Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Son 5 senedir çıkan bütün animelere baktıktan sonra haremi tamamladım. Yaklaşık 30 farklı animeden 45 farklı üye var. Ve, sonuç olarak 1 senedir İnori'nin yerini tutabilecek bir karakter bile bulamadım. All hail İnori!

2. Son 5 senedir çıkan bütün animelere baktıktan sonra haremi tamamladım. Yaklaşık 30 farklı animeden 45 farklı üye var. Ve, sonuç olarak 1 senedir İnori'nin yerini tutabilecek bir karakter bile bulamadım. All hail İnori!

3. Son 5 senedir çıkan bütün animelere baktıktan sonra haremi tamamladım. Yaklaşık 30 farklı animeden 45 farklı üye var. Ve, sonuç olarak 1 senedir İnori'nin yerini tutabilecek bir karakter bile bulamadım. All hail İnori!

4. Son 5 senedir çıkan bütün animelere baktıktan sonra haremi tamamladım. Yaklaşık 30 farklı animeden 45 farklı üye var. Ve, sonuç olarak 1 senedir İnori'nin yerini tutabilecek bir karakter bile bulamadım. All hail İnori!

5. Son 5 senedir çıkan bütün animelere baktıktan sonra haremi tamamladım. Yaklaşık 30 farklı animeden 45 farklı üye var. Ve, sonuç olarak 1 senedir İnori'nin yerini tutabilecek bir karakter bile bulamadım. All hail İnori!

6. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

7. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

8. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

9. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

10. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

11. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

12. Bugün stajda gelmeyen bir çalışanın masasına oturdum. Bir elimde kalem diğerinde küçük not defterim harıl harıl bir şeyler yazıyor arada telefona bakıp kontrol ediyordum. Önümden geçen insanlar 'işe gömülmüş herhalde' ifadesiyle bakarken bilmedikleri şey o an haremimi tekrar kuruyor olmamdı! Re:Harem!!!

13. Facebook sayfasındaki olayları biri anlatabilir mi? Buradan yazamıyorsa lütfen özelden cevap atsın çok mutlu olurum.

14. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

1. Kaxell

Kaxell

Bence kouhailerinle tanışmak için tanışma konusu açmalısın ^+^

2. (See 93 other replies to this status update)

15. Facebook sayfasındaki olayları biri anlatabilir mi? Buradan yazamıyorsa lütfen özelden cevap atsın çok mutlu olurum.

16. facebook sayfasında bişeyler olmuş galiba. günlük drama dozumu almam için biri yeşillendirirse çok makbule geçer ^^

17. facebook sayfasında bişeyler olmuş galiba. günlük drama dozumu almam için biri yeşillendirirse çok makbule geçer ^^

18. Facebook sayfasındaki olayları biri anlatabilir mi? Buradan yazamıyorsa lütfen özelden cevap atsın çok mutlu olurum.

19. Gasai gibi sevgili istiyorummm

20. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

1. Kaxell

Kaxell

Stajdayım ben :P Arada girip bakıyorum telefondan ^~^

21. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

1. Kaxell

Kaxell

ama bütün zevki kaçtı şimdi. -_-

öyle olsun bi daha da gelmem davosa. ya da anca yarın akşam gelirim saat geç olmuş. ^^

22. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

1. Kaxell

Kaxell

ve momonun kokusunu 1 km uzaktan alırım B)

23. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

1. Kaxell

Kaxell

kehkehkehkeh gizli mesajlaşma sistemlerim var benim :P

24. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

1. Kaxell

Kaxell

şaka şaka beni summon ettiniz diye geldim ^_^

25. Bana Senpai diyecek bir Kouhai aranır. Alan alakasız. Sadece bir Kouhai istiyorum :C

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.