Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Koi to Uso en iyi romantizm shounen mangası. açık ara hemde.(patates gider... )

2. Koi to Uso en iyi romantizm shounen mangası. açık ara hemde.(patates gider... )

3. Koi to Uso en iyi romantizm shounen mangası. açık ara hemde.(patates gider... )

4. Haremin iğrençliğine katlanabilirsem sırf bir iki tipi güzel karakter görmek için Diabolik Lovers izleyeceğim :D ama komedisi bol sıfır romantizm içeren zart diye bitireceğim tipi güzel karakteri bol anime biliyorsanız alırım bir dal :D

5. kakuseru san kakuseru san

6. kakuseru san kakuseru san

7. kakuseru san kakuseru san

8. kakuseru san kakuseru san

9. İstanbul otogardan istanbul deniz müzesine (beşiktaştaymış) gitmeyi bilen var mı? bir de yaklaşık kaç saatte gidilir?

10. Arkadaş staj başvurusuna red yiyince o kadar içime oturuyo ki bi kız reddetse daha az üzülücem. Rito başvuruma ban atmış demiş daha iyilerine layıksın diye :'(

11. Utanmasam kurogane ikkiyi hareme atıcam ya. Bir ana karakter bu kadar mi mukemmel karizmatik yakisikli zeki guclu ve havali olur ya? Abartmiyorum sevgili oldugu kızı kıskandım sen bu oğlana değmezsin diye...

12. Evet. Artık Fate UBW'nin senenin en güzel animesi olduğunu kabul ettiğimize göre devam edebiliriz.

13. Evet. Artık Fate UBW'nin senenin en güzel animesi olduğunu kabul ettiğimize göre devam edebiliriz.

14. Evet. Artık Fate UBW'nin senenin en güzel animesi olduğunu kabul ettiğimize göre devam edebiliriz.

15. Evet. Artık Fate UBW'nin senenin en güzel animesi olduğunu kabul ettiğimize göre devam edebiliriz.

16. İstanbul otogardan istanbul deniz müzesine (beşiktaştaymış) gitmeyi bilen var mı? bir de yaklaşık kaç saatte gidilir?

17. Son günlerde yanderelere aşırı derecede takmış durumdayım. Önce yandere bir erkek karakter yarattım, ama hikayede cinsiyet ayrımı yapmadan herkese dalacağını fark ettiğimden nasıl kontrol altına alacağımı buldum. Ortaya yanderenin " yanrokku", versiyonu çıktı:

18. seviyorum böyle zeki hayvanları ^^ http://i.imgur.com/cLs19DE.gifv

19. Siniftaki anime izleyen arkadasim one piece te 400. Bolume falan gelmis diyoki bastan baslicam ben diyorumki bastan baslayacagina devam et diyorum hayir diyo ama izleyecek mi izlemeyecek mi bilmiyorum :/ gercek anime sevgisi bu galiba :D

20. Siniftaki anime izleyen arkadasim one piece te 400. Bolume falan gelmis diyoki bastan baslicam ben diyorumki bastan baslayacagina devam et diyorum hayir diyo ama izleyecek mi izlemeyecek mi bilmiyorum :/ gercek anime sevgisi bu galiba :D

21. Siniftaki anime izleyen arkadasim one piece te 400. Bolume falan gelmis diyoki bastan baslicam ben diyorumki bastan baslayacagina devam et diyorum hayir diyo ama izleyecek mi izlemeyecek mi bilmiyorum :/ gercek anime sevgisi bu galiba :D

22. Siniftaki anime izleyen arkadasim one piece te 400. Bolume falan gelmis diyoki bastan baslicam ben diyorumki bastan baslayacagina devam et diyorum hayir diyo ama izleyecek mi izlemeyecek mi bilmiyorum :/ gercek anime sevgisi bu galiba :D

23. Son günlerde yanderelere aşırı derecede takmış durumdayım. Önce yandere bir erkek karakter yarattım, ama hikayede cinsiyet ayrımı yapmadan herkese dalacağını fark ettiğimden nasıl kontrol altına alacağımı buldum. Ortaya yanderenin " yanrokku", versiyonu çıktı:

24. Son günlerde yanderelere aşırı derecede takmış durumdayım. Önce yandere bir erkek karakter yarattım, ama hikayede cinsiyet ayrımı yapmadan herkese dalacağını fark ettiğimden nasıl kontrol altına alacağımı buldum. Ortaya yanderenin " yanrokku", versiyonu çıktı:

25. Son günlerde yanderelere aşırı derecede takmış durumdayım. Önce yandere bir erkek karakter yarattım, ama hikayede cinsiyet ayrımı yapmadan herkese dalacağını fark ettiğimden nasıl kontrol altına alacağımı buldum. Ortaya yanderenin " yanrokku", versiyonu çıktı:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.