Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Kaxell

Merhaba TürkanimeTV sakinleri

Merhaba hosgeldin. Sinavlar bitmez ama animeler tukenir :) sakin sakin izlemek en iyisi :D (der ama kendide duramaz...)
  2. Kaxell

Animelerden etkilenmeler.

Durduk yere "Baka!" diye bağırıyorum o sayılıyor mu? :)
  3. Çok eski konuları hortlatmak yasak mı? Öyle bir yazı görmedim de cevap atmadan sorayım dedim. :)

4. Kaxell

Benimlede Tanışın

Aynen biraz daha tanıtabilirsin kendini ^^ adminler konuyu taşır zaten.
  5. Kaxell

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Anime çıktı mı? İngilizce versyonu yani.
  6. Simdi bi Corpse party, elfen lied var yaninda da tom ve jerry. Benim cizgi film demeye dilim varmiyor acikcasi...
  7. Kaxell

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Saltanat kaldırıldı. Yeni Türk alfabesi kabul edildi. :)
  8. Kaxell

Favori Anime-Oyun Karakteri Kostümünüz

Aklıma ilk gelen: :) Alt yazıyı takmayın ben hala gülüyorum.
  9. Ilgi ceksin ve seyirci kitlesi artsin diye. Artiyor mu peki? Hemde nasil... Gercegi soylemek gerekirse buradaki ecchi mevzusu o kadar da fazla degil.
  10. Kaxell

İlk İzlediğiniz Anime?

High School Dxd... "Anime izlemek" adı altında başlamıştım kendisine. Ecchi olmasıyla ilgili hiç bir fikrim yoktu. :)
  11. Kaxell

Yuzuriha İnori

Kendisi GC'yi bir oturuşta bitirmeme, sonunda hüngür hüngür ağlamama ve bir hafta etkisinden çıkamamama sebep olmuştur. 2012 'de Sword Art Online tarafından baskılansa da (izlenme oranı) benim kalbimde yeri bambaşkadır. Kolyesi bile var bende o derece severim :)
  12. Kaxell

Holaa!!

Köklenmiş konuları diriltçeksek bende varım :D
  13. Kaxell

Holaa!!

Merhaba :)
  14. Kaxell

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Ygs bitti bizde yazmaya devam ediyoruz. Bu da yayınlanma tarihleri: Her hafta pazar 20:00 'da yeni bölüm + eskilerden yeniden editleme paylaşılacak. Bir de yeni bir uygulama planladık. İsteyen kendi oluşturduğu karakterleri hikayenin devamına ya da 2. Sezona doğrudan ekleyebilecek. Karakterin alacağı rol, oluşturan kişinin hikayeye kattığı etkiye ve kalıcılığına bağlı olucak. :) Edit: Paylaşımlar , Nisan-Mayıs'a kadar askıya alınmıştır.
  15. Kaxell

konnichiha^^ merhaba

Merhaba ^^ Japon arkadaşının olması super birde cosplay ha ? Tek kelimeyle super.
  16. Kaxell

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Bak ya sirf bu yuzden ilk iletiyi istila ettiler diye kesmistim :) Her anlattigimda alay konusu oluyorum, kahkaha atiyolar. Edit:Okuz inek neyse iste kucuktum kucucuktum -_-
  17. Kaxell

Istila ile kalsa iyi teki beni kovalamıştı da öğretmenler uzaklaştırmıstı. Okula gidene kadar ağlamıştım.
  18. Kaxell

8 yaşında okul ile pikniğe gittiğimizde inek sürüsü istila etmişti piknik alanımızı...
  19. Kaxell

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Alttaki Oreimo'da üstteki animeyi merak ettim. (altyazısından değil zaten ing. izlerim. :) )
  20. Lol atmak isteyen varsa nick: npor

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Yok ya niye siliyim seni :D Benim mainim mid ama iyi adc varsa suplıyorum da.

3. LeornKayn

LeornKayn

Keşke sana salaydık mainini last pick dedin :D

4. Kaxell

Kaxell

Hehe eğer ciddi oynuyorsak mid oluyorum ya :) Onun haricinde last pick iyidir beceremezsen trollersin.

21. Kaxell

Log Horizon 2. Sezon

Bende ing. izliyorum zaten sorun olmaz:) O degilde herhalde bende light novelı indiririm. Ama SAO kadar ilgimi çekemedi log horizon. Okurmuyum bilemiyorum yinede elimin altında bulunsun.
  22. Kaxell

İtiraf Köşesi

2 sene önce reddedildim. Animeye baslama sebeplerimden birisi.:(
  23. Kaxell

Log Horizon 2. Sezon

O IQ ne ya öyle :) Ben yarın torrentten indiriyim o zaman malum sınavda bitmis olucak o kafayla 25 bolumu tek oturusta bitiririm. Gelsin ben foruma + crunhyrolla gece kamp kurucam takılırız o zaman :)
  24. Kaxell

Log Horizon 2. Sezon

Bitmedi mi LH? Ben sirf guncelde kalmamak için bekliyorum.^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.