5cm_shortfilms#tab_embed Kaynak: Anime Haber
  17. Tsundere'ler animelerin vazgeçilmez tipleridir. Tipik bir okul / komedi animesinde en az bir tane bulunur. Kapış kapış giderler. Peki neden mi onları bu kadar çok seviyoruz? Çünkü günümüzdeki ismiyle kezbanlıkları ("tsun") arkasında hep tatlı bir ifadeleri ("dere") vardır. Küfretseler kızamayız. Dövseler ağlamayız. İstedikleri kadar bizim için yapmadıklarını söylesinler, biz gördüğümüze değil, bildiğimize inanırız. Peki yüzlerce tsundere arasından en tatlıları hangileri dersiniz? Birinci sırayı 2004'ten beridir anime dünyasını kasıp kavurmuş tatlılığı ama daha çok tsunluğuyla bilinen Tohsaka Tsun pardon Rin almaktadır. Listenin devamı ise kısaca şöyle: 1. Rin Tohsaka - Fate/stay Night 2. Louise - The Familiar of Zero 3. Taiga Aisaka - Toradora! 4. Shana - Shakugan no Shana 5. Yui Kotegawa - To Love-Ru 6. Kirino Kousaka - Oreimo 7. Chitoge Kirisaki - Nisekoi 8. Kagami Hiiragi - Lucky Star 9. Hitagi Senjougahara - Bakemonogatari 10. Ryouko Ookami - Okamisan and her Seven Companions 11. Nagi Sanzenin - Hayate the Combat Butler 12. Mikoto Misaka - A Certain Scientific Railgun 13. Mio Isurugi - MM! 14. Suiseiseki - Rozen Maiden 15. Eri Sawachika - School Rumble 16. Junko Hattori - Demon King Daimo 17. Morgiana - Magi: The Labyrinth of Magic Magi: The Labyrinth of Magic © A-1 Pictures 18. England - Hetalia 19. Hikari Sakishima - Nagi no Asukara 20. Kyon - The Melancholy of Haruhi Suzumiya 21. Kurisu Makise - Steins;Gate 22. Vegeta - Dragon Ball Z 23. Kyo Sohma - Fruits Basket 24. Yusuke Asahina - Brothers Conflict 25. Edward Elric - Fullmetal Alchemist 26. Midorima Shintarou - Kuroko no Basuke 27. Luke Ainsworth - The Sacred Blacksmith 28. Minami Shimada - Baka to Test to Shoukanjuu 29. Sena ve Yozora - Haganai 30. Asuka Langley Soryu - Evangelion
  18. Bu dönem hareme en fazla 2 kız alırım diyordum çoğaldıkça çoğalıyolar arkadaş.. yer kalmadı haremde.

1. Kikuchi

Kikuchi

Alt haremler aç -,-

Tüm bu alt haremlerin birleştiği yere de Harem-i Azam de :P

19. Kaxell

Manga İstek ve Öneri Bölümü

D.I.C.E Danmachi Bladeplay(hic tavsiye etmem ama populerdir.) Bunlardan başka aklıma gelmiyor şimdilik ^^
  20. Kaxell

Manga İstek ve Öneri Bölümü

RE: Zero tek geçerim. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! benzerdir ve zevklidir.
  21. Touhou'ya AAA kalitede anime çekselerde izlesek... Peynir ekmek gibi satacağını dile getirmiyorum bile...

22. Eğlenebilirsin aslında, ana karakter birazcık orjinal sayılır, mavi saçlı kız da tsundere olmadığından sinir bozmuyor, hikayesi için ise... eğer sao, log horizon, overlord, dungeon ni ...( kısaca hestiayı) sevdiysen bu da biraz onlara benziyor, mmo stilinde yani. ben güncel giderim bu seriyi, ama tahminime göre içinde fazla ecchi olucak, izleyip izlememen sana kalmış
  23. Mangasını takip ettiğim bir seri. Aslında diğer klişe serilere nazaran komik sayılır. Yalnız mangası ecchi değildi animesinde niye bu kadar ecchi öğe var anlamış değilim. Büyük ihtimalle daha çok sap otakular izlesin diyedir. E rahatsız mıyım, hayır, çünkü fan service haricinde animenin verebileceği başka bir şey yok.
  24. Aslında bayağı ilginç bir durum bu. Bizim forumda hem yuri hem yaoi izleyip ikisinde de eğlenen kızlar var çok hoşuma gidiyor :P Arkadaş bu animeler insanı bozuyor biraz. Benim bile yaoi shiplediğim karakterler var yaoi olmayan animelerde...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.