Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Son günlerde dinlediğim en tatlı sesli şarkı:

2. Ya bi okulda çin fanı olmak neden bu kadar onormal yere konuluyo -_- çinlileriseviyorum yani bunda garipsenicek bişeyyok bence '-' varmı ???

3. sdadasdasada Riot Games'e staj için başvurdum hatta mektuba "Sevgili Rito Bey/Hanım" diye başladım ingilizce :P eğer seçilirsem herkese benden 400 rp!

4. sdadasdasada Riot Games'e staj için başvurdum hatta mektuba "Sevgili Rito Bey/Hanım" diye başladım ingilizce :P eğer seçilirsem herkese benden 400 rp!

5. çalışma hayatına bi girdim tam girdim.. hem çalışıp hem master yapıyorum bi taraftanda avrupa birliği projesini üstlenicem. gençler beni zor bulursunuz artık burda :(

6. Güzel grafikleri ve belirgin aksiyon sahneleri olan "bilim kurgu-büyü-doğa üstü-süper güç" türünden anime tavsiyesi alınır.

7. Çana 30 puan takma keyfi.

8. Çana 30 puan takma keyfi.

9. Çana 30 puan takma keyfi.

10. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

11. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

12. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

13. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

14. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

15. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

16. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

17. Dönemim en güzel endingi: https://www.youtube.com/watch?v=6ta1RmF--GU Hem insanın içini ısıtıyor, hem de 5 karakterin birden gösterildiği sahne orjinal olmuş.

18. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

19. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

20. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

21. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

22. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

23. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

24. Gakusen Toshi no Asterisk ve Rakudai Kishi no Eiyuutan bütün beklentilerimi karşıladı. Gakusen'nin kitabı "eh işte"ydi ama animesinde deli gibi para harcamışlar...

25. Gakusen Toshi no Asterisk ve Rakudai Kishi no Eiyuutan bütün beklentilerimi karşıladı. Gakusen'nin kitabı "eh işte"ydi ama animesinde deli gibi para harcamışlar...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.