Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Kaxell

Günün Fotoğrafı

Black Rock Shooter olması lazım. Bakemonogatari:
  2. Kaxell

Anime İstek ve Önerileri

Strike the Blood Spice and The Wolf Hidan no Aria
  3. birisi mashiro'mu kıskandı mı ne? :) Şimdi yeni gif bulmam gerekecek neyse.

4. Kaxell

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Yosuga no Sora varda o biraz hentai'ye kaciyor.
  5. Kaxell

Anime İstek ve Önerileri

11 eyes bir dene derim. Aklıma geldikçe editlerim buraya. Edit: Toradora var Slice of Life ama izlemesi çok zevkli ve bir bakıma bir kızı korumaya yönelik ve komedi. Oreimo var bu da Slice Of life ama aynı tarz toradora ile. The World God Only Knows, şiddetle öneririm, hem zevkli, komedi, 3. sezon romantizmden geçilmiyor, fantastik tarzda. Edit 2: Guilty Crown! Saydığın bütün tarzlardan fazlasıyla var. Yalnız biraz fazla duygusal.
  6. Bana ilk High School Dxd'yi vermişlerdi. Halbuki masum bir çocuktum... Amaç birini Otaku yapmaya çalışmaksa kesinlikle kısa animeler işe yarar. ( Hiç bilmeyen birini oturtup 300 bölüm izletemezsin.) Ben Steins Gate'i kullandım, tuttu. Angel Beats'i kullandım, hard diskimi istediler. :)
  7. Kaxell

Anime İstek ve Önerileri

Ars Nova'yı önerebilirim savaş, bilim kurgu , komedi karışık.
  8. swtorturk.com a ne olduğunu bilen var mı? Serverı mı kapattılar acaba?

9. Yeni takıntım: RWBY Amerikan Animesi, çizimleri biraz farklı ama müzikleri hasta etti beni ya...

10. Kaxell

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Naruto, one piece, fairy tail, bleach, buyuk izleyici kitlesine sahip animelerdir ama ben hic birine ısınamadım. Nerede tutulmadigindan devami gelmemis anime varsa onları arastirdim. Cok zevkli konular, tatli cizimler buldum. Ornegin, C power of money and possibilities. Not: Amacim bir tartisma baslatmak degil ama ozgun dusuncem, bizim bir anime hakkinda, igrenc, berbat, cok kotu tarzinda yorumlar yapmamizin yanlis oldugudur. Tamam, begenmemis, isinmamis olabilirsiniz ama baskasinin sevdigi, belli bir emek ile olusturulmus eserleri ezmek yanlistir. Sonucta sizden baskalari onu zevk ile izler bu onlara haksizlik olur.
  11. Püfffff, hikayenin 2. bölümünü bitirdim, yazarken de "Hill of Sorrow" açık olunca bayağı eğlenceli geçti parmak kası yaptım. :) http://forum.turkanime.tv/topic/8887-sword-art-online-fan-fiction-ilk-bölüm/

12. Kaxell

Hikigaya Fansub

Hmm daha önce görmemiştim animenin haberini adını öğrendiğim iyi oldu. Çizimleri çok süper ve hikayesi de fena değil. Bakalım izlemeye değer gibi. Altyazı için emeğinize sağlık.
  13. Kaxell

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Yalnız başlığa Spoiler uyarısı gelmesi lazım resmen delik deşik oldum. -_- Not: Aşağısı Angel Beats-Sakurasou no Pet na Kajano- Shingeki no Kyojin- Puella Magi Madoka Magicka spoiler'ı içerir Angel Beats: Son bölümün son 10 dakikası tamamen herhalde. Sakurasou no Pet na Kajano: Bana göre sonunu havada bitirdiler ve aşırı duygusaldı. Shingeki no Kyojin: Eren damdan atladı, Titan onu ham yaptı, hikayeyi 0 spoilerla izleyince de heyecan tavan yaptı. Puella Magi Madoka Magicka: Eğer izlemediyseniz hiç bulaşmayın bile. Arkadaşım tavsiye etmişti de yarım saat dalga geçmiştim "Bu ne oğlum, 13 bölüm bana 10 yaşında büyücü kızları mı izleticen?" diye. O da "Abi ilk 3 bölümü geç, sonra noluyo anlarsın demişti." Bu anime çocuklara göre değil arkadaş, hayatımı sorgulattı bana.
  14. Kaxell

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

@Kaskas123 1. Guilty Crown 2. Angel Beats
  15. Kaxell

Eskişehir Anime Dükkanı

Ankara'ya kargo ile yollayabilir misin?
  16. Kaxell

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Mashiroooooo
  17. Kaxell

En sonunda burdayım

Bende yeniyim forumda takılırız beraber :) Hoşgeldin.
  18. Kaxell

Ecchi FC [+18]

Herhalde herkesin kaynakları tükenmiş :D ya da üşeniyorlar. Neyse ben yenilerden bir kaç tane paylaşayım:
  19. Kaxell

Merhabalar.

Hoşbulduk, herkese teşekkür ederim. Çok teşekkür ederim.
  20. Kaxell

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Bölüm 1ve 2 yeniden editlenmiş, anlatım bozuklukları giderilmiş, Focus Writer'dan kaynaklanan << >> gibi işaretler " ' ile değiştirilmiştir. Bir de One Shot ekledim. :D Eğer hikaye hoşunuza gider mi gitmez mi, tereddütte kalıyorsanız bir okuyun derim. Hikayeyi okumuş olanların da okumasını tavsiye ederim.
  21. Kaxell

Merhabalar.

22. Kaxell

Merhabalar.

23. Kaxell

Merhabalar.

Hoşbulduk yeniden :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.