Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir figür alacağım ama hangi karakter olsun karar veremedim .Aklimda sao sinon, no game no life shiro, hatsune miku ve bleach neliel var.aslinda sirayla hepsini alacağım ama once hangisini alsam :3

2. Aha da sürprizi attım konuya B) sonra yok ben niye kaçırdım falan filan demeyin hiç.

3. Aha da sürprizi attım konuya B) sonra yok ben niye kaçırdım falan filan demeyin hiç.

4. Ecchi Fc üyeleri yarın akşam buralarda olun B) Küçük bir sürprizim var. :P

5. Ecchi Fc üyeleri yarın akşam buralarda olun B) Küçük bir sürprizim var. :P

6. Ecchi Fc üyeleri yarın akşam buralarda olun B) Küçük bir sürprizim var. :P

7. Owari no Seraph mangasına yaoi etiketi gelecek bu gidişle :P sadasdasd YuuxMika olsada bi yaoi fcye baskın yapsam :P

8. Owari no Seraph mangasına yaoi etiketi gelecek bu gidişle :P sadasdasd YuuxMika olsada bi yaoi fcye baskın yapsam :P

9. Owari no Seraph mangasına yaoi etiketi gelecek bu gidişle :P sadasdasd YuuxMika olsada bi yaoi fcye baskın yapsam :P

10. Owari no Seraph mangasına yaoi etiketi gelecek bu gidişle :P sadasdasd YuuxMika olsada bi yaoi fcye baskın yapsam :P

11. Owari no Seraph mangasına yaoi etiketi gelecek bu gidişle :P sadasdasd YuuxMika olsada bi yaoi fcye baskın yapsam :P

12. God Eater nirde kaldı ki :|

13. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

14. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

15. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

16. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

17. Prison School hakkındaki düşüncelerim:

18. Prison School hakkındaki düşüncelerim:

19. Prison School hakkındaki düşüncelerim:

20. Prison School hakkındaki düşüncelerim:

21. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

22. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

23. evim evim güzel evim diye boşuna demiyorlar: http://www.speedtest.net/my-result/4662857340 Arkadaş evdekinden 100 kat hızlı burası be!

24. Dişçi yolu gözüktü. Çeviri de yattı, akşama artık. Ner'de bu kız diyecek olursanız hani. :|

25. Kiss gidince buraya geldim, uzak dursa bile özlüyor insan.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.